akonadi-calendar - en to lv translation catalogue (316 entries)

en: Could not find incidence to update, it probably was deleted recently.
lv: Neizdevās atrast notikumu atjaunināšanai, iespējams, tas ir nesen izdzēsts.

en: Error performing deletion.
lv: Kļūda dzēšot.

en: Error performing copy.
lv: Kļūda kopējot.

en: Can't find item: %1
lv: Nevar atrast vienumu: %1

en: Error while removing relations.
lv: Kļūda, noņemot saistības.

en: Error while deleting incidences: %1
lv: Kļūda, dzēšot notikumus: %1

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to cut just this item and make all its sub-to-dos independent, or cut the to-do with all its sub-to-dos?
lv: Vienumam „%1“ ir apakšuzdevumi. Vai vēlaties izgriezt tikai šo vienumu un visus tā apakšuzdevumus padarīt neatkarīgus, vai arī izgriezt šo darāmo uzdevumu ar visiem tā apakšuzdevumiem?

[ctx: @title:window]
en: KOrganizer Confirmation
lv: „KOrganizer“ apstiprinājums

[ctx: @action:button]
en: Cut Only This
lv: Izgriezt tikai šo

[ctx: @action:button]
en: Cut All
lv: Izgriezt visu

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to copy just this item or copy the to-do with all its sub-to-dos?
lv: Vienumam „%1“ ir apakšuzdvumi. Vai vēlaties kopāt tikai šo vienumu vai kopēt visus darāmos uzdevumus kopā ar apakšuzdevumiem?

[ctx: @action:button]
en: Copy Only This
lv: Kopēt tikai šo

[ctx: @action:button]
en: Copy All
lv: Kopēt visu

[ctx: @title:column calendar event summary]
en: Summary
lv: Kopsavilkums

[ctx: @title:column calendar event start date and time]
en: Start Date and Time
lv: Sākuma datums un laiks

[ctx: @title:column calendar event end date and time]
en: End Date and Time
lv: Beigu datums un laiks

[ctx: @title:column calendar event type]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @title:column todo item due date and time]
en: Due Date and Time
lv: Termiņš un laiks

[ctx: @title:column todo item priority]
en: Priority
lv: Prioritāte

[ctx: @title:column todo item completion in percent]
en: Complete
lv: Pabeigts

[ctx: @title:column calendar title]
en: Calendar
lv: Kalendārs

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyPublishUrl), group (FreeBusy Publish)
en: Free/Busy Publish URL
lv: Aizņemtības publicēšanas URL

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyPublishUrl), group (FreeBusy Publish)
en: URL for publishing free/busy information
lv: Adrese informācijas publicēšanai par aizņemtības statusu

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyPublishUser), group (FreeBusy Publish)
en: Free/Busy Publish Username
lv: Aizņemtības publicēšanas lietotājvārds

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyPublishUser), group (FreeBusy Publish)
en: Username for publishing free/busy information
lv: Lietotājvārds, publicējot informāciju par aizņemtību

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyPublishPassword), group (FreeBusy Publish)
en: Free/Busy Publish Password
lv: Aizņemtības publicēšanas parole

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyPublishPassword), group (FreeBusy Publish)
en: Password for publishing free/busy information
lv: Parole, lai publicētu informāciju par aizņemtības statusu

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrieveAuto), group (FreeBusy Retrieve)
en: Enable Automatic Free/Busy Retrieval
lv: Ieslēgt automātisku aizņemtības izgūšanu

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyFullDomainRetrieval), group (FreeBusy Retrieve)
en: Use full email address for retrieval
lv: Izgūšanai izmantot pilnu e-pasta adresi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyFullDomainRetrieval), group (FreeBusy Retrieve)
en: With this setting, you can change the filename that will be fetched from the server. With this checked, it will download a free/busy file called user@domain.ifb, for example nn@kde.org.ifb. Without this set, it will download user.ifb, for example nn.ifb.
lv: Šis iestatījums ļauj mainīt datnes nosaukumu, kas tiks iegūta no servera. Ja šī iespēja ir atzīmēta, tiks lejupielādēta aizņemtības statusa datne ar nosaukumu „lietotājs@domēns.ifb“, piemēram, „nn@kde.org.ifb“. Šai iespējai esot izslēgtai, tiks lejupielādēta lietotāja „.ifb“ datne, piemēram, „nn.ifb“.

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrieveUrl), group (FreeBusy Retrieve)
en: Free/Busy Retrieval URL
lv: Aizņemtības izgūšanas URL

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrieveUser), group (FreeBusy Retrieve)
en: Free/Busy Retrieval Username
lv: Aizņemtības izgūšanas lietotājvārds

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyRetrievePassword), group (FreeBusy Retrieve)
en: Free/Busy Retrieval Password
lv: Aizņemtības izgūšanas parole

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyRetrievePassword), group (FreeBusy Retrieve)
en: Password for retrieving free/busy information
lv: Parole aizņemtības informācijas izgūšanai

note: i18n: ectx: label, entry, group (Group Scheduling)
en: Send copy to owner when mailing events
lv: Nosūtīt kopiju īpašniekam par pasta notikumiem

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Group Scheduling)
en: Check this box to get a copy of all e-mail messages that KOrganizer sends at your request to event attendees.
lv: Atzīmējiet šo lauciņu, lai iegūtu visu e-pasta ziņojumu kopijas, kad „KOrganizer“ pēc jūsu lūguma nosaka pieprasījumu notikuma apmeklētājiem.

