akonadi-calendar - en to ca@valencia translation catalogue (32 entries)

en: Yes
ca@valencia: Sí

en: Attendees
ca@valencia: Assistents

en: Organizer
ca@valencia: Organitzador

en: Is all-day
ca@valencia: Tot el dia

en: Has duration
ca@valencia: Té una duració

en: Duration
ca@valencia: Duració

en: Description
ca@valencia: Descripció

en: Summary
ca@valencia: Resum

en: Status
ca@valencia: Estat

en: Secrecy
ca@valencia: Privadesa

en: Priority
ca@valencia: Prioritat

en: Location
ca@valencia: Ubicació

en: Alarms
ca@valencia: Alarmes

en: Resources
ca@valencia: Recursos

en: Attachments
ca@valencia: Adjunts

en: Exception Dates
ca@valencia: Dates d'excepció

en: Exception Times
ca@valencia: Hores d'excepció

en: Created
ca@valencia: Creat

en: Related Uid
ca@valencia: UID relacionat

en: Start time
ca@valencia: Hora d'inici

en: Has End Date
ca@valencia: Té data final

en: End Date
ca@valencia: Data final

en: Has Start Date
ca@valencia: Té data d'inici

en: Has Due Date
ca@valencia: Té data de venciment

en: Due Date
ca@valencia: Data de venciment

en: Has Complete Date
ca@valencia: Té data de finalització

en: Complete
ca@valencia: Finalitzat

en: Completed
ca@valencia: Finalitzada

en: Changed Event
ca@valencia: Esdeveniment canviat

en: Conflicting Event
ca@valencia: Esdeveniment amb conflictes

en: Changed Todo
ca@valencia: Tasca pendent canviada

en: Conflicting Todo
ca@valencia: Tasca pendent amb conflictes
