libakonadi - en to cs translation catalogue (347 entries)

en: There is currently no account configured.
cs: Nyní není nastaven žádný účet.

en: Accounts integration is not supported
cs: Integrace účtů není podporována

en: Unable to register object at dbus: %1
cs: Nelze registrovat objekt na dbus: %1

[ctx: Name and type of Akonadi resource]
en: %1 of type %2
cs: %1 typu %2

en: Agent identifier
cs: Identifikátor agenta

en: Akonadi Agent
cs: Agent Akonadi

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
cs: Připraven

[ctx: @info:status]
en: Offline
cs: Odpojen

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
cs: Synchronizování...

[ctx: @info:status]
en: Error.
cs: Chyba.

[ctx: @info:status]
en: Not configured
cs: Nenastaveno

[ctx: @label command line option]
en: Resource identifier
cs: Identifikátor zdroje

en: Akonadi Resource
cs: Zdroj Akonadi

[ctx: @info]
en: Invalid item retrieved
cs: Stažena neplatná položka

[ctx: @info]
en: Error while creating item: %1
cs: Chyba při vytváření položky: %1

[ctx: @info]
en: Error while updating collection: %1
cs: Chyba při aktualizaci místní sbírky: %1.

[ctx: @info]
en: Updating local collection failed: %1.
cs: Aktualizace místní sbírky selhala: %1.

[ctx: @info]
en: Updating local items failed: %1.
cs: Aktualizace místních položek selhala: %1.

[ctx: @info]
en: Cannot fetch item in offline mode.
cs: Nelze stahovat položky v odpojeném režimu.

[ctx: @info:status]
en: Syncing folder '%1'
cs: Synchronizuje se složka '%1'

en: The requested item no longer exists
cs: Požadovaná položka už neexistuje

[ctx: @info]
en: Job canceled.
cs: Úloha byla zrušena.

en: No such collection.
cs: Taková sbírka není.

en: Unable to access D-Bus interface of created agent.
cs: Nelze přistupovat k rozhraní D-Bus vytvořeného agenta.

en: Agent instance creation timed out.
cs: Vypršel čas na vytvoření instance agenta.

en: Unable to obtain agent type '%1'.
cs: Nelze získat agenta typu '%1'.

en: Unable to create agent instance.
cs: Nelze vytvořit instanci agenta.

en: Invalid collection instance.
cs: Neplatná instance sbírky.

en: Invalid resource instance.
cs: Neplatná instance zdroje.

en: Unable to obtain D-Bus interface for resource '%1'
cs: Nelze získat rozhraní D-Bus zdroje '%1'

en: Collection attributes synchronization timed out.
cs: Synchronizaci atributů sbírky vypršel časový limit.

en: Invalid collection to copy
cs: Neplatná sbírka pro kopírování

en: Invalid destination collection
cs: Neplatná cílová sbírka

en: Invalid parent
cs: Neplatný rodič

en: Failed to parse Collection from response
cs: Selhala analýza sbírky z odpovědi

en: Invalid collection
cs: Neplatná sbírka

en: Invalid collection given.
cs: Zadána neplatná sbírka.

en: No objects specified for moving
cs: Nezadány objekty pro přesunutí

en: No valid destination specified
cs: Nezadán platný cíl

en: Invalid collection.
cs: Neplatná sbírka.

en: Invalid parent collection
cs: Neplatná rodičovská sbírka

en: Cannot connect to the Akonadi service.
cs: Nelze se připojit ke službě Akonadi.

en: The protocol version of the Akonadi server is incompatible. Make sure you have a compatible version installed.
cs: Verze protokolu Akonadi serveru je nekompatibilní. Ujistěte se, že máte nainstalovanou kompatibilní verzi.

en: User canceled operation.
cs: Uživatel přerušil operaci.

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Unexpected response
cs: Neočekávaná odpověď

en: Failed to create relation.
cs: Nelze vytvořit vztah.

en: Resource synchronization timed out.
cs: Synchronizace zdroje vypršela.

en: Failed to create tag.
cs: Nelze vytvořit značku.

en: Invalid items passed
cs: Předány neplatné položky

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: @info:status]
en: Loading...
cs: Načítání...

