akonadi-calendar - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: View
pl: Wyświetl

en: Task
pl: Zadanie

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Task due at %1
pl: Zadanie do wykonania o %1

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
pl[0]: %2 zaczyna się za %1 minutę
pl[1]: %2 zaczyna się za %1 minuty
pl[2]: %2 zaczyna się za %1 minut

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
pl: %1 zaczyna się w %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
pl: %1 rozpoczął się o %2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
pl: %1 zaczyna się w %2 o %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
pl: %1 zaczął się w %2 o %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
pl: %1 zaczyna się w %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
pl: %1 zaczął się w %2

en: Remind in 5 mins
pl: Przypomnij za 5 minut

en: Remind in 1 hour
pl: Przypomnij za 1 godzinę

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Open URL
pl: Otwórz adres URL

en: Map
pl: Mapa

[ctx: @title]
en: Reminders
pl: Przypomnienia

en: Calendar Reminder Service
pl: Usługa przypomnień kalendarza

en: (c) KDE Community 2021-2022
pl: (c) Społeczność KDE 2021-2022

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
pl: Opiekun
