akonadi-calendar - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: View
lv: Skats

[ctx: incidence is a to-do]
en: To-do
lv: Uzdevums

[ctx: incidence is an event]
en: Event
lv: Notikums

en: To-do due at %1
lv: Uzdevuma termiņš ir %1

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
lv[0]: %2 sākies pēc %1 minūtes
lv[1]: %2 sākies pēc %1 minūtēm
lv[2]: %2 sākies pēc %1 minūtēm

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
lv: %1 sākas plkst. %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
lv: %1 sākās plkst. %2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
lv: %1 sākas %2 plkst. %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
lv: %1 sākās %2 plkst. %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
lv: %1 sākas %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
lv: %1 sākās %2

en: Remind in 5 mins
lv: Atgādināt pēc 5 min.

en: Remind later...
lv: Atgādināt vēlāk...

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
lv: Noraidīt

en: Open URL
lv: Atvērt URL

en: Map
lv: Karte

[ctx: @title]
en: Reminders
lv: Atgādinājumi

en: Calendar Reminder Service
lv: Kalendāra atgādinājumu serviss

en: (c) KDE Community 2021-2024
lv: (c) KDE kopiena 2021—2024

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lv: Uzturētājs

[ctx: @label:spinbox]
en: Suspend &duration:
lv: &Apturēšanas ilgums:

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders by this amount of time
lv: Apturēt paziņojumus uz šādu laiku

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended by this number of time units. You can choose the time units (typically minutes) in the adjacent selector.
lv: Katrs atgādinājums atlasītajiem ierakstiem tiks apturēts šādu laika vienību ilgi. Laika vienības varat izvēlēties (parasti minūtes) blakus esošajā izvēlnē.

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of minutes]
en: minute(s)
lv: minūte(s)

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of hours]
en: hour(s)
lv: stunda(s)

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of days]
en: day(s)
lv: diena(as)

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of weeks]
en: week(s)
lv: nedēļa(as)

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders using this time unit
lv: Apturēt atgādinājumus, izmantojot šo laika vienību

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended using this time unit. You can set the number of time units in the adjacent number entry input.
lv: Katrs atgādinājums atlasītajiem ierakstiem tiks apturēts uz šādu ilgumu. Laika vienības varat norādīt blakus ciparu ievadei.

[ctx: @action:button]
en: Remind Later
lv: Atgādināt vēlāk

[ctx: @info:tooltip]
en: Remind me again after the specified interval
lv: Atgādināt man vēlāk pēc noteikta laika

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to be reminded again about this incidence after the specified amount of time.
lv: Nospiediet šo pogu, lai atgādinājumu par šo ierakstu saņemtu pēc noteikta laika.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel reminding later, show the notification again
lv: Atcelt vēlāku atgādināšanu, rādīt paziņojumu vēlreiz
