akonadi-calendar - en to he translation catalogue (315 entries)

en: Could not find incidence to update, it probably was deleted recently.
he: לא ניתן למצוא מופע לעדכון. כנראה שהוא נמחק לא מזמן.

en: Error performing deletion.
he: שגיאה בביצוע המחיקה.

en: Error performing copy.
he: שגיאה בביצוע העתקה.

en: Can't find item: %1
he: לא ניתן לאתר פריט: %1

en: Error while removing relations.
he: שגיאה בהסרת קשרים.

en: Error while deleting incidences: %1
he: שגיאה במחיקת מופעים: %1

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to cut just this item and make all its sub-to-dos independent, or cut the to-do with all its sub-to-dos?
he: לפריט „%1” יש מטלות משנה. לגזור פריט זה ולהפוך את מטלות המשנה שלו לבלתי תלויות, או שמא לגזור את המטלה וכל מטלות המשנה שלה?

[ctx: @title:window]
en: KOrganizer Confirmation
he: אישור KOrganizer

[ctx: @action:button]
en: Cut Only This
he: לגזור רק את זה

[ctx: @action:button]
en: Cut All
he: לגזור את הכול

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to copy just this item or copy the to-do with all its sub-to-dos?
he: לפריט „%1” יש מטלות משנה. להעתיק רק את הפריט הזה או להעתיק את המטלה עם כל מטלות המשנה שלה?

[ctx: @action:button]
en: Copy Only This
he: להעתיק רק את זה

[ctx: @action:button]
en: Copy All
he: להעתיק את הכול

[ctx: @title:column calendar event summary]
en: Summary
he: תקציר

[ctx: @title:column calendar event start date and time]
en: Start Date and Time
he: תאריך ושעת התחלה

[ctx: @title:column calendar event end date and time]
en: End Date and Time
he: תאריך ושעת סיום

[ctx: @title:column calendar event type]
en: Type
he: סוג

[ctx: @title:column todo item due date and time]
en: Due Date and Time
he: תאריך ושעת יעד

[ctx: @title:column todo item priority]
en: Priority
he: עדיפות

[ctx: @title:column todo item completion in percent]
en: Complete
he: הושלמה

[ctx: @title:column calendar title]
en: Calendar
he: לוח שנה

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyPublishUrl), group (FreeBusy Publish)
en: Free/Busy Publish URL
he: כתובת פרסום פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyPublishUrl), group (FreeBusy Publish)
en: URL for publishing free/busy information
he: כתובת לפרסום פרטי פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyPublishUser), group (FreeBusy Publish)
en: Free/Busy Publish Username
he: שם משתמש לפרסום פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyPublishUser), group (FreeBusy Publish)
en: Username for publishing free/busy information
he: שם משתמש לפרסום פרטי פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyPublishPassword), group (FreeBusy Publish)
en: Free/Busy Publish Password
he: סיסמה לפרסום פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyPublishPassword), group (FreeBusy Publish)
en: Password for publishing free/busy information
he: סיסמה לפרסום פרטי פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrieveAuto), group (FreeBusy Retrieve)
en: Enable Automatic Free/Busy Retrieval
he: הפעלת משיכה אוטומטית של פרטי פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyFullDomainRetrieval), group (FreeBusy Retrieve)
en: Use full email address for retrieval
he: להשתמש בכתובת הדוא״ל המלאה למשיכה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyFullDomainRetrieval), group (FreeBusy Retrieve)
en: With this setting, you can change the filename that will be fetched from the server. With this checked, it will download a free/busy file called user@domain.ifb, for example nn@kde.org.ifb. Without this set, it will download user.ifb, for example nn.ifb.
he: עם ההגדרה הזאת, אפשר לשנות את שם הקובץ שיימשך מהשרת. כשהאפשרות מסומנת, יימשך קובץ פנוי/עסוק בשם user@domain.ifb, למשל: nn@kde.org.ifb. ללא ההגדרה הזאת, יימשך user.ifb, למשל: nn.ifb.

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrieveUrl), group (FreeBusy Retrieve)
en: Free/Busy Retrieval URL
he: כתובת משיכת פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrieveUser), group (FreeBusy Retrieve)
en: Free/Busy Retrieval Username
he: שם משתמש למשיכת פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrievePassword), group (FreeBusy Retrieve)
en: Free/Busy Retrieval Password
he: סיסמה למשיכת פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyRetrievePassword), group (FreeBusy Retrieve)
en: Password for retrieving free/busy information
he: סיסמה למשיכת פרטי פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: label, entry, group (Group Scheduling)
en: Send copy to owner when mailing events
he: שליחת עותק לבעלים בעת שליחת אירועים בדוא״ל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Group Scheduling)
en: Check this box to get a copy of all e-mail messages that KOrganizer sends at your request to event attendees.
he: סימון התיבה הזאת יגרום לשליחת עותק של כל הודעות הדוא״ל שנשלחות על ידי KOrganizer לבקשתך למשתתפים באירועים.

note: i18n: ectx: label, entry (HideDeclinedInvitations), group (Group Scheduling)
en: Hide declined invitations
he: הסתרת ההזמנות שסורבו

