akonadi_baloo_indexer - en to sk translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:status]
en: No indexers available
sk: Indexery nie sú dostupné

en: Indexing collection: %1
sk: Indexujem kolekciu: %1

en: Ready
sk: Pripravený

en: Collection "%1" indexed
sk: Kolekcia "%1" preindexovaná

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
sk: Textové súbory (*.txt);;Všetky súbory (*)

en: Could not write the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
sk: Nepodarilo sa zapísať súbor %1:
    "%2" je detailný popis chyby.

en: Save File Error
sk: Chyba ukladania súboru

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Autocompleted from received and sent emails
sk: Automaticky dokončené z prijatých a poslaných e-mailov

en: Search in contacts indexed from sent and received emails too
sk: Hľadať v kontaktoch indexovaných z odoslaných a prijatých e-mailov
