akonadi-calendar - en to az translation catalogue (20 entries)

en: View
az: Görünüş

en: Task
az: Tapşırıq

en: Event
az: Tədbir

en: Task due at %1
az: %1də tapşırığın bitmə vaxtı

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
az[0]: %2, %1 sonra başlayır
az[1]: %2, %1 dəqiqə sonra başlayır

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
az: %1 üçün başlama vaxtı: %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
az: %1 üçün başlama vaxtı: %2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
az: %2 tarixində %1 üçün başlama vaxtı: %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
az: %2 tarixində %1 üçün başlama vaxtı: %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
az: %1 üçün başlama tarixi: %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
az: %1 üçün başlama tarixi: %2

en: Remind in 5 mins
az: 5 dəqiqə sonra xatırlatmaq

en: Remind in 1 hour
az: 1 saata xatırlat

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
az: Qəbul etmirəm

en: Open URL
az: URL açın

en: Map
az: Xəritə

[ctx: @title]
en: Reminders
az: Xatırlatmalar

en: Calendar Reminder Service
az: Təqvim xatırlatma xidməti

en: (c) KDE Community 2021-2022
az: (c) KDE Cəmiyyəti 2021-2022

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
az: Himayəçi