[ctx: @window:title]
en: Error
cs: Chyba

en: The target collection '%1' contains already
    a collection with name '%2'.
cs: Cílová sbírka '%1' již obsahuje
    sbírku s názvem '%2'.

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
cs: Název

[ctx: @info]
en: Could not copy item: <message>%1</message>
cs: Nelze kopírovat položku: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not copy collection: <message>%1</message>
cs: Nelze kopírovat sbírku: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move item: <message>%1</message>
cs: Nelze přesunout položku: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move collection: <message>%1</message>
cs: Nelze přesunout sbírku: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not link entity: <message>%1</message>
cs: Nelze propojit entitu: <message>%1</message>

[ctx: @title:window]
en: Error
cs: Chyba

en: Favorite Folders
cs: Oblíbené složky

en: Total Messages
cs: Celkem zpráv

en: Unread Messages
cs: Nepřečtené zprávy

en: Quota
cs: Kvóta

en: Storage Size
cs: Velikost úložiště

en: Subfolder Storage Size
cs: Velikost úložiště podsložky

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
cs: Nepřečtené

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
cs: Celkem

[ctx: collection size]
en: Size
cs: Velikost

en: Tag
cs: Značka

en: Unable to fetch item for index
cs: Nelze stáhnout položku indexu

en: Index is no longer available
cs: Index již není dostupný

en: No session available for this index
cs: Pro index nejsou dostupná žádná sezení

en: No item available for this index
cs: Pro index nejsou dostupné žádné položky

en: Unnamed plugin
cs: Nepojmenovaný modul

en: No description available
cs: Popis není dostupný

en: There are no Akonadi Agents available. Please verify your KDE PIM installation.
cs: Nejsou dostupní žádní agenti Akonadi. Prosím zkontrolujte instalaci KDE PIM.

en: Akonadi Self Test
cs: Test akonadi

en: Checks and reports state of Akonadi server
cs: Kontroluje a hlásí stav serveru Akonadi

en: &New Agent Instance...
cs: &Nová instance agenta

en: &Delete Agent Instance
cs: &Smazat instanci agenta

en: &Configure Agent Instance
cs: &Nastavit instanci agenta

[ctx: @title:window]
en: New Agent Instance
cs: Nová instance agenta

en: Could not create agent instance: %1
cs: Nelze vytvořit instanci agenta: %1

[ctx: @title:window]
en: Agent Instance Creation Failed
cs: Vytvoření instance agenta selhalo

[ctx: @title:window]
en: Delete Agent Instance?
cs: Smazat instanci agenta?

en: Do you really want to delete the selected agent instance?
cs: Opravdu si přejete smazat vybranou instanci agenta?

[ctx: @title:window, %1 = agent name]
en: %1 Configuration
cs: %1 Nastavení

en: %1 Handbook
cs: Příručka %1

en: About %1
cs: O aplikaci %1

en: The configuration dialog has been opened in another window
cs: Konfigurační dialog byl otevřen v jiném okně

en: Configuration for %1 is already opened elsewhere.
cs: Nastavení pro %1 je již otevřeno jinde.

en: Failed to register %1 configuration dialog.
cs: Selhala registrace konfiguračního dialogu %1.

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: Retrieval
cs: Stažení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inherit)
en: Use options from parent folder or account
cs: Použít možnosti nadřazené složky nebo účtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, syncOnDemand)
en: Synchronize when selecting this folder
cs: Synchronizovat při označení této složky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Synchronize after:
cs: Synchronizovat po:

[ctx: never check the cache]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, checkInterval)
en: Never
cs: Nikdy

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
cs: minutách

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPartsLabel)
en: Locally cached parts:
cs: Lokálně uložené části:

note: i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, localParts)
en: Locally Cached Parts
cs: Lokálně uložené části

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, retrievalOptionsLabel)
en: Retrieval Options:
cs: Možnosti stahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, retrieveFullMessages)
en: Always retrieve full &messages
cs: Vždy získávat &celé zprávy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, retrieveOnlyHeaders)
en: &Retrieve message bodies on demand
cs: &Získávat těla zpráv na požádání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keep message bodies locally for:
cs: Uschovat těla zpráv lokálně po:

[ctx: no cache timeout]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: Forever
cs: Napořád

[ctx: @info Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
cs: Hledat

en: Use folder by default
cs: Použít složku jako výchozí

en: &New Subfolder...
cs: &Nová podřízená složka...