note: i18n: ectx: label, entry (HideDeclinedInvitations), group (Group Scheduling)
en: Hide declined invitations
lv: Paslēpt noraidītos uzaicinājumus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HideDeclinedInvitations), group (Group Scheduling)
en: Check this box to hide declined invitations in event views.
lv: Atzīmējiet šo lauciņu, lai notikumu skatos paslēptu noraidītos uzaicinājumus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Reminders)
en: Only show reminders for events I organize or attend
lv: Rādīt atgādinājumus tikai par tiem notikumiem, kurus es organizēju vai apmeklēju

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Reminders)
en: Check this to only receive reminders for events that you are the organizer of or that you are attending.
lv: Atzīmējiet šo, lai saņemtu atgādinājumus tikai par notikumiem, kurus organizējat vai apmeklējat.

note: i18n: ectx: label, entry (OutlookCompatCounterProposals), group (Hidden Options)
en: Send Outlook-like pseudo counter proposals
lv: Nosūtīt „Outlook“ līdzīgus pseido pretpriekšlikumus.

note: i18n: ectx: label, entry (FreeBusyCheckHostname), group (Hidden Options)
en: Check whether hostname and retrieval email address match
lv: Pārbaudiet, vai atbilst datora nosaukums un izgūšanas e-pasta adrese

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FreeBusyCheckHostname), group (Hidden Options)
en: With this setting you can configure whether the domain part of the free/busy URL has to match the domain part of the user ID you are looking for. For example, if this option is set, then looking for the free/busy data of joe@mydomain.com on the server www.yourdomain.com will fail.
lv: Šis iestatījums ļauj konfigurēt, vai aizņemtības URL domēna daļa atbilst meklētā lietotāja ID domēna daļai. Piemēram, ja šī iespēja ir ieslēgta, meklējot aizņemtības datumu lietotājam „janis@mansdomens.lv“ serverī „www.tavsdomens.lv“, rādīsies kļūda.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Journal
lv: Žurnāli

en: Notes
lv: Piezīmes

[ctx: %1 is folder contents]
en: My Kolab %1
lv: Mans „Kolab“ %1

[ctx: %1 is folder name, %2 is folder contents]
en: Shared Kolab %1 %2
lv: Kopīgots „Kolab“ %1 %2

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder contents]
en: %1's Kolab %2
lv: Lietotāja %1 „Kolab“ %2

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder name, %3 is folder contents]
en: %1's %2 Kolab %3
lv: Lietotāja „%1“ %2 „Kolab“ %3

[ctx: %1 is the folder name]
en: %1 in %2
lv: „%1“, kas atrodas %2

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder contents]
en: %1's Google %2
lv: Lietotāja %1 „Google“ %2

[ctx: %1 is folder owner name, %2 is folder name]
en: %1's %2
lv: Lietotāja %1 %2

[ctx: %1 is folder contents]
en: Google %1
lv: „Google“ %1

en: My %1
lv: Mans %1

[ctx: unknown resource]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Failed to download free/busy data from: %1
    Reason: %2
lv: Neizdevās lejupielādēt „brīvs/aizņemts“ datus no: %1
    Iemesls: %2

[ctx: @title:window]
en: Free/Busy Retrieval Error
lv: Aizņemtības izgūšanas kļūda

en: Failed to parse free/busy information that was retrieved from: %1
lv: Neizdevās parsēt aizņemtības informāciju, kas ir iegūta no: %1

en: <qt><p>The software could not upload your free/busy list to the URL '%1'. There might be a problem with the access rights, or you specified an incorrect URL. The system said: <em>%2</em>.</p><p>Please check the URL or contact your system administrator.</p></qt>
lv: <qt><p>Programmatūrai nav izdevies augšupielādēt jūsu aizņemtības sarakstu uz URL „%1“. Iespējams, ka pastāv kāda problēma ar piekļuves tiesībām, vai arī norādījāt nepareizu URL adresi. Sistēma atbildēja: <em>%2</em>.</p><p>Pārbaudiet URL vai sazinieties ar sistēmas administratoru.</p></qt>

en: The free/busy information was successfully sent.
lv: Aizņemtības informācija ir nosūtīta.

[ctx: @title:window]
en: Sending Free/Busy
lv: Nosūta aizņemtības statusu

en: Unable to publish the free/busy data: %1
lv: Neizdodas publicēt aizņemtības datus: %1

en: <qt><p>No URL configured for uploading your free/busy list. Please set it in KOrganizer's configuration dialog, on the "Free/Busy" page.</p><p>Contact your system administrator for the exact URL and the account details.</p></qt>
lv: <qt><p>Aizņemtības sarakstam nav konfigurēta URL adrese. Iestatiet to „KOrganizer“ aizņemtības lapas konfigurācijas lodziņā.</p><p>Sazinieties ar savas sistēmas administratoru, lai iegūtu precīzu URL adresi un konta informāciju.</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: No Free/Busy Upload URL
lv: Nav aizņemtības augšupielādes URL

en: <qt>The target URL '%1' provided is invalid.</qt>
lv: <qt>Mērķa URL „%1“ nav norādīta vai nav derīga.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: General error
lv: Vispārīga kļūda

