libakonadi - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Unknown error.
eo: Nekonata eraro.

en: Quota
eo: Kvoto

en: Unnamed plugin
eo: Sennoma kromprogrameto

en: No description available
eo: Neniu priskribo uzebla

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
eo: minutoj

[ctx: @title:window]
en: New Folder
eo: Nova dosierujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
eo: &Nomo:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
eo: Statistikoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
eo: Grandeco:

en: &Move Here
eo: &Movi tien ĉi

en: &Copy Here
eo: &Kopii tien ĉi

en: &Link Here
eo: &Ligi tien ĉi

en: C&ancel
eo: Rezi&gnu

en: Could not open file '%1'
eo: Ne eblis malfermi dosieron '%1'

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Details
eo: Detaloj

en: &New Folder...
eo: &Nova dosierujo...

en: Delete
eo: Forviŝu dosierujon

en: &Paste
eo: Al&glui

en: Paste
eo: Alglui

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
eo: Ecoj de leterujo %1

en: Copy to This Folder
eo: Kopii al tiu leterujo