en: Create a new subfolder under the currently selected folder
cs: Vytvořit podsložku ve vybrané složce

[ctx: @title:window]
en: New Folder
cs: Nová složka

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
cs: Název

en: Could not create folder: %1
cs: Nelze vytvořit složku: %1

[ctx: @title:window]
en: Folder Creation Failed
cs: Vytvoření složky selhalo

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
cs: Obecné

[ctx: @label]
en: One object | %1 objects
cs[0]: Jeden objekt
cs[1]: %1 objekty
cs[2]: %1 objektů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
cs: &Název:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customIconCheckbox)
en: &Use custom icon:
cs: Po&užít vlastní ikonu:

note: i18n: ectx: property (icon), widget (KIconButton, customIcon)
en: folder
cs: složka

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
cs: Statistiky

[ctx: object names]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Content:
cs: Obsah:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countLabel)
en: 0 objects
cs: 0 objektů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
cs: Velikost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: 0 Byte
cs: 0 Bajtů

en: Maintenance
cs: Správa

en: Error while retrieving indexed items count
cs: Chyba při získávání počtu indexovaných položek

en: Indexed %1 item in this folder | Indexed %1 items in this folder
cs[0]: Indexována %1 položka v této složce
cs[1]: Indexovány %1 položky v této složce
cs[2]: Indexováno %1 položek v této složce

en: Calculating indexed items...
cs: Počítám indexované položky...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder type:
cs: Typ složky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderTypeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderSizeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, itemsCountLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unreadItemsCountLbl)
en: unknown
cs: neznámý

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: File size:
cs: Velikost souboru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Total items:
cs: Celkem položek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Unread items:
cs: Nepřečtené položky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, indexingLabel)
en: Indexing:
cs: Indexování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableIndexingChkBox)
en: Enable fulltext indexing
cs: Povolit indexování plného textu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, indexedCountLbl)
en: Retrieving indexed items count...
cs: Získávání počtu indexovaných položek...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reindexButton)
en: Reindex folder
cs: Znovu indexovat složku

en: No Folder
cs: Žádná složka

en: Open collection dialog
cs: Otevřít dialog sbírky

[ctx: @title:window]
en: Select a Collection
cs: Vyberte sbírku

en: Modification Time
cs: Čas poslední změny

en: Flags
cs: Příznaky

en: Attribute: %1
cs: Atribut: %1

[ctx: @title:window]
en: Conflict Resolution
cs: Vyřešení konfliktu

[ctx: @action:button]
en: Take my version
cs: Vzít moji verzi

[ctx: @action:button]
en: Take their version
cs: Vzít jejich verzi

[ctx: @action:button]
en: Keep both versions
cs: Ponechat obě verze

en: Starting Akonadi server...
cs: Spouštím server Akonadi...

en: Stopping Akonadi server...
cs: Zastavuji server Akonadi...

en: &Move Here
cs: Přesunout se&m

en: &Copy Here
cs: &Kopírovat sem

en: &Link Here
cs: Od&kaz sem

en: C&ancel
cs: Z&rušit

[ctx: %1 is a reason why]
en: Cannot connect to the Personal information management service.
    
    %1
cs: Nelze se připojit ke službě správy osobních informací.
    
    %1

en: Personal information management service is starting...
cs: Spouští se Správce osobních informací...

en: Personal information management service is shutting down...
cs: Ukončuje se Správce osobních informací...

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
cs: Služba správy osobních informací provádí aktualizaci databáze.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, notRunningPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notRunningDescription)
en: The Akonadi personal information management service is not running. This application cannot be used without it.
cs: Správce osobních informací Akonadi není spuštěn. Tuto aplikaci bez něj nelze používat.