[ctx: %1 is event, todo or journal]
en: %1 creation
lv: %1 izveide

[ctx: %1 is event, todo or journal]
en: %1 deletion
lv: %1 dzēšana

[ctx: %1 is event, todo or journal]
en: %1 modification
lv: %1 rediģēšana

en: Error creating ical resource: %1
lv: Kļūda, veidojot „ical“ resursu: %1

en: Failed to obtain D-Bus interface for remote configuration.
lv: Neizdevās iegūt „D-Bus“ saskarni attālinātai konfigurācijai.

en: Could not download remote file.
lv: Neizdevās lejupielādēt attālināto datni.

en: An import task is already in progress.
lv: Jau tiek veikts svarīgs uzdevums.

en: Empty filename. Will not import ical file.
lv: Tukšs datnes nosaukums. „ical“ datne netiks importēta.

en: Url to import is malformed.
lv: Importēšanas URL ir nepareizi formatēts.

en: The selected file is not a readable file.
lv: Atlasītā datne nav lasāma.

en: The selected file is not properly formatted, or in a format not supported by this software.
lv: Atlasītā datne ir nepareizi formatēta vai šī programma neatbalsta tās formātu.

en: The selected file is empty.
lv: Atlasītā datne ir tukša.

en: Merge ical file into existing calendar.
lv: Ievietot „ical“ datni esošā kalendārā.

en: Error while trying to create calendar item. Error was: %1
lv: Kļūda, veidojot kalendāra vienumu. Kļūda: %1

en: Error while trying to delete calendar item. Error was: %1
lv: Kļūda, dzēšot kalendāra vienumu. Kļūda: %1

[ctx: errormessage for a job ended with an unexpected result]
en: An unknown error occurred
lv: Nezināma kļūda

en: Error while trying to modify calendar item. Error was: %1
lv: Kļūda, rediģējot kalendāra vienumu. Kļūda: %1

en: That calendar item was already deleted, or currently being deleted.
lv: Šis kalendāra vienums ir jau dzēsts vai šobrīd tiek dzēsts.

en: Operation can not be performed due to ACL restrictions
lv: Darbība nevar tikt veikta ACL ierobežojumu dēļ

en: The chosen collection is invalid
lv: Izvēlētā kolekcija nav derīga

en: Default collection is invalid or doesn't have proper ACLs and DestinationPolicyNeverAsk was used
lv: Noklusējuma kolekcija nav derīga vai tai nav pareizi ACL un „DestinationPolicyNeverAsk“

en: Duplicate item id in a group operation
lv: Grupas darbībā atkārtojas vienuma ID

en: One change belonging to a group of changes failed. All changes are being rolled back.
lv: Neizdevās veikt vienu izmaiņu no izmaiņu grupas. Tiek atsauktas visas izmaiņas.

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Error loading calendar.
lv: Kļūda, ielādējot kalendāru.

en: Error message: %1
lv: Kļūdas ziņojums: %1

en: Unknown error while parsing iCal invitation
lv: Nezināma kļūda, parsējot „iCal“ ielūgumu

en: Error while processing an invitation or update.
lv: Kļūda, apstrādājot ielūgumu vai atjauninājumu.

en: Invalid incidence
lv: Nederīgs notikums

en: Invalid action: %1
lv: Nederīga darbība: %1

en: Error sending counter proposal
lv: Kļūda, nosūtot pretpriekšlikumu

en: Could not start editor to edit counter proposal
lv: Neizdevās palaist redaktoru, lai rediģētu pretpriekšlikumu

en: The item '%1' has no attendees. Therefore no groupware message will be sent.
lv: Vienumam „%1“ nav apmeklētāju, tāpēc nav nosūtīts grupprogrammatūras ziņojums.

[ctx: @title:window]
en: Message Not Sent
lv: Ziņojums nav nosūtīts

[ctx: @action:button dialog positive answer]
en: Send Email
lv: Nosūtīt e-pasta vēstuli

[ctx: @action:button dialog negative answer]
en: Do Not Send
lv: Nesūtīt

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

en: Error loading calendar: %1
lv: Kļūda, ielādējot kalendāru: %1

en: The groupware message for item '%1' was successfully sent.
    Method: %2
lv: Grupprogrammatūras ziņojums par vienumu „%1“ ir veiksmīgi nosūtīts.
    Metode: %2

[ctx: Groupware message sending failed. %2 is request/reply/add/cancel/counter/etc.]
en: Unable to send the item '%1'.
    Method: %2
lv: Neizdodas nosūtīt vienumu „%1“.
    Metode: %2

en: The item information was successfully sent.
lv: Vienuma informācija ir veiksmīgi nosūtīta.

