akonadi-calendar - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: View
bg: Изглед

en: Task
bg: Задача

en: Event
bg: Събитие

en: Task due at %1
bg: Изпълнение на задачата на %1

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
bg[0]: %2 започва след %1 минута
bg[1]: %2 започва след %1 минути

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
bg: %1 започва от %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
bg: %1 започнато на  в %2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
bg: %1 започва на %2  в %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
bg: %1 започнато на %2 в %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
bg: %1 започва на %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
bg: %1 започнати на %2

en: Remind in 5 mins
bg: Напомняне след 5 мин

en: Remind in 1 hour
bg: Напомняне след 1 час

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
bg: Отхвърляне

en: Open URL
bg: Отваряне на адрес (URL)

en: Map
bg: Карта

[ctx: @title]
en: Reminders
bg: Напомняния

en: Calendar Reminder Service
bg: Услуга за напомняне на Calendar

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
bg: Поддръжка