[ctx: @action:button Start the Akonadi server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start
cs: Spustit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, brokenPage)
en: The Akonadi personal information management framework is not operational.
    Click on "Details..." to obtain detailed information on this problem.
cs: Správa osobních informací Akonadi není funkční.
    Klikněte na "Detaily..." pro více informací o problému.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, brokenDescription)
en: The Akonadi personal information management service is not operational.
cs: Správce osobních informací Akonadi není spuštěn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selfTestButton)
en: Details...
cs: Podrobnosti...

en: Do you want to remove account '%1'?
cs: Chcete odstranit účet '%1'?

en: Remove account?
cs: Odstranit účet?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Incoming accounts (add at least one):
cs: Příchozí účty (přidejte alespoň jeden):

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, mFilterAccount)
en: Filter…
cs: Filtrovat…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mAddAccountButton)
en: A&dd...
cs: Při&dat...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyAccountButton)
en: &Modify...
cs: Z&měnit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveAccountButton)
en: R&emove
cs: O&dstranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRestartAccountButton)
en: Restart
cs: Restartovat

en: Recent Folder
cs: Nedávná složka

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameFavoriteDialog)
en: Rename Favorite
cs: Přejmenovat oblíbenou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
cs: Název:

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Server Self-Test
cs: Test akonadi serveru

en: Save Report...
cs: Uložit hlášení...

en: Copy Report to Clipboard
cs: Zkopírovat hlášení do schránky

en: Database driver found.
cs: Ovladač databáze nalezen.

en: Database driver not found.
cs: Ovladač databáze nenalezen.

en: MySQL server executable not tested.
cs: Spustitelný soubor serveru MySQL netestován.

en: The current configuration does not require an internal MySQL server.
cs: Aktuální nastavení nevyžaduje interní server MySQL.

en: MySQL server not found.
cs: Server MySQL nenalezen.

en: MySQL server not readable.
cs: Server MySQL nečitelný.

en: MySQL server not executable.
cs: Server MySQL nespustitelný.

en: MySQL server found.
cs: Server MySQL nalezen.

en: MySQL server found: %1
cs: Server MySQL nalezen: %1

en: MySQL server is executable.
cs: Server MySQL je spustitelný.

en: Executing the MySQL server failed.
cs: Selhalo spuštění MySQL serveru.

en: MySQL server log contains errors.
cs: Záznam MySQL serveru obsahuje chyby.

en: MySQL server log contains warnings.
cs: Záznam serveru MySQL obsahuje varování.

en: The MySQL server log file '%1' contains warnings.
cs: Soubor záznamu '%1' serveru MySQL obsahuje varování.

en: MySQL server log contains no errors.
cs: Záznam serveru MySQL neobsahuje chyby.

en: MySQL server configuration not tested.
cs: Nastavení serveru MySQL netestováno.

en: MySQL server default configuration found.
cs: Nalezena výchozí konfigurace MySQL serveru.

en: MySQL server default configuration not found.
cs: Výchozí konfigurace serveru MySQL nebyla nalezena.

en: MySQL server configuration is usable.
cs: Nastavení serveru MySQL je použitelné.

en: The MySQL server configuration was found at %1 and is readable.
cs: V %1 bylo nalezeno čitelné nastavení serveru MySQL.

en: PostgreSQL server found.
cs: Server PostgreSQL nalezen.

en: akonadictl not found
cs: akonadictl nenalezen

en: akonadictl found and usable
cs: akonadictl nalezen a je použitelný

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found and could be executed successfully.
    Result:
    %2
cs: Program '%1' který ovládá Akonadi server byl úspěšně nalezen a spuštěn.
    Výsledek:
    %2

en: akonadictl found but not usable
cs: akonadictl nalezen ale nepoužitelný

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found but could not be executed successfully.
    Result:
    %2
    Make sure the Akonadi server is installed correctly.
cs: Program '%1' který ovládá Akonadi server byl nalezen ale nemohl být úspěšně spuštěn.
    Výsledek:
    %2
    Ujistěte se, že je Akonadi server správně nainstalován.

en: Akonadi control process registered at D-Bus.
cs: Řídicí proces Akonadi je v D-Busu registrován.

en: Akonadi control process not registered at D-Bus.
cs: Řídicí proces Akonadi není v D-Busu registrován.

en: Akonadi server process registered at D-Bus.
cs: Serverový proces Akonadi je v D-Busu registrován.

en: Akonadi server process not registered at D-Bus.
cs: Serverový proces Akonadi není v D-Busu registrován.

en: Protocol version check not possible.
cs: Není možná kontrola verze protokolu.

en: Server protocol version is too old.
cs: Verze serverového protokolu je příliš stará.

en: Server protocol version is too new.
cs: Verze serverového protokolu je příliš nová.