[ctx: @title:window]
en: Publishing
lv: Publiskošana

en: Unable to publish the item '%1'
lv: Neizdodas publiskos vienumu „%1“

[ctx: @title:window]
en: Forwarding
lv: Pārsūtīšana

en: Unable to forward the item '%1'
lv: Neizdodas pārsūtīt vienumu „%1“

[ctx: @title:window]
en: Forwarding Error
lv: Pārsūtīšanas kļūda

en: Proposed new meeting time: %1 - %2
lv: Priekšlikums par jaunu tikšanā laiku: %1 — %2

[ctx: @title:window]
en: Group Scheduling Email
lv: Grupēt ieplānotās e-pasta vēstules

en: <placeholder>No summary given</placeholder>
lv: <placeholder>Nav norādīts kopsavilkums</placeholder>

en: The event "%1" includes other people.
    Do you want to email the invitation to the attendees?
lv: Notikums „%1“ satur citus cilvēkus.
    Vai tiešām vēlaties e-pastā nosūtīt ielūgumu apmeklētājiem?

en: The todo "%1" includes other people.
    Do you want to email the invitation to the attendees?
lv: Darāmais uzdevums „%1“ satur citus cilvēkus.
    Vai tiešām vēlaties e-pastā nosūtīt ielūgumu apmeklētājiem?

en: This incidence includes other people. Should an email be sent to the attendees?
lv: Šis notikums satur citus cilvēkus. Vai apmeklētājiem nosūtīt e-pasta vēstuli?

en: You are not the organizer of this event. Editing it will bring your calendar out of sync with the organizer's calendar. Do you really want to edit it?
lv: Jūs neorganizējat šo notikumu. Rediģēšana novedīs pie tā, ka jūsu kalendārs nesinhronizēsies ar organizatora kalendāru. Vai tiešām vēlaties to rediģēt?

en: You changed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees an update message?
lv: Jūs izmainījāt ielūgumu „%1“.
    Vai vēlaties apmeklētājiem nosūtīt atjauninātu e-pasta vēstuli?

[ctx: @action:button]
en: Send Update
lv: Nosūt atjauninājumu

en: Do you want to send a status update to the organizer of this task?
lv: Vai vēlaties uzdevuma organizatoram nosūtīt statusa atjauninājumu?

en: Your status as an attendee of this event changed. Do you want to send a status update to the event organizer?
lv: Ir mainījies šīs notikuma jūsu apmeklētāja statuss. Vai vēlaties nosūtīt atjauninājumu notikuma organizētājam?

en: You removed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees that the event is canceled?
lv: Jūs noņēmāt ielūgumu „%1“.
    Vai vēlaties nosūtīt e-pasta vēstuli apmeklētājiem, ka notikums ir atcelts?

en: You removed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees that the todo is canceled?
lv: Jūs noņēmāt ielūgumu „%1“.
    Vai vēlaties nosūtīt e-pasta vēstuli apmeklētājiem, ka uzdevums ir atcelts?

en: You removed the invitation "%1".
    Do you want to email the attendees that the journal is canceled?
lv: Jūs noņēmāt ielūgumu „%1“.
    Vai vēlaties nosūtīt e-pasta vēstuli apmeklētājiem, ka žurnāls ir atcelts?

en: Do you want to send a status update to the organizer of this journal?
lv: Vai vēlaties žurnāla organizatoram nosūtīt statusa atjauninājumu?

[ctx: @action:button dialog positive answer]
en: Send Update
lv: Nosūtīt atjauninājumu

en: You had previously accepted an invitation to this event. Do you want to send an updated response to the organizer declining the invitation?
lv: Jūs iepriekš apstiprinājāt uzaicinājumu uz šo pasākumu. Vai vēlaties nosūtīt atjauninātu atbildi organizatoram, noraidot šo ielūgumu?

en: Counter proposal: %1
lv: Pretpriekšlikums: %1

en: Sending group scheduling email failed.
lv: Neizdevās grupas plānošanas vēstules nosūtīšana.

[ctx: @action:button dialog positive answer to abort question]
en: Abort Update
lv: Atcelt atjauninājumu

en: There are no attendees to e-mail
lv: Šim e-pastam nav apmeklētāju

en: Free Busy Object
lv: Aizņemtības objekts

en: Free Busy Message
lv: Aizņemtības vēstule

en: Error while creating transport
lv: Kļūda, veidojot transportu

en: Error fetching transport. Unable to send invitations
lv: Kļūda, iegūstot transportu. Neizdodas nosūtīt ielūgumus.

en: Error queuing message in outbox: %1
lv: Kļūda, rindojot vēstules izsūtnē: %1

en: Examination of the recipient's signing preferences yielded that you be asked whether or not to sign this message.
    Sign this message?
lv: Saņēmēju parakstīšanas priekšrokas pārbaudes rezultāts atklāja, ka jums lūgs, vai parakstīt šo vēstuli.
    Vai vēlaties parakstīt vēstuli?

en: Sign Message?
lv: Vai parakstīt vēstuli?

[ctx: to sign]
en: &Sign
lv: &Parakstīt

[ctx: @action:button]
en: Do &Not Sign
lv: &Neparakstīt

en: There are conflicting signing preferences for these recipients.
    Sign this message?
lv: Šiem saņēmējiem ir konfliktējoši parakstīšanas iestatījumi.
    Vai parakstīt vēstuli?

en: You have requested to sign this message, but no valid signing keys have been configured for this identity.
lv: Jums pieprasīja parakstīt šo ziņojumu, tomēr šai identitātei nav konfigurētas derīgas paraksta atslēgas.

[ctx: @title:window]
en: Send Unsigned?
lv: Vai nosūtīt neparakstītu?

