kdepim-runtime - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
bs: Datoteka s podacima nije odabrana.

en: File '%1' loaded successfully.
bs: Datoteka '%1' je uspješno učitana.

en: Select Data File
bs: Izbor datoteke s podacima

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
bs: Akonadi Knut datoteka s podacima

en: No item found for remoteid %1
bs: Nije nađena stavka za remoteid %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
bs: Roditeljska kolekcija nije nađena u DOM stablu.

en: Unable to write collection.
bs: Ne mogu pisati kolekciju.

en: Modified collection not found in DOM tree.
bs: Izmijenjena kolekcija nije nađena u DOM stablu.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
bs: Obrisana kolekcija nije nađena u DOM stablu.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
bs: Roditeljska kolekcija '%1' nije nađena u DOM stablu.

en: Unable to write item.
bs: Ne mogu pisati stavku.

en: Modified item not found in DOM tree.
bs: Izmijenjena stavka nije nađena u DOM stablu.

en: Deleted item not found in DOM tree.
bs: Obrisana stavka nije nađena u DOM stablu.