en: Server protocol version matches.
cs: Verze serverového protokolu odpovídá.

en: The current Protocol version is %1.
cs: Současná verze protokolu je %1.

en: Resource agents found.
cs: Nalezeni agenti zdroje.

en: At least one resource agent has been found.
cs: Byl nalezen přinejmenším jeden agent zdroje.

en: No resource agents found.
cs: Nenalezen žádný agent zdroje.

en: No current Akonadi server error log found.
cs: Nenalezen současný chybový záznam serveru Akonadi.

en: The Akonadi server did not report any errors during its current startup.
cs: Při svém spuštění server Akonadi nenahlásil žádnou chybu.

en: Current Akonadi server error log found.
cs: Nalezen současný chybový záznam serveru Akonadi.

en: No previous Akonadi server error log found.
cs: Předchozí chybový záznam serveru Akonadi nenalezen.

en: The Akonadi server did not report any errors during its previous startup.
cs: Při svém předchozím spuštění server Akonadi nenahlásil žádnou chybu.

en: Previous Akonadi server error log found.
cs: Předchozí chybový záznam serveru Akonadi nalezen.

en: No current Akonadi control error log found.
cs: Nenalezen současný chybový záznam ovládání Akonadi.

en: Current Akonadi control error log found.
cs: Nalezen současný chybový záznam ovládání Akonadi.

en: No previous Akonadi control error log found.
cs: Předchozí chybový záznam ovládání Akonadi nenalezen.

en: Previous Akonadi control error log found.
cs: Předchozí chybový záznam ovládání Akonadi nalezen.

en: Save Test Report
cs: Uložit výsledky testu

en: Could not open file '%1'
cs: Není možné otevřít soubor '%1'

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Details
cs: Podrobnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <p>For more troubleshooting tips please refer to <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi">userbase.kde.org/Akonadi</a>.</p>
cs: <p>Pro více informací o řešení problémů prosím navštivte  <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi">userbase.kde.org/Akonadi</a>.</p>

en: &New Folder...
cs: &Nová složka...

en: New
cs: Nový

en: &Delete Folder
cs: S&mazat složku

en: Delete
cs: Smazat

en: &Synchronize Folder
cs: &Synchronizovat složku

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Folder &Properties
cs: &Vlastnosti složky

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: &Paste
cs: V&ložit

en: Paste
cs: Vložit

en: Manage Local &Subscriptions...
cs: &Spravovat lokální přihlášení...

en: Manage Local Subscriptions
cs: Spravovat lokální přihlášení

en: Add to Favorite Folders
cs: Přidat do oblíbených složek

en: Add to Favorite
cs: Přidat do oblíbených

en: Remove from Favorite Folders
cs: Odstranit z oblíbených složek

en: Remove from Favorite
cs: Odstranit z oblíbených

en: Rename Favorite...
cs: Přejmenovat oblíbenou...

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Copy Folder To...
cs: Kopírovat složku do...

en: Copy To
cs: Kopírovat do

en: Copy Item To...
cs: Kopírovat položku do...

en: Move Item To...
cs: Přesunout položku do ...

en: Move To
cs: Přesunout do

en: Move Folder To...
cs: Přesunout složku do...