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideDeclinedInvitations), group (Group Scheduling)
en: Check this box to hide declined invitations in event views.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להסתיר הזמנות שסורבו מתצוגת האירועים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Reminders)
en: Only show reminders for events I organize or attend
he: להציג רק תזכורות לאירועים שארגנתי או שאני שותף או שותפה להם

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Reminders)
en: Check this to only receive reminders for events that you are the organizer of or that you are attending.
he: יש לסמן את ה כדי לקבל רק תזכורות לאירועים שארגנת או שנרשמת להשתתף בהם.

note: i18n: ectx: label, entry (OutlookCompatCounterProposals), group (Hidden Options)
en: Send Outlook-like pseudo counter proposals
he: שליחת הצעות נגדיות מדומות בסגנון Outlook

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyCheckHostname), group (Hidden Options)
en: Check whether hostname and retrieval email address match
he: לבדוק האם שם המארח וכתובת הדוא״ל לקבלה תואמות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyCheckHostname), group (Hidden Options)
en: With this setting you can configure whether the domain part of the free/busy URL has to match the domain part of the user ID you are looking for. For example, if this option is set, then looking for the free/busy data of joe@mydomain.com on the server www.yourdomain.com will fail.
he: עם ההגדרה הזאת אפשר לבחור האם החלק של שם התחום בכתובת הפנוי/עסוק חייב להתאים לחלק שם התחום במזהה המשתמש שמחפשים. למשל, אם האפשרות הזאת מוגדרת, חיפוש אחר נתוני פנוי/עסוק של joe@mydomain.com בשרת www.yourdomain.com תיכשל.

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Tasks
he: משימות

en: Journal
he: יומן

en: Notes
he: פתקיות

[ctx: %1 is folder contents]
en: My Kolab %1
he: ה־Kolab שלי %1

[ctx: %1 is folder name, %2 is folder contents]
en: Shared Kolab %1 %2
he: Kolab משותף %1 %2

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder contents]
en: %1's Kolab %2
he: %2 ה־Kolab של %1

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder name, %3 is folder contents]
en: %1's %2 Kolab %3
he: %3 ‏Kolab ה־%2 של %1

[ctx: %1 is the folder name]
en: %1 in %2
he: %1 בתוך %2

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder contents]
en: %1's Google %2
he: %2 של ה־Google של %1

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder name]
en: %1's %2
he: %2 של %1

[ctx: %1 is folder contents]
en: Google %1
he: %1 של Google

en: My %1
he: %1 שלי

[ctx: unknown resource]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Failed to download free/busy data from: %1
    Reason: %2
he: הורדת נתוני פנוי/עסוק נכשלה מתוך: %1
    סיבה: %2

[ctx: @title:window]
en: Free/Busy Retrieval Error
he: שגיאת משיכת פנוי/עסוק

en: Failed to parse free/busy information that was retrieved from: %1
he: נכשל פענוח פרטי פנוי/עסוק שהתקבלו דרך: %1

en: <qt><p>The software could not upload your free/busy list to the URL '%1'. There might be a problem with the access rights, or you specified an incorrect URL. The system said: <em>%2</em>.</p><p>Please check the URL or contact your system administrator.</p></qt>
he: <qt><p>התוכנה לא הצליחה להעלות את רשימת הפנוי/עסוק שלך לכתובת ‚%1’. יכולות להיות בעיות עם הרשאות הגישה, או שציינת כתובת שגויה. המערכת דיווחה: <em>%2</em>.</p><p>נא לבדוק שהכתובת תקינה או ליצור קשר עם הנהלת המערכת שלך.</p></qt>

en: The free/busy information was successfully sent.
he: נתוני פנוי/עסוק נשלחו בהצלחה.

[ctx: @title:window]
en: Sending Free/Busy
he: נשלח פנוי/עסוק

en: Unable to publish the free/busy data: %1
he: לא ניתן לפרסם פרטי פנוי/עסוק: %1

en: <qt><p>No URL configured for uploading your free/busy list. Please set it in KOrganizer's configuration dialog, on the "Free/Busy" page.</p><p>Contact your system administrator for the exact URL and the account details.</p></qt>
he: <qt><p>לא הוגדרה כתובת להעלאת רשימת הפנוי/עסוק שלך. נא להגדיר אותה בחלונית ההגדרות של KOrganizer, בעמוד „Free/Busy”.</p><p>יש ליצור קשר עם הנהלת המערכת שלך לקבלת פרטי החשבון והכתובת המדויקים.</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: No Free/Busy Upload URL
he: אין כתובת להעלאת פרטי פנוי/עסוק

en: <qt>The target URL '%1' provided is invalid.</qt>
he: <qt>כתובת היעד שסופקה ‚%1’ שגויה.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Invalid URL
he: כתובת שגויה

en: General error
he: שגיאה כללית

[ctx: %1 is event, todo or journal]
en: %1 creation
he: יצירת %1

[ctx: %1 is event, todo or journal]
en: %1 deletion
he: מחיקת %1

[ctx: %1 is event, todo or journal]
en: %1 modification
he: שינוי %1

en: Error creating ical resource: %1
he: שגיאה ביצירת משאב ical‏: %1

en: Failed to obtain D-Bus interface for remote configuration.
he: תפיסת ממשק D-Bus להגדרות מרוחקות נכשלה.

