akonadi-calendar - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: View
hu: Nézet

[ctx: incidence is a to-do]
en: To-do
hu: Teendő

[ctx: incidence is an event]
en: Event
hu: Esemény

en: To-do due at %1
hu: Teendő határideje: %1

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
hu[0]: A(z) %2 %1 percen belül kezdődik
hu[1]: A(z) %2 %1 percen belül kezdődik

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
hu: A(z) %1 elkezdődik ekkor: %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
hu: A(z) %1 elkezdődött ekkor: %2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
hu: A(z) %1 elkezdődik ekkor: %2 %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
hu: A(z) %1 elkezdődött ekkor: %2 %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
hu: A(z) %1 elkezdődik ekkor: %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
hu: A(z) %1 elkezdődött ekkor: %2

en: Remind in 5 mins
hu: Emlékeztető 5 perc múlva

en: Remind later...
hu: Emlékeztessen később…

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
hu: Eltüntet

en: Open URL
hu: Hivatkozás megnyitása

en: Map
hu: Térkép

[ctx: @title]
en: Reminders
hu: Emlékeztetők

en: Calendar Reminder Service
hu: Naptári emlékeztető szolgáltatás

en: (c) KDE Community 2021-2024
hu: © A KDE közösség, 2021-2024.

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
hu: Karbantartó

[ctx: @label:spinbox]
en: Suspend &duration:
hu: Felfüggesztés i&dőtartama:

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders by this amount of time
hu: Az emlékeztetők felfüggesztése a megadott időre

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended by this number of time units. You can choose the time units (typically minutes) in the adjacent selector.
hu: A kiválasztott események minden egyes emlékeztetője fel lesz függesztve ezzel az időmennyiséggel. Az időegységet (általalában perc) a szomszédos választóban adhatja meg.

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of minutes]
en: minute(s)
hu: perc

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of hours]
en: hour(s)
hu: óra

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of days]
en: day(s)
hu: nap

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of weeks]
en: week(s)
hu: hét

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders using this time unit
hu: Az emlékeztetők felfüggesztése ezzel a mértékegységgel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended using this time unit. You can set the number of time units in the adjacent number entry input.
hu: A kiválasztott események minden egyes emlékeztetője fel lesz függesztve ezzel az időmérték-egységgel. Az időegységek számát a szomszédos számbeviteli mezőben adhatja meg.

[ctx: @action:button]
en: Remind Later
hu: Emlékeztessen később

[ctx: @info:tooltip]
en: Remind me again after the specified interval
hu: Emlékeztessen később a megadott időköz után

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to be reminded again about this incidence after the specified amount of time.
hu: Nyomja meg ezt a gombot, hogy újabb emlékeztetőt kapjon az eseményről a megadott idő elteltével.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
hu: Mégse

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel reminding later, show the notification again
hu: Későbbi emlékeztető törlése, értesítés megjelenítése újra