en: &Cut Item
cs: &Vyjmout položku

en: Cut
cs: Vyjmout

en: &Cut Folder
cs: &Vyjmout složku

en: Create Resource
cs: Vytvořit zdroj

en: Delete Resource
cs: Smazat zdroj

en: &Resource Properties
cs: Vlastnosti zd&roje

en: Synchronize Resource
cs: Synchronizovat zdroj

en: Work Offline
cs: Pracovat v odpojeném režimu

en: &Synchronize Folder Recursively
cs: &Synchronizovat složku rekurzivně

en: Synchronize Recursively
cs: Synchronizovat rekurzivně

en: &Move Folder To Trash
cs: Přesu&nout složku do koše

en: Move Folder To Trash
cs: Přesunout složku do koše

en: &Move Item To Trash
cs: Přesu&nout položku do koše

en: Move Item To Trash
cs: Přesunout položku do koše

en: &Restore Folder From Trash
cs: Obnovit složku z koše

en: Restore Folder From Trash
cs: Obnovit složku z koše

en: &Restore Item From Trash
cs: &Obnovit položku z koše

en: Restore Item From Trash
cs: Obnovit položku z koše

en: &Restore Collection From Trash
cs: &Obnovit sbírku z koše

en: Restore Collection From Trash
cs: Obnovit sbírku z koše

en: &Synchronize Favorite Folders
cs: &Synchronizovat oblíbené složky

en: Synchronize Favorite Folders
cs: Synchronizovat oblíbené složky

en: Synchronize Folder Tree
cs: Synchronizovat strom složky

en: &Copy Folder | &Copy %1 Folders
cs[0]: &Kopírovat složku
cs[1]: &Kopírovat %1 složky
cs[2]: &Kopírovat %1 složek

en: &Copy Item | &Copy %1 Items
cs[0]: &Kopírovat položku
cs[1]: &Kopírovat %1 položky
cs[2]: &Kopírovat %1 položek

[ctx: @action]
en: &Cut Item | &Cut %1 Items
cs[0]: &Vyjmout položku
cs[1]: &Vyjmout %1 položky
cs[2]: &Vyjmout %1 položek

[ctx: @action]
en: &Cut Folder | &Cut %1 Folders
cs[0]: &Vyjmout složku
cs[1]: &Vyjmout %1 složky
cs[2]: &Vyjmout %1 složek

en: &Delete Item | &Delete %1 Items
cs[0]: S&mazat položku
cs[1]: S&mazat %1 položky
cs[2]: S&mazat %1 položek

[ctx: @action]
en: &Delete Folder | &Delete %1 Folders
cs[0]: S&mazat složku
cs[1]: S&mazat %1 složky
cs[2]: S&mazat %1 složek

[ctx: @action]
en: &Synchronize Folder | &Synchronize %1 Folders
cs[0]: &Synchronizovat složku
cs[1]: &Synchronizovat %1 složky
cs[2]: &Synchronizovat %1 složek

en: &Delete Resource | &Delete %1 Resources
cs[0]: Smazat z&droj
cs[1]: Smazat %1 z&droje
cs[2]: Smazat %1 z&drojů

en: &Synchronize Resource | &Synchronize %1 Resources
cs[0]: &Synchronizovat zdroj
cs[1]: &Synchronizovat %1 zdroje
cs[2]: &Synchronizovat %1 zdrojů

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
cs[0]: Kopírovat složku
cs[1]: Kopírovat %1 složky
cs[2]: Kopírovat %1 složek

en: Copy Item | Copy %1 Items
cs[0]: Kopírovat položku
cs[1]: Kopírovat %1 položky
cs[2]: Kopírovat %1 položek

en: Cut Item | Cut %1 Items
cs[0]: Vyjmout položku
cs[1]: Vyjmout %1 položky
cs[2]: Vyjmout %1 položek

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
cs[0]: Vyjmout složku
cs[1]: Vyjmout %1 složky
cs[2]: Vyjmout %1 složek

en: Delete Item | Delete %1 Items
cs[0]: Smazat položku
cs[1]: Smazat %1 položky
cs[2]: Smazat %1 položek

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
cs[0]: Smazat složku
cs[1]: Smazat %1 složky
cs[2]: Smazat %1 složek

en: Synchronize Folder | Synchronize %1 Folders
cs[0]: Synchronizovat složku
cs[1]: Synchronizovat %1 složky
cs[2]: Synchronizovat %1 složek

[ctx: @action]
en: Delete Resource | Delete %1 Resources
cs[0]: Smazat zdroj
cs[1]: Smazat %1 zdroje
cs[2]: Smazat %1 zdrojů

[ctx: @action]
en: Synchronize Resource | Synchronize %1 Resources
cs[0]: Synchronizovat zdroj
cs[1]: Synchronizovat %1 zdroje
cs[2]: Synchronizovat %1 zdrojů

[ctx: @label:textbox name of Akonadi folder]
en: Name
cs: Název

en: Do you really want to delete this folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 folders and all their sub-folders?
cs[0]: Opravdu si přejete smazat tuto složku a všechny její podsložky?
cs[1]: Opravdu si přejete smazat %1 složky a všechny jejich podsložky?
cs[2]: Opravdu si přejete smazat %1 složky a všechny jejich podsložky?

