akonadi-calendar - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: View
eu: Ikuspegia

en: Task
eu: Zeregina

en: Event
eu: Ekitaldia

en: Task due at %1
eu: Zeregina %1(e)an amaitzekoa da

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
eu[0]: %2 minutu %1 barru hasiko da
eu[1]: %2 %1 minutu barru hasiko da

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
eu: %1 %2(e)tan hasiko da

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
eu: %1 %2(e)tan hasi da

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
eu: %1 %2(e)an %3(e)tan hasiko da

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
eu: %1 %2(e)an %3(e)tan hasi zen

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
eu: %1 %2(e)an hasiko da

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
eu: %1 %2(e)an hasi zen

en: Remind in 5 mins
eu: Oroitarazi 5 minutu barru

en: Remind in 1 hour
eu: Oroitarazi ordu 1 barru

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
eu: Baztertu

en: Open URL
eu: Ireki URLa

en: Map
eu: Mapa

[ctx: @title]
en: Reminders
eu: Oroigarriak

en: Calendar Reminder Service
eu: Egutegiko oroigarri zerbitzua

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
eu: Mantentzailea
