konsolekalendar - en to uk translation catalogue (98 entries)

en: There are no calendars available.
uk: Немає доступних календарів.

en: (Read only)
uk: (Лише читання)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
uk: Створити календар <Dry Run>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
uk: Створити календар <Verbose>: %1

en: View Events <Dry Run>:
uk: Переглянути події <Dry Run>:

en: View Event <Verbose>:
uk: Переглянути подію <Verbose>:

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
uk: Вибачте, експортування до HTML UID ще не підтримується

en: Events:
uk: Події:

en: Events: %1
uk: Події: %1

en: Events: %1 - %2
uk: Події: %1 — %2

en:   What:  %1
uk:   Що:  %1

en:   Begin: %1
uk:   Початок: %1

en:   End:   %1
uk:   Кінець:   %1

en:   No Time Associated with Event
uk:   Не вказано час події

en:   Desc:  %1
uk:   Опис:  %1

en:   Location:  %1
uk:   Місце проведення:  %1

en: Insert Event <Dry Run>:
uk: Вставити подію <Dry Run>:

en: Insert Event <Verbose>:
uk: Вставити подію <Verbose>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
uk: Календар є некоректним. Будь ласка, вкажіть чинний календар за допомогою параметра --calendar.

en: Success: "%1" inserted
uk: Успіх: «%1» вставлено

en: Failure: "%1" not inserted
uk: Невдача: «%1» не вставлено

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
uk: Вставлення запису події пропущено, оскільки UID «%1» вже є відомим. <Verbose>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
uk: Додати запис події із UID «%1». <Verbose>

en: Change Event <Dry Run>:
uk: Змінити подію <Dry Run>:

en: To Event <Dry Run>:
uk: До події <Dry Run>:

en: Change Event <Verbose>:
uk: Змінити подію <Verbose>:

en: Success: "%1" changed
uk: Успіх: «%1»змінено

en: Failure: "%1" not changed
uk: Невдача: «%1» не змінено

en: Delete Event <Dry Run>:
uk: Вилучити подію <Dry Run>:

en: Delete Event <Verbose>:
uk: Вилучити подію <Verbose>:

en: Success: "%1" deleted
uk: Успіх: «%1» вилучено

en: Error deleting: "%1"
uk: Помилка під час вилучення: «%1»

en: Date:
uk: Дата:

en: Summary:
uk: Короткий підсумок:

en: (no summary available)
uk: (немає короткого опису)

en: Location:
uk: Місце проведення:

en: (no location available)
uk: (місце не вказане)

en: Description:
uk: Опис:

en: (no description available)
uk: (немає опису)

en: [all day]
uk: [цілий день]

en: A command line interface to KDE calendars
uk: Інтерфейс командного рядка до календарів KDE

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
uk: © Tuukka Pasanen і Allen Winter, 2002–2009

en: Bug fixing
uk: Виправлення вад

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Author
uk: Автор

en: Print helpful runtime messages
uk: Друкувати довідкові повідомлення в процесі виконання

en: Print what would have been done, but do not execute
uk: Надрукувати, що мало бути виконано, але не було

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
uk: Дозволити календарі, яким може знадобитися інтерактивний інтерфейс користувача

en: Operate for Events only (Default)
uk: Тільки для подій (типовий)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
uk: Тільки для завдань [ЩЕ НЕ ПРАЦЮЄ]

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
uk: Тільки для записів журналу [ЩЕ НЕ ПРАЦЮЄ]

en: Print incidences in specified export format
uk: Друкувати події у вказаному форматі експортування

en: Insert an incidence into the calendar
uk: Вставити подію в календар

en: Modify an existing incidence
uk: Змінити подію, яка вже існує

en: Remove an existing incidence
uk: Вилучити подію, яка вже існує

en: Create new Akonadi Resource for file
uk: Створити ресурс Akonadi для файла

en: Import this calendar to main calendar
uk: Імпортувати цей календар до основного календаря

en: List available calendars
uk: Показати список доступних календарів

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
uk: Переглянути всі записи календаря з ігноруванням параметрів дати/часу

en: View next activity in calendar
uk: Переглянути наступну подію в календарі

en: From start date show next # days' activities
uk: Від дати початку показувати події наступних # днів

en: Incidence Unique-string identifier
uk: Унікальний рядок-ідентифікатор події

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
uk: Починати з цього дня [РРРР-ММ-ДД]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
uk: Починати з цього часу [ГГ:ХХ:СС]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
uk: Закінчити цього дня [РРРР-ММ-ДД]

en: End at this time [HH:MM:SS]
uk: Закінчити в цей час [ГГ:ХХ:СС]

en: Start from this time [secs since epoch]
uk: Починати з цього часу [секунд від початку епохи]

en: End at this time [secs since epoch]
uk: Закінчити в цей час [секунд від початку епохи]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
uk: Додати до події короткий підсумок (для режимів додати/змінити)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
uk: Додати до події опис (для режимів додати/змінити)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
uk: Додати до події адресу (для режимів додати/змінити)

en: Calendar to use when creating a new incidence
uk: Календар, яким слід скористатися під час створення нових записів

en: Export file type (Default: text)
uk: Експортувати тип файла (типово: текст)

en: Export to file (Default: stdout)
uk: Експортувати у файл (типово: stdout)

en: Print list of export types supported and exit
uk: Надрукувати список типів для експортування, які підтримуються, і вийти

en: %1 supports these export formats:
uk: %1 підтримує ці формати експортування:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
uk:   %1 [Типовий]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
uk:   %1 (подібний до %2, але компактніший)

[ctx: HTMLmonth export]
en:   %1 (like %2, but in a month view)
uk:   %1 (подібний до %2, але з переглядом місяця)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
uk:   %1 (значення, розділені комами)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
uk: Вибачте, завдання ще не впроваджені.

en: Sorry, Journals are not working yet.
uk: Вибачте, журнали ще не впроваджені.

en: Invalid Export Type Specified: %1
uk: Вказано недійсний тип для експортування: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
uk: Вказано недійсну дату початку: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
uk: Вказано недійсний час початку: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
uk: Вказано недійсну дату закінчення: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
uk: Вказана неправильна кількість днів: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
uk: Вказано недійсний час закінчення: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
uk: Одночасно дозволено використовувати лише один режим (перегляд, додавання, зміна, вилучення, створення)

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
uk: Кінцева дата/час передує початковій даті/часу

en: Calendar %1 successfully imported
uk: Календар %1 успішно імпортовано

en: Unable to import calendar: %1
uk: Неможливо імпортувати календар: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
uk: Спроба вставити подію, яка вже існує

en: Missing event UID: use --uid command line option
uk: Не вказаний ідентифікатор UID: використовуйте параметр командного рядка --uid

en: No such event UID: change event failed
uk: Немає події з ідентифікатором UID: зміна події зазнала невдачі

en: No such event UID: delete event failed
uk: Немає події з ідентифікатором UID: вилучення події зазнало невдачі

en: Cannot open specified export file: %1
uk: Неможливо відкрити вказаний файл для експортування: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
uk: Не вдалося створити ресурс Akonadi з файла: %1