en: Could not download remote file.
he: לא ניתן להוריד קובץ מרוחק.

en: An import task is already in progress.
he: כבר מתבצעת משימת ייבוא.

en: Empty filename. Will not import ical file.
he: שם קובץ ריק. לא ייבא קובץ ical.

en: Url to import is malformed.
he: הכתובת לייבוא שגויה.

en: The selected file is not a readable file.
he: הקובץ הנבחר בלתי קריא.

en: The selected file is not properly formatted, or in a format not supported by this software.
he: הקובץ הנבחר מסודר לא נכון או שהתסדיר שלו לא נתמך על ידי התוכנה הזאת.

en: The selected file is empty.
he: הקובץ הנבחר ריק.

en: Merge ical file into existing calendar.
he: מיזוג קובץ ical ללוח שנה קיים.

en: Error while trying to create calendar item. Error was: %1
he: שגיאה בניסיון ליצור פריט לוח שנה. השגיאה הייתה: %1

en: Error while trying to delete calendar item. Error was: %1
he: שגיאה בניסיון למחוק פריט לוח שנה. השגיאה הייתה: %1

[ctx: errormessage for a job ended with an unexpected result]
en: An unknown error occurred
he: אירעה שגיאה בלתי ידועה

en: Error while trying to modify calendar item. Error was: %1
he: שגיאה בניסיון לערוך פריט לוח שנה. השגיאה הייתה: %1

en: That calendar item was already deleted, or currently being deleted.
he: פריט לוח השנה כבר נמחק או שהוא נמחק כרגע.

en: Operation can not be performed due to ACL restrictions
he: אי אפשר לבצע את הפעולה עקב הגבלות רשימת בקרת גישה

en: The chosen collection is invalid
he: האוסף הנבחר שגוי

en: Default collection is invalid or doesn't have proper ACLs and DestinationPolicyNeverAsk was used
he: אוסף ברירת המחדל שגוי או שאין לו רשימות בקרת גישה (ACLs) ו־DestinationPolicyNeverAsk (אף פעם לא לשאול על מדיניות יעד) מתאימות בשימוש

en: Duplicate item id in a group operation
he: מזהה פריט כפול בפעולה קבוצתית

en: One change belonging to a group of changes failed. All changes are being rolled back.
he: שינוי אחד מתוך קבוצה של שינויים נכשל. כל השינויים מוחזרים אחורה.

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Error loading calendar.
he: טעינת לוח השנה נכשלה.

en: Error message: %1
he: הודעת שגיאה: %1

en: Unknown error while parsing iCal invitation
he: שגיאה לא ידועה בפענוח הזמנת ה־iCal

en: Error while processing an invitation or update.
he: שגיאה בעיבוד הזמנה או עדכון.

en: Invalid incidence
he: מופע שגוי

en: Invalid action: %1
he: פעולה שגויה: %1

en: Error sending counter proposal
he: שגיאה בשליחת הצעה נגדית

en: Could not start editor to edit counter proposal
he: לא ניתן להתחיל את העורך כדי לערוך את ההצעה הנגדית

en: The item '%1' has no attendees. Therefore no groupware message will be sent.
he: לפריט ‚%1’ אין משתתפים. לכן לא תישלח הודעה קבוצתית.

[ctx: @title:window]
en: Message Not Sent
he: ההודעה לא נשלחה

[ctx: @action:button dialog positive answer]
en: Send Email
he: לשלוח דוא״ל

[ctx: @action:button dialog negative answer]
en: Do Not Send
he: לא לשלוח

en: Error: %1
he: שגיאה: %1

en: Error loading calendar: %1
he: שגיאה בטעינת לוח השנה: %1

en: The groupware message for item '%1' was successfully sent.
    Method: %2
he: ההודעה הקבוצתית לפריט ‚%1’ נשלחה בהצלחה.
    שיטה: %2

[ctx: Groupware message sending failed. %2 is request/reply/add/cancel/counter/etc.]
en: Unable to send the item '%1'.
    Method: %2
he: לא ניתן לשלוח את הפריט ‚%1’.
    שיטה: %2

en: The item information was successfully sent.
he: פרטי הפריט נשלחו בהצלחה.

