akonadi-calendar - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: View
ka: ხედი

en: Task
ka: დავალება

en: Event
ka: მოვლენა

en: Task due at %1
ka: ამოცანის ვადა გავიდა %1

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
ka[0]: %2 %1 წუთში დაიწყება
ka[1]: %2 %1 წუთში დაიწყება

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
ka: %1-ის დაწყების დროა %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
ka: %1 დაიწყო %2-ზე

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
ka: %1 %2 %3-ზე იწყება

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
ka: %1 %2 %3-ზე დაიწყო

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
ka: %1 %2-ზე ეშვება

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
ka: %1 %2-ზე გაეშვა

en: Remind in 5 mins
ka: 5 წუთში შემახსენე

en: Remind in 1 hour
ka: 1 საათში შემახსენე

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
ka: მოსილება

en: Open URL
ka: URL-ის გახსნა

en: Map
ka: რუკა

[ctx: @title]
en: Reminders
ka: შეხსენებები

en: Calendar Reminder Service
ka: კალენდრის შეხსენების სერვისი

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

[ctx: @info:credit]
en: Clau Cambra
ka: კლაუ კამბრა
