akonadi_knut_resource - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Select Data File
el: Επιλογή αρχείου δεδομένων

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
el: Αρχείο δεδομένων Knut του Akonadi

en: No data file selected.
el: Δεν επιλέχθηκε αρχείο δεδομένων.

en: File '%1' loaded successfully.
el: Το αρχείο '%1' φορτώθηκε με επιτυχία.

en: No item found for remoteid %1
el: Δεν βρέθηκε αντικείμενο αναγνωριστικού απομακρυσμένης σύνδεσης %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
el: Δεν βρέθηκε ιεραρχικά ανώτερη συλλογή στη δενδρική δομή DOM.

en: Unable to write collection.
el: Αδυναμία εγγραφής συλλογής.

en: Modified collection not found in DOM tree.
el: Δεν βρέθηκε τροποποιημένη συλλογή στη δενδρική δομή DOM.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
el: Δεν βρέθηκε διαγραμμένη συλλογή στη δενδρική δομή DOM.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
el: Δεν βρέθηκε ιεραρχικά ανώτερη συλλογή '%1' στη δενδρική δομή DOM.

en: Unable to write item.
el: Αδυναμία εγγραφής αντικειμένου.

en: Modified item not found in DOM tree.
el: Δεν βρέθηκε τροποποιημένο αντικείμενο στη δενδρική δομή DOM.

en: Deleted item not found in DOM tree.
el: Δεν βρέθηκε διαγραμμένο αντικείμενο στη δενδρική δομή DOM.
