akonadi - en to az translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
az: Verilənlər faylı seçilməyib

en: File '%1' loaded successfully.
az: "%1" faylı uğurla yükləndi.

en: Select Data File
az: Verilənlər faylını seçmək

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
az: Akonadi Knut verilənlər faylı

en: No item found for remoteid %1
az: remoteid %1 üçün element tapılmadı

en: Parent collection not found in DOM tree.
az: DOM ardıcıllığında ana kolleksiya tapılmadı.

en: Unable to write collection.
az: Kolleksiyanı yazmaq mümkün deyil.

en: Modified collection not found in DOM tree.
az: DOM ardıcıllığında dəyişdirilmiş kolleksiya tapılmadı.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
az: DOM ardıcıllığında silinmiş kolleksiya tapılmadı.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
az: DOM ardıcıllığında %1 ana kolleksiyası tapılmadı.

en: Unable to write item.
az: Elementi yazmaq mümkün olmadı.

en: Modified item not found in DOM tree.
az: DOM ardıcıllığında dəyişdirilmiş element tapılmadı.

en: Deleted item not found in DOM tree.
az: DOM ardıcıllığında silinmiş element tapılmadı.
