akonadi - en to ast translation catalogue (38 entries)

en: Invalid collection
ast: La coleición ye inválida

en: Invalid collection given.
ast: Apurrióse una coleición inválida.

en: Invalid collection.
ast: La coleición ye inválida.

en: Invalid items passed
ast: Apurriéronse elementos inválidos

en: Invalid collection passed
ast: Apurrióse una coleición inválida

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
ast: Nome

en: The target collection '%1' contains already
    a collection with name '%2'.
ast: La coleición de destín «%1» yá contién una
    coleición col nome «%2».

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
ast: Nome

[ctx: @info]
en: Could not copy item: <message>%1</message>
ast: Nun se pudo copiar l'elementu: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not copy collection: <message>%1</message>
ast: Nun se pudo copiar la coleición: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move item: <message>%1</message>
ast: Nun se pudo mover l'elementu: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move collection: <message>%1</message>
ast: Nun se pudo mover la coleición: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not link entity: <message>%1</message>
ast: Nun se pudo enllaciar la entidá: <message>%1</message>

en: Unread Messages
ast: Mensaxes ensin lleer

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
ast: Ensin lleer

[ctx: collection size]
en: Size
ast: Tamañu

en: (c) 2008 Volker Krause <vkrause@kde.org>
ast: © 2008 Volker Krause <vkrause@kde.org>

en: minute | minutes
ast[0]: minutu
ast[1]: minutos

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
ast: minutos

[ctx: @title:window]
en: New Folder
ast: Carpeta nueva

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
ast: Nome

note: i18n: ectx: property (icon), widget (KIconButton, customIcon)
en: folder
ast: carpeta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
ast: Estadístiques

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
ast: Tamañu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Unread items:
ast: Elementos ensin lleer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ast: Nome:

en: MySQL server not found.
ast: Nun s'atopó'l sirvidor MySQL.

en: MySQL found with unexpected name.
ast: MySQL atopó un nome inesperáu.

en: MySQL server found.
ast: Atopóse'l sirividor MySQL

en: MySQL server is executable.
ast: El sirvidor MySQL ye executable.

en: MySQL error log not readable.
ast: El rexistru d'errores de MySQL nun se pue lleer.

en: MySQL server default configuration found.
ast: Atopóse la configuración predeterminada de MySQL.

en: MySQL server default configuration not found.
ast: Nun s'atopó la configuración predeterminada de MySQL.

en: MySQL server configuration is usable.
ast: La configuración del sirvidor MySQL pue usase.

[ctx: @label:textbox name of Akonadi folder]
en: Name
ast: Nome

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
ast: Nome:

en: (c) 2009 Volker Krause <vkrause@kde.org>
ast: © 2009 Volker Krause <vkrause@kde.org>

en: No data loaded.
ast: Nun se cargó nengún datu.
