akonadi_knut_resource - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
eo: Neniu datumdosiero elektita.

en: File '%1' loaded successfully.
eo: Dosiero '%1' ŝargita sukcese.

en: Select Data File
eo: Elektu Datuman Dosieron

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
eo: Akonadi Knut Datuma Dosiero

en: No item found for remoteid %1
eo: Neniu elemento trovita por foraid %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
eo: Gepatra kolekto ne trovita en DOM-arbo.

en: Unable to write collection.
eo: Ne eblas verki kolekton.

en: Modified collection not found in DOM tree.
eo: Modifita kolekto ne trovita en DOM-arbo.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
eo: Forigita kolekto ne trovita en DOM-arbo.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
eo: Gepatra kolekto '%1' ne trovita en DOM-arbo.

en: Unable to write item.
eo: Ne eblas skribi eron.

en: Modified item not found in DOM tree.
eo: Modifita ero ne trovita en DOM-arbo.

en: Deleted item not found in DOM tree.
eo: Forigita ero ne trovita en DOM-arbo.