[ctx: @action:button]
en: Send &Unsigned
lv: No&sūtīt neparakstītu

en: Some parts of this message will not be signed.
    Sending only partially signed messages might violate site policy.
    Sign all parts instead?
lv: Dažas vēstules daļas nebūs parakstītas.
    Daļēji parakstītas vēstules sūtīšana var pārkāpt vietnes politiku.
    Vai tā vietā parakstīt visas daļas?

en: This message will not be signed.
    Sending unsigned message might violate site policy.
    Sign message instead?
lv: Šīs vēstule netiks parakstīta.
    Neparakstītas vēstules nosūtīšana var pārkāpt vietas politiku.
    Vai tomēr parakstīt vēstuli?

en: &Sign All Parts
lv: &Parakstīt visas daļas

en: &Sign
lv: &Parakstīt

[ctx: @title:window]
en: Unsigned-Message Warning
lv: Neparakstītas vēstules brīdinājums

[ctx: @action:button]
en: Send &As Is
lv: N&osūtīt bez izmaiņām

en: Valid trusted encryption keys were found for all recipients.
    Encrypt this message?
lv: Visiem saņēmējiem ir atrastas derīgas šifrēšanas atslēgas.
    Vai šifrēt šo vēstuli?

en: Examination of the recipient's encryption preferences yielded that you be asked whether or not to encrypt this message.
    Encrypt this message?
lv: Saņēmēju šifrēšanas priekšroku pārbaude atklāja, ka jums prasīs, vai vēlaties vai nevēlaties šifrēt šo vēstuli.
    Vai šifrēt šo vēstuli?

[ctx: @title:window]
en: Encrypt Message?
lv: Vai šifrēt vēstuli?

en: Sign && &Encrypt
lv: Paraksts un š&ifrēšana

en: &Encrypt
lv: Š&ifrēt

en: &Sign Only
lv: &Tikai parakstīt

en: &Send As-Is
lv: &Sūtīt bez izmaiņām

en: There are conflicting encryption preferences for these recipients.
    Encrypt this message?
lv: Šiem saņēmējiem ir konfliktējoši šifrēšanas iestatījumi.
    Vai šifrēt šo vēstuli?

en: Encrypt Message?
lv: Vai šifrēt vēstuli?

[ctx: @action:button]
en: &Encrypt
lv: Š&ifrēt

[ctx: @action:button]
en: Do &Not Encrypt
lv: N&ešifrēt

en: You have requested to encrypt this message, and to encrypt a copy to yourself, but no valid trusted encryption keys have been configured for this identity.
lv: Jums ir lūgts šifrēt šo vēstuli un arī savu kopiju, tomēr šai identitātei nav konfigurētas uzticamas šifrēšanas atslēgas.

en: Send Unencrypted?
lv: Sūtīt nešifrētu?

[ctx: @action:button]
en: Send &Unencrypted
lv: Sūtīt neši&frētu

en: Some parts of this message will not be encrypted.
    Sending only partially encrypted messages might violate site policy and/or leak sensitive information.
    Encrypt all parts instead?
lv: Atsevišķas šīs vēstules daļas nebūs šifrētas.
    Tikai daļēji šifrētas vēstules sūtīšana var pārkāpt vietnes politiku un/vai atklāt sensitīvu informāciju.
    Vai tomēr šifrēt visas daļas?

en: This message will not be encrypted.
    Sending unencrypted messages might violate site policy and/or leak sensitive information.
    Encrypt messages instead?
lv: Šī vēstules netiks šifrēta.
    Nešifrētas vēstules sūtīšana var pārkāpt vietnes politiku un/vai atklāt sensitīvu informāciju.
    Vai tomēr šifrēt vēstules?

en: &Encrypt All Parts
lv: Šifrēt visas &daļas

en: Unencrypted Message Warning
lv: Nešifrētas vēstules brīdinājums

en: Error sending e-mail:
lv: Kļūda, nosūtot e-pastu:

[ctx: @title:window]
en: Select Addresses
lv: Atlasīt adreses

[ctx: @info:tooltip]
en: Send email to these recipients
lv: Nosūtīt e-pasta vēstuli šiem saņēmējiem

en: Clicking the <b>Ok</b> button will cause an email to be sent to the recipients you have entered.
lv: Spiežot uz <b>Labi</b>, e-pasta vēstuli nosūtīsiet norādītajiem saņēmējiem.

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel recipient selection and the email
lv: Atcelt saņēmēju atlasi un e-pasta vēstules sūtīšanu

en: Clicking the <b>Cancel</b> button will cause the email operation to be terminated.
lv: Spiežot uz <b>Atcelt</b> pogas, tika izbeigtas visas uzsāktās e-pasta darbības.

en: Click the <b>Help</b> button to read more information about Group Scheduling.
lv: Spiežot uz <b>Palīdzība</b> pogas, varēsiet uzzināt vairāk par grupu plānošanu.

