akonadi-calendar - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: View
tr: Görünüm

en: Task
tr: Görev

en: Event
tr: Etkinlik

en: Task due at %1
tr: Görevin süresi %1 tarihinde bitiyor

[ctx: Event starts in 5 minutes]
en: %2 starts in %1 minute | %2 starts in %1 minutes
tr[0]: %2, %1 dakika içinde başlıyor
tr[1]: %2, %1 dakika içinde başlıyor

[ctx: Event starts at 10:00]
en: %1 starts at %2
tr: %1 başlangıç saati: %2

[ctx: Event started at 10:00]
en: %1 started at %2
tr: %1, %2 saatinde başladı

[ctx: Event starts on <DATE> at <TIME>]
en: %1 starts on %2 at %3
tr: %1 başlangıç tarihi ve saati: %2, %3

[ctx: Event started on <DATE> at <TIME>]
en: %1 started on %2 at %3
tr: %1; %2, %3 saatinde başladı

[ctx: Event starts on <DATE>]
en: %1 starts on %2
tr: %1 başlangıç tarihi: %2

[ctx: Event started on <DATE>]
en: %1 started on %2
tr: %1, %2 tarihinde başladı

en: Remind in 5 mins
tr: 5 dakika sonra anımsat

en: Remind in 1 hour
tr: 1 saat sonra anımsat

[ctx: dismiss a reminder notification for an event]
en: Dismiss
tr: Geç

en: Open URL
tr: URL Aç

en: Map
tr: Harita

[ctx: @title]
en: Reminders
tr: Anımsatıcılar

en: Calendar Reminder Service
tr: Takvim Anımsatıcı Hizmeti

en: (c) KDE Community 2021-2022
tr: (c) KDE Topluluğu 2021-2022

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
tr: Projeyi Sürdüren