[ctx: @title:window]
en: Publishing
he: פרסום

en: Unable to publish the item '%1'
he: לא ניתן לפרסם את הפריט ‚%1’

[ctx: @title:window]
en: Forwarding
he: העברה

en: Unable to forward the item '%1'
he: לא ניתן להעביר את הפריט ‚%1’

[ctx: @title:window]
en: Forwarding Error
he: שגיאת העברה

en: Proposed new meeting time: %1 - %2
he: הוצעה שעה חדש לפגישה: %1 - %2

[ctx: @title:window]
en: Group Scheduling Email
he: דוא״ל לתזמון קבוצתי

en: <placeholder>No summary given</placeholder>
he: <placeholder>לא סופק תקציר</placeholder>

en: The event "%1" includes other people.
    Do you want to email the invitation to the attendees?
he: האירוע „%1” כולל אנשים אחרים.
    לשלוח את ההזמנה בדוא״ל למשתתפים?

en: The todo "%1" includes other people.
    Do you want to email the invitation to the attendees?
he: המטלה „%1” כוללת אנשים אחרים.
    לשלוח את ההזמנה למשתתפים בדוא״ל?

en: This incidence includes other people. Should an email be sent to the attendees?
he: המופע הזה כולל אנשים אחרים. האם לשלוח הודעה למשתתפים האחרים?

en: You are not the organizer of this event. Editing it will bring your calendar out of sync with the organizer's calendar. Do you really want to edit it?
he: ארגון האירוע הזה אינו בידיך. עריכתו תפגום בסנכרון מול לוח השנה של המארגנים. לערוך אותו?

en: You changed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees an update message?
he: ערכת את ההזמנה „%1”. לשלוח הודעת עדכון למשתתפים?

[ctx: @action:button]
en: Send Update
he: לשלוח עדכון

en: Do you want to send a status update to the organizer of this task?
he: לשלוח עדכון מצב למארגני המשימה הזאת?

en: Your status as an attendee of this event changed. Do you want to send a status update to the event organizer?
he: מצב ההשתתפות שלך באירוע הזה השתנה. לשלוח עדכון מצב למארגני האירוע?

en: You removed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees that the event is canceled?
he: הסרת את ההזמנה„%1”.
    לשלוח הודעה למשתתפים בדוא״ל שהאירוע הזה מבוטל?

en: You removed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees that the todo is canceled?
he: הסרת את ההזמנה„%1”.
    לשלוח הודעה למשתתפים בדוא״ל שהמטלה הזאת מבוטלת?

en: You removed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees that the journal is canceled?
he: הסרת את ההזמנה„%1”.
    לשלוח הודעה למשתתפים בדוא״ל שהיומן הזה מבוטל?

en: Do you want to send a status update to the organizer of this journal?
he: לשלוח עדכון מצב למארגני היומן הזה?

[ctx: @action:button dialog positive answer]
en: Send Update
he: לשלוח עדכון

en: You had previously accepted an invitation to this event. Do you want to send an updated response to the organizer declining the invitation?
he: אישרת הזמנה לאירוע הזה בעבר. לשלוח תגובה מעודכנת שמסרבת להזמנה?

en: Counter proposal: %1
he: הצעה נגדית: %1

en: Sending group scheduling email failed.
he: שליחת הודעת דוא״ל לתזמון קבוצתי נכשלה.

[ctx: @action:button dialog positive answer to abort question]
en: Abort Update
he: ביטול עדכון

en: There are no attendees to e-mail
he: אין נמענים לשליחת הודעת הדוא״ל

en: Free Busy Object
he: פריט פנוי עסוק

en: Free Busy Message
he: הודעת פנוי עסוק

en: Error while creating transport
he: שגיאה ביצירת תעבורה

en: Error fetching transport. Unable to send invitations
he: שגיאה במשיכת תעבורה. לא ניתן לשלוח הזמנות

en: Error queuing message in outbox: %1
he: שגיאה בהצבת ההודעה הזאת בתור תיבת הדוא״ל היוצא: %1

en: Examination of the recipient's signing preferences yielded that you be asked whether or not to sign this message.
    Sign this message?
he: חקירת העדפות החתימה של הנמען הובילה לכך שתופיע בקשה האם לחתום על ההודעה הזאת או לא.
    לחתום על ההודעה הזאת?

en: Sign Message?
he: לחתום על ההודעה?

[ctx: to sign]
en: &Sign
he: ל&חתום

[ctx: @action:button]
en: Do &Not Sign
he: &לא לחתום

en: There are conflicting signing preferences for these recipients.
    Sign this message?
he: יש העדפות חתימה סותרות לנמענים האלה.
    לחתום על ההודעה הזאת?

en: You have requested to sign this message, but no valid signing keys have been configured for this identity.
he: ביקשת לחתום על ההודעה הזאת אך לא הוגדרו מפתחות חתימה תקפים לזהות הזאת.

[ctx: @title:window]
en: Send Unsigned?
he: לשלוח ללא חתימה?

[ctx: @action:button]
en: Send &Unsigned
he: לשלוח ללא ח&תימה

en: Some parts of this message will not be signed.
    Sending only partially signed messages might violate site policy.
    Sign all parts instead?
he: חלקים מההודעה הזאת לא ייחתמו.
    שליחת הודעה חתומה באופן חלקי עלולה להפר את מדיניות האתר.
    לחתום על כל החלקים במקום?

en: This message will not be signed.
    Sending unsigned message might violate site policy.
    Sign message instead?
he: ההודעה הזאת לא תיחתם.
    שליחת הודעה לא חתומה עלולה להפר את מדיניות האתר.
    לחתום על ההודעה במקום?

en: &Sign All Parts
he: לחתום על &כל החלקים

en: &Sign
he: ל&חתום

[ctx: @title:window]
en: Unsigned-Message Warning
he: אזהרת הודעה לא חתומה

[ctx: @action:button]
en: Send &As Is
he: לשלוח &ללא שינוי

en: Valid trusted encryption keys were found for all recipients.
    Encrypt this message?
he: מפתחות הצפנה תקפים ואמינים נמצאו לכל הנמענים.
    להצפין את ההודעה הזאת?

en: Examination of the recipient's encryption preferences yielded that you be asked whether or not to encrypt this message.
    Encrypt this message?
he: חקירת העדפות ההצפנה של הנמען מראה שתופיע שאלה האם להצפין את ההודעה או לא.
    להצפין את ההודעה?

