kalendar - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: View
sl: Pogled

[ctx: incidence is a to-do]
en: To-do
sl: Opravilo

[ctx: incidence is an event]
en: Event
sl: Dogodek

en: To-do due at %1
sl: Opravilo poteče ob %1

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
sl[0]: %2 se začne čez %1 minuto
sl[1]: %2 se začne čez %1 minuti
sl[2]: %2 se začne čez %1 minute
sl[3]: %2 se začne čez %1 minut

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
sl: %1 se začne ob %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
sl: %1 je začel ob %2

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
sl: %1 se začne na %2 ob %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
sl: %1 je začel na %2 ob %3

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
sl: %1 se začne na %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
sl: %1 je začel na %2

en: Remind in 5 mins
sl: Opomnik v 5 minutah

en: Remind later...
sl: Opomni pozneje...

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
sl: Sprosti

en: Open URL
sl: Odpri URL

en: Map
sl: Zemljevid

[ctx: @title]
en: Reminders
sl: Opomniki

en: Calendar Reminder Service
sl: Servis opomnikov koledarja

en: (c) KDE Community 2021-2024
sl: (c) Skupnost KDE 2021-2024

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

[ctx: @label:spinbox]
en: Suspend &duration:
sl: Trajanje prekinitve:

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders by this amount of time
sl: Prekini opomnike za ta čas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended by this number of time units. You can choose the time units (typically minutes) in the adjacent selector.
sl: Vsak opomnik za izbrane dogodke bo prekinjen za to število časovnih enot. V sosednjem izbirniku lahko izberete časovne enote (običajno minute).

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of minutes]
en: minute(s)
sl: minut

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of hours]
en: hour(s)
sl: ur

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of days]
en: day(s)
sl: dni

[ctx: @item:inlistbox suspend in terms of weeks]
en: week(s)
sl: tednov

[ctx: @info:tooltip]
en: Suspend the reminders using this time unit
sl: Prekini opomnike s to časovno enoto

[ctx: @info:whatsthis]
en: Each reminder for the selected incidences will be suspended using this time unit. You can set the number of time units in the adjacent number entry input.
sl: Vsak opomnik za izbrane dogodke bo prekinjen z uporabo te časovne enote. V sosednjem vnosu številke lahko nastavite število časovnih enot.

[ctx: @action:button]
en: Remind Later
sl: Opomni kasneje

[ctx: @info:tooltip]
en: Remind me again after the specified interval
sl: Ponovno me opomni po določenem intervalu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to be reminded again about this incidence after the specified amount of time.
sl: Pritisnite ta gumb, da vas po določenem času ponovno opozori na ta dogodek.

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel reminding later, show the notification again
sl: Pozneje prekliči opomin, znova prikaži obvestilo
