konsolekalendar - en to uz@cyrillic translation catalogue (17 entries)

en:   What:  %1
uz@cyrillic:   Нима:  %1

en:   Begin: %1
uz@cyrillic:   Бошланади: %1

en:   End:   %1
uz@cyrillic:   Тугайди:  %1

en:   Location:  %1
uz@cyrillic:   Манзил:  %1

en: Success: "%1" inserted
uz@cyrillic: Муваффақият: "%1" қўшилди.

en: Failure: "%1" not inserted
uz@cyrillic: Муваффақиятсиз: "%1" қўшилмади.

en: Success: "%1" changed
uz@cyrillic: Муваффақият: "%1" ўзгарди

en: Failure: "%1" not changed
uz@cyrillic: Муваффақиятсиз: "%1" ўзгармади

en: Success: "%1" deleted
uz@cyrillic: Муваффақият: "%1" ўчирилди

en: Date:
uz@cyrillic: Сана:

en: Summary:
uz@cyrillic: Ҳисобот:

en: (no summary available)
uz@cyrillic: (ҳеч қандай ҳисобот йўқ)

en: Location:
uz@cyrillic: Манзил:

en: (no location available)
uz@cyrillic: (ҳеч қандай манзил йўқ)

en: Description:
uz@cyrillic: Таърифи:

en: (no description available)
uz@cyrillic: (ҳеч қандай таъриф йўқ)

en: Author
uz@cyrillic: Муаллиф