[ctx: @title:window]
en: Encrypt Message?
he: להצפין את ההודעה?

en: Sign && &Encrypt
he: לחתום ולה&צפין

en: &Encrypt
he: להצ&פין

en: &Sign Only
he: ל&חתום בלבד

en: &Send As-Is
he: לשלוח בלי &שינוי

en: There are conflicting encryption preferences for these recipients.
    Encrypt this message?
he: יש העדפות הצפנה סותרות לנמענים האלה.
    להצפין את ההודעה הזאת?

en: Encrypt Message?
he: להצפין את ההודעה?

[ctx: @action:button]
en: &Encrypt
he: לה&צפין

[ctx: @action:button]
en: Do &Not Encrypt
he: &לא להצפין

en: You have requested to encrypt this message, and to encrypt a copy to yourself, but no valid trusted encryption keys have been configured for this identity.
he: ביקשת להצפין את ההודעה הזאת ולהצפין עותק לעצמך, אך לא נמצאו מפתחות הצפנה אמינים לזהות הזאת.

en: Send Unencrypted?
he: לשלוח ללא הצפנה?

[ctx: @action:button]
en: Send &Unencrypted
he: לשלוח ל&לא הצפנה

en: Some parts of this message will not be encrypted.
    Sending only partially encrypted messages might violate site policy and/or leak sensitive information.
    Encrypt all parts instead?
he: חלקים מההודעה הזאת לא יוצפנו.
    שליחת הודעה מוצפנת חלקית יכולה להפר את מדיניות האתר ו/או להדליף מידע רגיש.
    להצפין את כל החלקים במקום?

en: This message will not be encrypted.
    Sending unencrypted messages might violate site policy and/or leak sensitive information.
    Encrypt messages instead?
he: ההודעה הזאת לא תוצפן.
    שליחת הודעות לא מוצפות עלולה להפר את מדיניות האתר ו/או להדליף מידע רגיש.
    להצפין את ההודעות במקום?

en: &Encrypt All Parts
he: להצפין את &כל החלקים

en: Unencrypted Message Warning
he: אזהרת הודעה לא מוצפנת

en: Error sending e-mail:
he: שגיאה בשליחת דוא״ל:

[ctx: @title:window]
en: Select Addresses
he: בחירת כתובות

[ctx: @info:tooltip]
en: Send email to these recipients
he: שליחת הודעות לנמענים האלה

en: Clicking the <b>Ok</b> button will cause an email to be sent to the recipients you have entered.
he: לחיצה על כפתור ה<b>אישור</b>תגרום לשליחת הודעת הדוא״ל לנמענים שציינת.

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel recipient selection and the email
he: ביטול בחירת נמענים והודעת הדוא״ל

en: Clicking the <b>Cancel</b> button will cause the email operation to be terminated.
he: לחיצה על כפתור ה<b>ביטול</b> תחסל את פעולת הדוא״ל.

en: Click the <b>Help</b> button to read more information about Group Scheduling.
he: לחיצה על כפתור ה<b>עזרה</b> תציג בפניך פרטםי נוספים על תזמון קבוצתי.

en: Unable to publish the calendar incidence due to an invalid recipients string.
    %1
he: לא ניתן לפרסם את מופע לוח השנה הזה עקב מחרוזת נמענים שגויה.
    %1

[ctx: @title:window]
en: Publishing Error
he: שגיאת פרסום

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, mListWidget)
en: The list of addressees to receive the invitation
he: רשימת הכתובות לקבלת ההזמנה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, mListWidget)
en: This is a list of all the addresses you have currently selected to receive the iCalendar invitation.
he: זאת רשימת הכתובות שבחרת כרגע לקבלת הזמנת ה־iCalendar.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mNew)
en: Create a new recipient
he: יצירת נמענים חדשים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mNew)
en: Click this button and you will be able to enter a name and email for a new addressee to add to the recipients list
he: לחיצה על הכפתור הזה תאפשר לך למלא שם ודוא״ל של נמענים חדשים להוספה לרשימת הנמענים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNew)
en: &New
he: &חדש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRemove)
en: Remove the recipient currently selected
he: הסרת הנמען הנבחר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mRemove)
en: Click this button to remove the recipient currently selected from the list
he: לחיצה על הכפתור הזה תסיר את הנמען הנבחר מהרשימה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemove)
en: &Remove
he: ה&סרה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSelectAddressee)
en: Select a recipient from your address book
he: נא לבחור נמען או נמענת מספר הכתובות שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAddressee)
en: Click this button to show another dialog where you will be able to select a recipient from your address book
he: לחיצה על הכפתור הזה תציג חלונית נוספת בה ניתן לבחור איש קשר מפנקס הכתובות שלך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAddressee)
en: &Select…
he: &בחירה…

