akonadi-calendar - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Attendees
ka: დამსწრეები

en: Organizer
ka: ორგანიზატორი

en: Is all-day
ka: მთელი დღე

en: Has duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Duration
ka: ხანგრძლოვობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Summary
ka: შეჯამება

en: Status
ka: მდგომარეობა

en: Secrecy
ka: საიდუმლოობა

en: Priority
ka: პრიორიტეტი

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Alarms
ka: მაღვიძარა

en: Resources
ka: რესურსები

en: Attachments
ka: დანართი

en: Exception Dates
ka: გამონაკლისი თარიღები

en: Exception Times
ka: გამონაკლისი დრო

en: Created
ka: შექმნილია

en: Related Uid
ka: დაკავშირებული UUID

en: Start time
ka: დაწყების დრო

en: Has End Date
ka: გააჩნია დასასრული თარიღი

en: End Date
ka: დასასრული თარიღი

en: Has Start Date
ka: გააჩნია დაწყების თარიღი

en: Has Due Date
ka: გააჩნია გადაცილების თარიღი

en: Due Date
ka: თარიღამდე

en: Has Complete Date
ka: გააჩნია დასრულების თარითი

en: Complete
ka: დასრულებულია

en: Completed
ka: დასრულებულია

en: Changed Event
ka: მოვლენა შეიცვალა

en: Conflicting Event
ka: მოვლენის კონფლიქტი

en: Changed Todo
ka: შეცვლილი განრიგი

en: Conflicting Todo
ka: კონფლიქტური განრიგი