[ctx: @info]
en: Please provide at least 1 valid email address
lv: Norādiet vismaz vienu derīgu e-pasta adresi

[ctx: @info]
en: Unable to publish the calendar incidence due to an invalid recipients string.
    %1
lv: Neizdodas publiskot kalendāra notikumu nederīgas saņēmēju virknes dēļ.
    %1

[ctx: @title:window]
en: Publishing Error
lv: Publiskošanas kļūda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, mListWidget)
en: The list of addressees to receive the invitation
lv: Saraksts ar adresātiem, kas saņems šo ielūgumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, mListWidget)
en: This is a list of all the addresses you have currently selected to receive the iCalendar invitation.
lv: Šis ar adresātu saraksts, kurus atlasījāt „iCalendar“ ielūguma saņemšanai.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mNew)
en: Create a new recipient
lv: Izveidot jaunu saņēmēju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mNew)
en: Click this button and you will be able to enter a name and email for a new addressee to add to the recipients list
lv: Spiediet uz šīs pogas, lai ievadītu jaunā saņēmēja vārdu un e-pasta adresi un viņu pievienotu saņēmēju sarakstam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNew)
en: &New
lv: &Jauns

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mRemove)
en: Remove the recipient currently selected
lv: Noņemt atlasīto saņēmēju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mRemove)
en: Click this button to remove the recipient currently selected from the list
lv: Spiediet uz šīs pogas, lai no saraksta noņemtu atlasīto saņēmēju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemove)
en: &Remove
lv: &Noņemt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mSelectAddressee)
en: Select a recipient from your address book
lv: Atlasiet adrešu grāmatā saņēmēju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAddressee)
en: Click this button to show another dialog where you will be able to select a recipient from your address book
lv: Spiediet uz šīs pogas, lai atvērtu jaunu lodziņu, kurā varēsiet atlasīt saņēmēju no adrešu grāmatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAddressee)
en: &Select…
lv: &Atlasīt…

[ctx: recipient name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Name:
lv: Vārds:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mNameLineEdit)
en: The recipient's name
lv: Saņēmēja vārds

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mNameLineEdit)
en: This field contains the name of the recipient
lv: Šis lauciņš satur saņēmēja vārdu

[ctx: recipient email]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: E&mail:
lv: E-&pasta adrese:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mEmailLineEdit)
en: The recipient's email address
lv: Saņēmēja e-pasta adrese

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mEmailLineEdit)
en: This field contains the email address of the recipient
lv: Šis lauciņš satur saņēmēja e-pasta adresi

[ctx: @info:placeholder]
en: (EmptyName)
lv: (Tukšs vārds)

[ctx: @info:placeholder]
en: (EmptyEmail)
lv: (Tukšs e-pasts)

en: Error: Assigning different incidence types.
lv: Kļūda: Piešķirti atšķirīgi notikuma tipi.

en: This isn't an update. The found incidence was modified more recently.
lv: Šis nav atjauninājums. Atrastais notikums nesen ir rediģēts.

en: Error modifying incidence
lv: Kļūda, rediģējot notikumu

[ctx: @info]
en: <para>You added an invitation update, but an earlier version of the item could not be found in your calendar.</para><para>This may have occurred because:<list><item>the organizer did not include you in the original invitation</item><item>you did not accept the original invitation yet</item><item>you deleted the original invitation from your calendar</item><item>you no longer have access to the calendar containing the invitation</item></list></para><para>This is not a problem, but we thought you should know.</para>
lv: <para>Pievienojāt ielūguma atjauninājumu, tomēr jūsu kalendārā nav atrasta vienuma jaunāka versija.</para><para>Tam var būt vairāki cēloņi:<list><item>organizators jūs nav iekļāvis sākotnējā ielūgumā</item><item>jūs vēl nepieņēmāt sākotnējo ielūgumu</item><item>jūs savā kalendārā izdzēsāt sākotnējo ielūgumu</item><item>jums vairs nav pieejas pie kalendāra, kas satur ielūgumu</item></list></para><para>Tā nav problēma, bet vēlējāmies par to informēt.</para>

[ctx: @title:window]
en: Cannot Find Invitation to be Updated
lv: Nevar atrast atjaunināmo ielūgumu

en: Error adding incidence
lv: Kļūda, pievienojot notikumu

en: Could not find incidence to delete.
lv: Neizdevās atrast notikumu, ko dzēst.

en: Error recording exception
lv: Kļūda, reģistrējot izņēmumu

[ctx: @info]
en: The event or task could not be removed from your calendar. Maybe it has already been deleted or is not owned by you. Or it might belong to a read-only or disabled calendar.
lv: Notikums vai uzdevums nav noņemams no kalendāra. Iespējams, ka tas ir jau dzēsts vai jums nepieder. Tāpat arī tas varētu būt tikai lasāms vai to varētu būt izslēdzis kalendārs.

en: Generic Error
lv: Vispārīga kļūda

[ctx: @info]
en: %1 wants to attend %2 but was not invited.
lv: %1 vēlas apmeklēt „%2“, bet netika uzaicināts.

[ctx: @info]
en: %1 wants to attend %2 on behalf of %3.
lv: %1 vēlas apmeklēt „%2“, pārstāvot %3.

[ctx: @title:window]
en: Uninvited Attendee
lv: Neuzaicināts apmeklētājs

[ctx: @option]
en: Accept Attendance
lv: Pieņemt apmeklējumu

[ctx: @option]
en: Reject Attendance
lv: Noraidīt apmeklējumu

[ctx: @info]
en: The organizer rejected your attendance at this meeting.
lv: Organizators noraidīja jūsu apmeklējumu šai sapulcei.

[ctx: @info]
en: An attendee was added to the incidence. Do you want to email the attendees an update message?
lv: Notikumam ir pievienots apmeklētājs. Vai vēlaties apmeklētājiem nosūtīt e-pasta vēstuli ar atjauninājumu?