[ctx: recipient name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mNameLineEdit)
en: The recipient's name
he: שם הנמען או הנמענת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mNameLineEdit)
en: This field contains the name of the recipient
he: השדה הזה מכיל את שם הנמען או הנמענת

[ctx: recipient email]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: E&mail:
he: &דוא״ל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mEmailLineEdit)
en: The recipient's email address
he: כתובת הדוא״ל הממוענת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mEmailLineEdit)
en: This field contains the email address of the recipient
he: השדה הזה מכיל את כתובת הדוא״ל של הנמען או הנמענת

[ctx: @info:placeholder]
en: (EmptyName)
he: (שם ריק)

[ctx: @info:placeholder]
en: (EmptyEmail)
he: (דוא״ל ריק)

en: Error: Assigning different incidence types.
he: שגיאה: הקצאת סוגים שונים למופעים.

en: This isn't an update. The found incidence was modified more recently.
he: זה לא עדכון. המופע שנמצא נערך מאוחר יותר.

en: Error modifying incidence
he: שגיאה בשינוי מופע

[ctx: @info]
en: <para>You added an invitation update, but an earlier version of the item could not be found in your calendar.</para><para>This may have occurred because:<list><item>the organizer did not include you in the original invitation</item><item>you did not accept the original invitation yet</item><item>you deleted the original invitation from your calendar</item><item>you no longer have access to the calendar containing the invitation</item></list></para><para>This is not a problem, but we thought you should know.</para>
he: <para>הוספת עדכון להזמנה, אך לא הצלחנו למצוא גרסה קודמת של הפריט בלוח השנה שלך.</para><para>הסיבות לכך יכולות להיות:<list><item>המארגנים לא כללו אותך בהזמנה המקורית</item><item>טרם אישרת את ההזמנה המקורית</item><item>מחקת את ההזמנה המקורית מלוח השנה שלך</item><item>כבר אין לך גישה ללוח השנה שמכיל את ההזמנה</item></list></para><para>זאת לא תקלה אבל חשבנו שחשוב ליידע אותך.</para>

[ctx: @title:window]
en: Cannot Find Invitation to be Updated
he: לא ניתן למצוא הזמנה לעדכון

en: Error adding incidence
he: שגיאה בהוספת מופע

en: Could not find incidence to delete.
he: לא ניתן למצוא מופע להסרה.

en: Error recording exception
he: שגיאה בתיעוד חריגה

[ctx: @info]
en: The event or task could not be removed from your calendar. Maybe it has already been deleted or is not owned by you. Or it might belong to a read-only or disabled calendar.
he: לא ניתן להסיר את האירוע או המשימה מלוח השנה שלך. אולי הוא כבר נמחק או שאינו בבעלותך. או שהוא שייך ללוח שנה לקריאה בלבד או מושבת.

en: Generic Error
he: שגיאה כללית

[ctx: @info]
en: %1 wants to attend %2 but was not invited.
he: התקבלה בקשה מצד %1 להשתתף באירוע %2 אך לא נשלחה הזמנה לצד המבקש.

[ctx: @info]
en: %1 wants to attend %2 on behalf of %3.
he: התקבלה בקשה מצד %1 להשתתף באירוע %2 מטעם %3.

[ctx: @title:window]
en: Uninvited Attendee
he: משתתף או משתתפת שלא הוזמנו

[ctx: @option]
en: Accept Attendance
he: קבלת השתתפות

[ctx: @option]
en: Reject Attendance
he: דחיית השתתפות

[ctx: @info]
en: The organizer rejected your attendance at this meeting.
he: המארגנים דחו את השתתפותך בפגישה הזאת.

[ctx: @info]
en: An attendee was added to the incidence. Do you want to email the attendees an update message?
he: נוספו משתתפים למופע. לשלוח למשתתפים הודעת עדכון?

[ctx: @title:window]
en: Attendee Added
he: נוספו משתתפים

[ctx: @option]
en: Send Messages
he: לשלוח הודעות

[ctx: @option]
en: Do Not Send
he: לא לשלוח

en: No incidence for scheduling.
he: אין מופע לתזמון.

en: No Free Busy Cache
he: אין מטמון פנוי/עסוק

en: Error saving freebusy object
he: שגיאה בשמירת פריט פנוי/עסוק

[ctx: A collection of all declined invidations.]
en: Declined Invitations
he: הזמנות שסורבו

[ctx: A collection of all open invidations.]
en: Open Invitations
he: הזמנות פתוחות

en: Add Folder…
he: הוספת תיקייה…

en: Add a new calendar folder to the currently selected calendar folder.
he: הוספת תיקיית לוחות שנה חדשה לתיקיית לוחות השנה הנבחרת.

