akonadi-calendar - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Attendees
bg: Участници

en: Organizer
bg: Организатор

en: Is all-day
bg: През целия ден

en: Has duration
bg: С продължителност

en: Duration
bg: Времетраене

en: Description
bg: Описание

en: Summary
bg: Резюме

en: Status
bg: Състояние

en: Secrecy
bg: Поверителност

en: Priority
bg: Приоритет

en: Location
bg: Местоположение

en: Categories
bg: Категории

en: Alarms
bg: Аларми

en: Resources
bg: Ресурси

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Exception Dates
bg: С изключение на дати

en: Exception Times
bg: С изключение на час

en: Created
bg: Създаден

en: Related Uid
bg: Съответен UId

en: Start time
bg: Начало на възпроизвеждане

en: Has End Date
bg: С крайна дата

en: End Date
bg: Крайна дата

en: Has Start Date
bg: С начална дата

en: Has Due Date
bg: С насрочена дата

en: Due Date
bg: Дата на падеж

en: Has Complete Date
bg: С дата за завършване

en: Complete
bg: Завършване

en: Completed
bg: Завършен

en: Changed Event
bg: Променени събития

en: Conflicting Event
bg: Несъвместими събития

en: Changed Todo
bg: Променени задачи

en: Conflicting Todo
bg: Несъвместими задачи
