akonadi-calendar - en to he translation catalogue (36 entries)

en: View
he: תצוגה

en: Task
he: משימה

en: Event
he: אירוע

en: Task due at %1
he: יעד המשימה ב־%1

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
he[0]: %2 מתחיל בעוד דקה
he[1]: %2 מתחיל בעוד שתי דקות
he[2]: %2 מתחיל בעוד %1 דקות
he[3]: %2 מתחיל בעוד %1 דקות

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
he: %1 מתחיל ב־%2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
he: %1 החל ב־%2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
he: %1 מתחיל ב־%2 בשעה %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
he: %1 התחיל ב־%2 בשעה %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
he: %1 מתחיל ב־%2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
he: %1 החל ב־%2

en: Remind in 5 mins
he: להזכיר בעוד 5 דקות

en: Remind later...
he: להזכיר אחר כך…

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
he: התעלמות

en: Open URL
he: פתיחת כתובת

en: Map
he: מפה

[ctx: @title]
en: Reminders
he: תזכורות

en: Calendar Reminder Service
he: שירות תזכורות לוח שנה

en: (c) KDE Community 2021-2024
he: ‏(c) קהילת KDE ‏2021‏-2024

[ctx: @info:credit]
en: Carl Schwan
he: קארל שוואן

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
he: מתחזק

[ctx: @info:credit]
en: Clau Cambra
he: קלאו קמברה

[ctx: @label:spinbox]
en: Suspend &duration:
he: משך ה&שהיה:

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders by this amount of time
he: להשהות את התזכורות למשך הזמן הזה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended by this number of time units. You can choose the time units (typically minutes) in the adjacent selector.
he: כל תזכורת למופעים הנבחרים תושהה במספר זה של יחידות זמן. אפשר לבחור יחידות זמן (בדרך כלל דקות) בבורר הסמוך.

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of minutes]
en: minute(s)
he: דקות

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of hours]
en: hour(s)
he: שעות

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of days]
en: day(s)
he: ימים

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of weeks]
en: week(s)
he: שבועות

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders using this time unit
he: השהיית התזכורות ביחידת הזמן הזאת

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended using this time unit. You can set the number of time units in the adjacent number entry input.
he: כל תזכורת למופעים הנבחרים יושהה באמצעות יחידת הזמן הזאת. אפשר להגדיר את מספר יחידות הזמן בקלט מילוי המספר הסמוך.

[ctx: @action:button]
en: Remind Later
he: להזכיר מאוחר יותר

[ctx: @info:tooltip]
en: Remind me again after the specified interval
he: להזכיר לי שוב אחרי פרק הזמן שצוין

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to be reminded again about this incidence after the specified amount of time.
he: יש ללחוץ על הכפתור הזה כדי לקבל תזכורת שוב על המופע הזה אחרי כמות הזמן שצוינה.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
he: ביטול

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel reminding later, show the notification again
he: ביטול תזכורת עתידית, להציג את ההתראה שוב