[ctx: @title:window]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Could not create calendar folder: %1
he: לא ניתן ליצור תיקיית לוחות שנה:%1

[ctx: @title:window]
en: Calendar Folder Creation Failed
he: יצירת תיקיית לוחות שנה נכשלה

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
he[0]: העתקת תיקייה
he[1]: העתקת שתי תיקיות
he[2]: העתקת %1 תיקיות
he[3]: העתקת %1 תיקיות

en: Copy the selected calendar folders to the clipboard.
he: העתקת תיקיות לוחות השנה הנבחרות ללוח הגזירים.

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
he[0]: מחיקת תיקייה
he[1]: מחיקת שתי תיקיות
he[2]: מחיקת %1 תיקיות
he[3]: מחיקת %1 תיקיות

en: Delete the selected calendar folders from the calendar.
he: מחיקת תיקיות לוחות השנה הנבחרות מלוח השנה.

en: Do you really want to delete this calendar folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 calendar folders and all their sub-folders?
he[0]: למחוק את תיקיית לוח השנה הזאת על כל תת־תיקיותיה?
he[1]: למחוק את שתי תיקיות לוח השנה האלה על כל תת־תיקיותיהן?
he[2]: למחוק את %1 תיקיות לוח השנה האלה על כל תת־תיקיותיהן?
he[3]: למחוק את %1 תיקיות לוח השנה האלה על כל תת־תיקיותיהן?

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar Folder? | Delete Calendar Folders?
he[0]: למחוק את תיקיית לוחות השנה?
he[1]: למחוק את תיקיות לוחות השנה?
he[2]: למחוק את תיקיות לוחות השנה?
he[3]: למחוק את תיקיות לוחות השנה?

en: Could not delete calendar folder: %1
he: לא ניתן למחוק תיקיית לוחות שנה: %1

[ctx: @title:window]
en: Calendar Folder Deletion Failed
he: מחיקת תיקיית לוחות שנה נכשלה

en: Update Folder | Update %1 Folders
he[0]: עדכון תיקייה
he[1]: עדכון שתי תיקיות
he[2]: עדכון %1 תיקיות
he[3]: עדכון %1 תיקיות

en: Update the content of the selected calendar folders.
he: עדכון תוכן תיקיות לוחות השנה הנבחרות.

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
he[0]: גזירת תיקייה
he[1]: גזירת שתי תיקיות
he[2]: גזירת %1 תיקיות
he[3]: גזירת %1 תיקיות

en: Cut the selected calendar folders from the calendar.
he: גזירת תיקיות לוחות השנה הנבחרות מלוח השנה.

en: Folder Properties…
he: מאפייני תיקייה…

en: Open a dialog to edit the properties of the selected calendar folder.
he: פתיחת חלונית לעריכת מאפייני תיקיית לוחות השנה הנבחרת.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
he: מאפייני תיקיית לוחות השנה %1

en: Copy Event | Copy %1 Events
he[0]: העתקת אירוע
he[1]: העתקת שני אירועים
he[2]: העתקת %1 אירועים
he[3]: העתקת %1 אירועים

en: Copy the selected events to the clipboard.
he: העתקת האירועים הנבחרים ללוח הגזירים.

en: Delete Event | Delete %1 Events
he[0]: מחיקת אירוע
he[1]: מחיקת שני אירועים
he[2]: מחיקת %1 אירועים
he[3]: מחיקת %1 אירועים

en: Delete the selected events from the calendar.
he: מחיקת האירועים הנבחרים מלוח השנה.

en: Do you really want to delete the selected event? | Do you really want to delete %1 events?
he[0]: למחוק את האירוע הנבחר?
he[1]: למחוק את שני האירועים הנבחרים?
he[2]: למחוק את %1 האירועים הנבחרים?
he[3]: למחוק את %1 האירועים הנבחרים?

[ctx: @title:window]
en: Delete Event? | Delete Events?
he[0]: למחוק את האירוע?
he[1]: למחוק את האירועים?
he[2]: למחוק את האירועים?
he[3]: למחוק את האירועים?

en: Could not delete event: %1
he: לא ניתן למחוק את האירוע: %1

[ctx: @title:window]
en: Event Deletion Failed
he: מחיקת אירוע נכשלה

en: Cut Event | Cut %1 Events
he[0]: גזירת אירוע
he[1]: גזירת שני אירועים
he[2]: גזירת %1 אירועים
he[3]: גזירת %1 אירועים

en: Cut the selected events from the calendar.
he: גזירת האירועים הנבחרים מלוח השנה.

en: Add &Calendar…
he: הו&ספת לוח שנה…

en: Add a new calendar<p>You will be presented with a dialog where you can select the type of the calendar that shall be added.</p>
he: הוספת לוח שנה חדש<p>תוצג חלונית בה ניתן לבחור את סוג לוח השנה להוספה.</p>

[ctx: @title:window]
en: Add Calendar
he: הוספת לוח שנה

en: Could not create calendar: %1
he: לא ניתן ליצור לוח שנה: %1

[ctx: @title:window]
en: Calendar Creation Failed
he: יצירת לוח השנה נכשלה

en: &Delete Calendar | &Delete %1 Calendars
he[0]: למ&חוק לוח שנה
he[1]: למ&חוק שני לוחות שנה
he[2]: למ&חוק %1 לוחות שנה
he[3]: למ&חוק %1 לוחות שנה

en: Delete the selected calendars<p>The currently selected calendars will be deleted, along with all the events, todos and journals they contain.</p>
he: מחיקת לוחות השנה הנבחרים<p>לוחות השנה שנבחרו יימחקו עם כל האירועים, המטלות והיומנים שהם מכילים.</p>

en: Do you really want to delete this calendar? | Do you really want to delete %1 calendars?
he[0]: למחוק את לוח השנה הזה?
he[1]: למחוק את שני לוחות השנה האלה?
he[2]: למחוק את %1 לוחות השנה האלה?
he[3]: למחוק את %1 לוחות השנה האלה?