[ctx: @title:window]
en: Delete Folder? | Delete Folders?
cs[0]: Smazat složku?
cs[1]: Smazat složky?
cs[2]: Smazat složky?

en: Could not delete folder: %1
cs: Nelze smazat složku: %1

[ctx: @title:window]
en: Folder Deletion Failed
cs: Smazání složky selhalo

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
cs: Vlastnosti složky %1

en: Do you really want to delete the selected item? | Do you really want to delete %1 items?
cs[0]: Opravdu si přejete smazat zvolenou položku?
cs[1]: Opravdu si přejete smazat %1 zvolené položky?
cs[2]: Opravdu si přejete smazat %1 zvolených položek?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item? | Delete Items?
cs[0]: Smazat položku?
cs[1]: Smazat položky?
cs[2]: Smazat položky?

en: Could not delete item: %1
cs: Nelze smazat položku: %1

[ctx: @title:window]
en: Item Deletion Failed
cs: Smazání položky selhalo

[ctx: @title:window]
en: Rename Favorite
cs: Přejmenovat oblíbenou

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: @title:window]
en: New Resource
cs: Nový zdroj

en: Could not create resource: %1
cs: Nelze vytvořit zdroj: %1

[ctx: @title:window]
en: Resource Creation Failed
cs: Vytvoření zdroje selhalo

[ctx: @title:window]
en: Delete Resource? | Delete Resources?
cs[0]: Smazat zdroj?
cs[1]: Smazat zdroje?
cs[2]: Smazat zdroje?

en: Could not paste data: %1
cs: Nelze vložit data: %1

[ctx: @title:window]
en: Paste Failed
cs: Vložení selhalo

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder Error
cs: Chyba při vytváření nové složky

en: Account "%1" is offline
cs: Účet "%1" je odpojen

[ctx: @action:button]
en: Go Online
cs: Přepnout na stav připojen

en: Move to This Folder
cs: Přesunout do této složky

en: Copy to This Folder
cs: Zkopírovat do této složky

[ctx: @title:window]
en: Subscription Error
cs: Chyba registrace

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SubscriptionDialog)
en: Local Subscriptions
cs: Lokální přihlášení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
cs: Hledat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscribedOnlyCheckBox)
en: &Subscribed only
cs: Pouze při&hlášené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscribeButton)
en: Su&bscribe
cs: Zare&gistrovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unsubscribeButton)
en: &Unsubscribe
cs: &Zrušit registraci

en: Failed to create a new tag
cs: Nelze vytvořit značku

[ctx: @title:window]
en: An Error Occurred while Creating a New Tag
cs: Při vytváření nové značky došlo k chybě

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the tag <resource>%1</resource>?
cs: Opravdu si přejete odstranit značku <resource>%1</resource>?

[ctx: @title:window]
en: Delete Tag
cs: Odstranit značku

[ctx: @info]
en: Delete tag
cs: Smazat značku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectLabel)
en: Select tags that should be applied.
cs: Vyberte značky, které by měly být použity.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTagButton)
en: Create new tag
cs: Vytvořit novou značku

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagManagementDialog)
en: Manage Tags
cs: Spravovat značky

[ctx: @label Placeholder text in tag selection combobox]
en: Select tags...
cs: Vyberte značky...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagSelectionDialog)
en: Select Tags
cs: Vyberte značky

en: Clear
cs: Vyprázdnit

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (Akonadi::TagView, tagView)
en: Click to add tags
cs: Klikněte pro přidání značek

en: Akonadi To XML converter
cs: Převodník Akonadi do XML

en: Converts an Akonadi collection subtree into a XML file.
cs: Převádí podstrom sbírky Akonadi do souboru XML.

en: No data loaded.
cs: Nebyla načten žádná data.

en: No filename specified
cs: Není vybrán žádný název souboru

en: Unable to open data file '%1'.
cs: Datový soubor '%1' nelze otevřít.

en: File %1 does not exist.
cs: Soubor %1 neexistuje.

en: Unable to parse data file '%1'.
cs: Datový soubor '%1' nelze zpracovat.

en: Unable to create schema.
cs: Nelze vytvořit schéma.

en: Invalid file format.
cs: Neplatný formát souboru.

en: Unable to parse data file: %1
cs: Datový soubor nelze zpracovat: %1

en: Unable to find collection %1
cs: Nelze najít sbírku %1
