akonadi-calendar - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: View
lt: Rodyti

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
lt[0]: %2 prasideda po %1 minutės
lt[1]: %2 prasideda po %1 minučių
lt[2]: %2 prasideda po %1 minučių
lt[3]: %2 prasideda po %1 minutės

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
lt: %1 prasideda %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
lt: %1 prasidėjo %2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
lt: %1 prasideda %2, %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
lt: %1 prasidėjo %2, %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
lt: %1 prasideda %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
lt: %1 prasidėjo %2

en: Remind in 5 mins
lt: Priminti po 5 min.

en: Remind later...
lt: Priminti vėliau...

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
lt: Atmesti

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Map
lt: Žemėlapis

[ctx: @title]
en: Reminders
lt: Priminimai

en: Calendar Reminder Service
lt: Kalendoriaus priminimų tarnyba

en: (c) KDE Community 2021-2024
lt: (c) KDE bendruomenė 2021–2024

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

[ctx: @label:spinbox]
en: Suspend &duration:
lt: Pristabdymo &trukmė:

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders by this amount of time
lt: Pristabdyti priminimus šiam laiko kiekiui

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended by this number of time units. You can choose the time units (typically minutes) in the adjacent selector.
lt: Kiekvienas priminimas pažymėtiems įvykiams bus pristabdytas šiam laiko vienetų skaičiui. Gretimame parinkiklyje galite pasirinkti laiko vienetus (įprastai, minutes).

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of minutes]
en: minute(s)
lt: min.

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of hours]
en: hour(s)
lt: val.

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of days]
en: day(s)
lt: d.

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of weeks]
en: week(s)
lt: sav.

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders using this time unit
lt: Pristabdyti priminimus naudojant šį laiko vienetą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended using this time unit. You can set the number of time units in the adjacent number entry input.
lt: Kiekvienas priminimas pažymėtiems įvykiams bus pristabdytas naudojant šį laiko vienetą. Gretimoje skaičiaus įrašo įvestyje galite pasirinkti laiko vienetų skaičių.

[ctx: @action:button]
en: Remind Later
lt: Priminti vėliau

[ctx: @info:tooltip]
en: Remind me again after the specified interval
lt: Po nurodyto intervalo priminti dar kartą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to be reminded again about this incidence after the specified amount of time.
lt: Paspauskite šį mygtuką, kad po nurodyto laiko būtų vėl priminta apie šį įvykį.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti
