akonadi - en to ca@valencia translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
ca@valencia: No s'ha seleccionat cap fitxer de dades.

en: File '%1' loaded successfully.
ca@valencia: El fitxer «%1» s'ha carregat correctament.

en: Select Data File
ca@valencia: Seleccioneu un fitxer de dades

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
ca@valencia: Fitxer de dades Knut d'Akonadi

en: No item found for remoteid %1
ca@valencia: No s'ha trobat cap element per a l'ID remot %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
ca@valencia: No s'ha trobat la col·lecció pare en l'arbre DOM.

en: Unable to write collection.
ca@valencia: No s'ha pogut escriure la col·lecció.

en: Modified collection not found in DOM tree.
ca@valencia: No s'ha trobat la col·lecció modificada en l'arbre DOM.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
ca@valencia: No s'ha trobat la col·lecció eliminada en l'arbre DOM.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
ca@valencia: No s'ha trobat la col·lecció pare «%1» en l'arbre DOM.

en: Unable to write item.
ca@valencia: No s'ha pogut escriure l'element.

en: Modified item not found in DOM tree.
ca@valencia: No s'ha trobat l'element modificat en l'arbre DOM.

en: Deleted item not found in DOM tree.
ca@valencia: No s'ha trobat l'element eliminat en l'arbre DOM.