[ctx: @title:window]
en: Attendee Added
lv: Apmeklētājs ir pievienots

[ctx: @option]
en: Send Messages
lv: Nosūtīt vēstules

[ctx: @option]
en: Do Not Send
lv: Nesūtīt

en: No incidence for scheduling.
lv: Nav notikuma plānošanai

en: No Free Busy Cache
lv: Nav aizņemtības kešatmiņas

en: Error saving freebusy object
lv: Kļūda, saglabājot aizņemtības objektu

[ctx: A collection of all declined invidations.]
en: Declined Invitations
lv: Noraidīt uzaicinājumus

[ctx: A collection of all open invidations.]
en: Open Invitations
lv: Atvērt uzaicinājumus

en: Add Folder…
lv: Pievienot mapi…

en: Add a new calendar folder to the currently selected calendar folder.
lv: Pievienot jaunu kalendāra mapi šobrīd atlasītajai kalendāra mapei.

[ctx: @title:window]
en: New Folder
lv: Jauna mape

en: Could not create calendar folder: %1
lv: Neizdevās atvērt kalendāra mapi: %1

[ctx: @title:window]
en: Calendar Folder Creation Failed
lv: Kalendāra mapes izveidošana neizdevās

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
lv[0]: Kopēt %1 mapi
lv[1]: Kopēt %1 mapes
lv[2]: Kopēt %1 mapju

en: Copy the selected calendar folders to the clipboard.
lv: Kopēt starpliktuvē atlasītās kalendāra mapes.

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
lv[0]: Dzēst %1 mapi
lv[1]: Dzēst %1 mapes
lv[2]: Dzēst %1 mapju

en: Delete the selected calendar folders from the calendar.
lv: Dzēst atlasītās kalendāra mapes no kalendāra.

en: Do you really want to delete this calendar folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 calendar folders and all their sub-folders?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst šo %1 kalendāra mapi un visas tās apakšmapes?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 kalendāra mapes un visas to apakšmapes?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 kalendāra mapes un visas to apakšmapes?

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar Folder? | Delete Calendar Folders?
lv[0]: Vai dzēst kalendāra mapi?
lv[1]: Vai dzēst kalendāra mapes?
lv[2]: Vai dzēst kalendāra mapes?

en: Could not delete calendar folder: %1
lv: Neizdevās dzēst kalendāra mapi: %1

[ctx: @title:window]
en: Calendar Folder Deletion Failed
lv: Kalendāra mapes dzēšana neizdevās

en: Update Folder | Update %1 Folders
lv[0]: Atjaunināt %1 mapi
lv[1]: Atjaunināt %1 mapes
lv[2]: Atjaunināt %1 mapju

en: Update the content of the selected calendar folders.
lv: Atjaunināt atlasīto kalendāra mapju saturu.

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
lv[0]: Izgriezt %1 mapi
lv[1]: Izgriezt %1 mapes
lv[2]: Izgriezt %1 mapju

en: Cut the selected calendar folders from the calendar.
lv: Izgriezt atlasītās kalendāra mapes no kalendāra.

en: Folder Properties…
lv: Mapes īpašības…

en: Open a dialog to edit the properties of the selected calendar folder.
lv: Atvērt lodziņu, lai rediģēt atlasītās kalendāra mapes īpašības.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
lv: Kalendāra mapes „%1“ īpašības

en: Copy Event | Copy %1 Events
lv[0]: Kopēt %1 notikumu
lv[1]: Kopēt %1 notikumus
lv[2]: Kopēt %1 notikumu

en: Copy the selected events to the clipboard.
lv: Kopēt starpliktuvē atlasītos notikumus.

en: Delete Event | Delete %1 Events
lv[0]: Dzēst %1 notikumu
lv[1]: Dzēst %1 notikumus
lv[2]: Dzēst %1 notikumu

en: Delete the selected events from the calendar.
lv: Dzēst atlasīto notikumu no kalendāra.

en: Do you really want to delete the selected event? | Do you really want to delete %1 events?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasīto notikumu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasītos notikumus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasīto notikumu?

[ctx: @title:window]
en: Delete Event? | Delete Events?
lv[0]: Vai dzēst notikumu?
lv[1]: Vai dzēst notikumus?
lv[2]: Vai dzēst notikumus?

en: Could not delete event: %1
lv: Neizdevās izdzēst notikumu: %1

[ctx: @title:window]
en: Event Deletion Failed
lv: Notika dzēšana neizdevās

en: Cut Event | Cut %1 Events
lv[0]: Izgriezt %1 notikumu
lv[1]: Izgriezt %1 notikumus
lv[2]: Izgriezt %1 notikumu

en: Cut the selected events from the calendar.
lv: Izgriezt atlasītos notikumus no kalendāra.

en: Add &Calendar…
lv: Pievienot &kalendāru…

en: Add a new calendar<p>You will be presented with a dialog where you can select the type of the calendar that shall be added.</p>
lv: Pievienot jaunu kalendāru<p>Atvērsies lodziņš, kurā varēsiet izvēlēties jaunā kalendāra tipu.</p>

[ctx: @title:window]
en: Add Calendar
lv: Pievienot kalendāru

en: Could not create calendar: %1
lv: Neizdevās izveidot kalendāru: %1

[ctx: @title:window]
en: Calendar Creation Failed
lv: Kalendāra izveide neizdevās

en: &Delete Calendar | &Delete %1 Calendars
lv[0]: &Izdzēst %1 kalendāru
lv[1]: &Izdzēst %1 kalendārus
lv[2]: &Izdzēst %1 kalendāru

en: Delete the selected calendars<p>The currently selected calendars will be deleted, along with all the events, todos and journals they contain.</p>
lv: Izdzēst atlasītos kalendārus<p>Atlasītie kalendāri tiks izdzēsti kopā ar visiem tajos esošajiem pasākumiem, darāmajiem uzdevumiem un žurnāliem.</p>

en: Do you really want to delete this calendar? | Do you really want to delete %1 calendars?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo %1 kalendāru?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties izdzēst šos %1 kalendārus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties izdzēst šos %1 kalendārus?

