akonadi - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Select Data File
bg: Избиране на файл с данни

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
bg: Файл с данни на Akonadi Knut

[ctx: @label]
en: Data Files:
bg: Файл с данни:

[ctx: @option:check]
en: File watching enabled
bg: Активирано преглеждане на файлове

en: No data file selected.
bg: Не е избран файл с данни.

en: File '%1' loaded successfully.
bg: Файлът „%1“ е зареден успешно.

en: No item found for remoteid %1
bg: Не е намерен елемент за отдалечен %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
bg: Родителската колекция не е намерена в DOM дървото.

en: Unable to write collection.
bg: Не може да се запише колекция.

en: Modified collection not found in DOM tree.
bg: Модифицирана колекция не е намерена в DOM дървото.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
bg: Изтритата колекция не е намерена в DOM дървото.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
bg: Родителската колекция „%1“ не е намерена в DOM дървото.

en: Unable to write item.
bg: Елементът не може да се запише.

en: Modified item not found in DOM tree.
bg: Модифициран елемент не е намерен в DOM дървото.

en: Deleted item not found in DOM tree.
bg: Изтритият елемент не е намерен в дървото на DOM.
