akonadi-calendar - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: Attendees
az: İştirakçılar

en: Organizer
az: Təşkilatçı

en: Is all-day
az: Bütün gün

en: Has duration
az: Davamı var

en: Duration
az: Müddət

en: Description
az: Təsviri

en: Summary
az: Xülasəsi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Secrecy
az: Gizlilik

en: Priority
az: Üstünlük

en: Location
az: Məkan

en: Categories
az: Kateqoriyalar

en: Alarms
az: Xəbərdarlıq

en: Resources
az: Resurslar

en: Attachments
az: Əlavələr

en: Exception Dates
az: İstisna Tarixlər

en: Exception Times
az: İstisna Zamanlar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Related Uid
az: Əlaqəli UİD

en: Start time
az: Başlama vaxtı

en: Has End Date
az: Bitmə tarixi təyin olundu

en: End Date
az: Bitmə tarixi

en: Has Start Date
az: Başlama tarixi təyin edildi

en: Has Due Date
az: İcra olunma tarixi təyin edildi

en: Due Date
az: İcra olunma tarixi

en: Has Complete Date
az: Başa çatma tarixi təyin olundu

en: Complete
az: Tamamlama

en: Completed
az: Tamamlandı

en: Changed Event
az: Dəyişdirilmiş hadisələr

en: Conflicting Event
az: Ziddiyyətli hadisələr

en: Changed Todo
az: Dəyişdirilmiş tapşırıq

en: Conflicting Todo
az: Ziddiyyətli tapşırıq