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar? | Delete Calendars?
lv[0]: Vai izdzēst kalendāru?
lv[1]: Vai izdzēst kalendārus?
lv[2]: Vai izdzēst kalendārus?

en: Calendar Properties…
lv: Kalendāra īpašības…

en: Open a dialog to edit properties of the selected calendar.
lv: Atver lodziņu, kurā varat rediģēt atlasītā kalendāra īpašības.

en: Update Calendar | Update %1 Calendars
lv[0]: Atjaunināt %1 kalendāru
lv[1]: Atjaunināt %1 kalendārus
lv[2]: Atjaunināt %1 kalendāru

en: Updates the content of all folders of the selected calendars.
lv: Atjaunināt visu atlasīto kalendāru mapju saturu.

en: &Copy to Calendar
lv: &Kopēt uz kalendāru

en: Copy the selected event to a different calendar.
lv: Kopē atlasīto notikumu uz citu kalendāru.

en: &Move to Calendar
lv: &Pārvietot uz kalendāru

en: Move the selected event to a different calendar.
lv: Pārvieto atlasīto notikumu uz citu kalendāru.

en: Could not paste event: %1
lv: Neizdevās ielīmēt notikumu: %1

[ctx: @title:window]
en: Paste Failed
lv: Ielīmēšana neizdevās

en: Update Available Calendars
lv: Atjaunināt pieejamos kalendārus

en: Updates the tree of available calendars.
lv: Atjaunina pieejamo kalendāru koku.

en: Copy Event To
lv: Kopēt notikumu uz

en: Move Event To
lv: Pārvietot notikumu uz

en: Edit Event…
lv: Rediģēt notikumu…

en: Copy To-do | Copy %1 To-dos
lv[0]: Kopēt %1 uzdevumu
lv[1]: Kopēt %1 uzdevumus
lv[2]: Kopēt %1 uzdevumu

en: Copy To-do To
lv: Kopēt uzdevumu uz

en: Delete To-do | Delete %1 To-dos
lv[0]: Izdzēst %1 uzdevumu
lv[1]: Izdzēst %1 uzdevumus
lv[2]: Izdzēst %1 uzdevumu

en: Cut To-do | Cut %1 To-dos
lv[0]: Izgriezt %1 uzdevumu
lv[1]: Izgriezt %1 uzdevumus
lv[2]: Izgriezt %1 uzdevumu

en: Move To-do To
lv: Pārvietot uzdevumu uz

en: Edit To-do…
lv: Rediģēt uzdevumu…

en: Copy Journal | Copy %1 Journals
lv[0]: Kopēt %1 žurnālu
lv[1]: Kopēt %1 žurnālus
lv[2]: Kopēt %1 žurnālu

en: Copy Journal To
lv: Kopēt žurnālu uz

en: Delete Journal | Delete %1 Journals
lv[0]: Izdzēst %1 žurnālu
lv[1]: Izdzēst %1 žurnālus
lv[2]: Izdzēst %1 žurnālu

en: Cut Journal | Cut %1 Journals
lv[0]: Izgriezt %1 žurnālu
lv[1]: Izgriezt %1 žurnālus
lv[2]: Izgriezt %1 žurnālu

en: Move Journal To
lv: Pārvietot žurnālu uz

en: Edit Journal…
lv: Rediģēt žurnālu…

en: New E&vent…
lv: Jauns notik&ums…

en: Create a new event
lv: Izveidot jaunu notikumu

en: New &To-do…
lv: Jauns &uzdevums…

en: Create a new To-do
lv: Izveidot jaunu uzdevumu

en: New Su&b-to-do…
lv: Jauns &apakšuzdevums…

en: Create a new Sub-to-do
lv: Izveidot jaunu apakšuzdevumu

en: New &Journal…
lv: Jauns žu&rnāls…

en: Create a new Journal
lv: Izveidot jaunu žurnālu

en: &Edit…
lv: &Rediģēt…

en: Edit the selected incidence.
lv: Rediģēt atlasīto notikumu.

[ctx: yes, an exception to a recurring to-do]
en: Exception
lv: Izņēmums

[ctx: yes, recurring to-do]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: no, not a recurring to-do]
en: No
lv: Nē

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Recurs
lv: Atkārtojošs

en: Priority
lv: Prioritāte

[ctx: @title:column percent complete]
en: Complete
lv: Pabeigts

en: Start Date
lv: Sākums

en: Due Date
lv: Termiņš

[ctx: @title:column date completed]
en: Completed
lv: Pabeigts

en: Tags
lv: Birkas

en: Description
lv: Apraksts

en: Purging completed to-dos
lv: Noņemt pabeigtos uzdevumus