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar? | Delete Calendars?
he[0]: למחוק את לוח השנה?
he[1]: למחוק את לוחות השנה?
he[2]: למחוק את לוחות השנה?
he[3]: למחוק את לוחות השנה?

en: Calendar Properties…
he: מאפייני לוח השנה…

en: Open a dialog to edit properties of the selected calendar.
he: יש לפתוח את החלונית כדי לערוך את מאפייני לוח השנה הנבחר.

en: Update Calendar | Update %1 Calendars
he[0]: עדכון לוח שנה
he[1]: עדכון שני לוחות שנה
he[2]: עדכון %1 לוחות שנה
he[3]: עדכון %1 לוחות שנה

en: Updates the content of all folders of the selected calendars.
he: עדכון תוכן כל התיקיות של לוחות השנה הנבחרים.

en: &Copy to Calendar
he: ה&עתקה ללוח שנה

en: Copy the selected event to a different calendar.
he: העתקת האירוע הנבחר ללוח שנה אחר.

en: &Move to Calendar
he: הע&ברה ללוח שנה

en: Move the selected event to a different calendar.
he: העברת האירוע הנבחר ללוח שנה אחר

en: Could not paste event: %1
he: לא ניתן להדביק אירוע: %1

[ctx: @title:window]
en: Paste Failed
he: ההדבקה נכשלה

en: Update Available Calendars
he: עדכון לוחות השנה הזמינים

en: Updates the tree of available calendars.
he: עדכון עץ לוחות השנה הזמינים.

en: Copy Event To
he: העתקת אירוע אל

en: Move Event To
he: העברת אירוע אל

en: Edit Event…
he: עריכת אירוע…

en: Copy To-do | Copy %1 To-dos
he[0]: העתקת מטלה
he[1]: העתקת שתי מטלות
he[2]: העתקת %1 מטלות
he[3]: העתקת %1 מטלות

en: Copy To-do To
he: העתקת מטלה אל

en: Delete To-do | Delete %1 To-dos
he[0]: מחיקת מטלה
he[1]: מחיקת שתי מטלות
he[2]: מחיקת %1 מטלות
he[3]: מחיקת %1 מטלות

en: Cut To-do | Cut %1 To-dos
he[0]: גזירת מטלה
he[1]: גזירת שתי מטלות
he[2]: גזירת %1 מטלות
he[3]: גזירת %1 מטלות

en: Move To-do To
he: העברת מטלה אל

en: Edit To-do…
he: עריכת מטלה…

en: Copy Journal | Copy %1 Journals
he[0]: העתקת יומן
he[1]: העתקת שני יומנים
he[2]: העתקת %1 יומנים
he[3]: העתקת %1 יומנים

en: Copy Journal To
he: העתקת יומן אל

en: Delete Journal | Delete %1 Journals
he[0]: מחיקת יומן
he[1]: מחיקת שני יומנים
he[2]: מחיקת %1 יומנים
he[3]: מחיקת %1 יומנים

en: Cut Journal | Cut %1 Journals
he[0]: גזירת יומן
he[1]: גזירת שני יומנים
he[2]: גזירת %1 יומנים
he[3]: גזירת %1 יומנים

en: Move Journal To
he: העברת היומן אל

en: Edit Journal…
he: עריכת יומן…

en: New E&vent…
he: אירוע &חדש…

en: Create a new event
he: יצירת אירוע חדש

en: New &To-do…
he: מ&טלה חדשה…

en: Create a new To-do
he: יצירת מטלה חדשה

en: New Su&b-to-do…
he: מטלת מ&שנה חדשה…

en: Create a new Sub-to-do
he: יצירת מטלת משנה חדשה

en: New &Journal…
he: יומן ח&דש…

en: Create a new Journal
he: יצירת יומן חדש

en: &Edit…
he: ע&ריכה…

en: Edit the selected incidence.
he: עריכת המופע הנבחר.

[ctx: yes, an exception to a recurring to-do]
en: Exception
he: חריגה

[ctx: yes, recurring to-do]
en: Yes
he: כן

[ctx: no, not a recurring to-do]
en: No
he: לא

en: Summary
he: תקציר

en: Recurs
he: חזרתיתו

en: Priority
he: עדיפות

[ctx: @title:column percent complete]
en: Complete
he: השלמה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Due Date
he: תאריך יעד

[ctx: @title:column date completed]
en: Completed
he: הושלמה

en: Tags
he: תגיות

en: Description
he: תיאור

en: Purging completed to-dos
he: מטלות שהסתיימו מנופות
