konsolekalendar - en to uz translation catalogue (20 entries)

en: Events:
uz: Hodisalar:

en: Events: %1
uz: Hodisalar: %1

en: Events: %1 - %2
uz: Hodisalar: %1 - %2

en:   What:  %1
uz:   Nima:  %1

en:   Begin: %1
uz:   Boshlanadi: %1

en:   End:   %1
uz:   Tugaydi:  %1

en:   Location:  %1
uz:   Manzil:  %1

en: Success: "%1" inserted
uz: Muvaffaqiyat: "%1" qoʻshildi.

en: Failure: "%1" not inserted
uz: Muvaffaqiyatsiz: "%1" qoʻshilmadi.

en: Success: "%1" changed
uz: Muvaffaqiyat: "%1" oʻzgardi

en: Failure: "%1" not changed
uz: Muvaffaqiyatsiz: "%1" oʻzgarmadi

en: Success: "%1" deleted
uz: Muvaffaqiyat: "%1" oʻchirildi

en: Date:
uz: Sana:

en: Summary:
uz: Hisobot:

en: (no summary available)
uz: (hech qanday hisobot yoʻq)

en: Location:
uz: Manzil:

en: (no location available)
uz: (hech qanday manzil yoʻq)

en: Description:
uz: Taʼrifi:

en: (no description available)
uz: (hech qanday taʼrif yoʻq)

en: Author
uz: Muallif
