akonadi_knut_resource - en to et translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
et: Andmefaili pole valitud.

en: File '%1' loaded successfully.
et: Fail "%1" laaditi edukalt.

en: Select Data File
et: Andmefaili valimine

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
et: Akonadi Knuti andmefail

en: No item found for remoteid %1
et: Võrgu-ID %1 jaoks ei leitud ühtegi elementi

en: Parent collection not found in DOM tree.
et: DOM-puus ei leitud eellaskogu.

en: Unable to write collection.
et: Kogu kirjutamine nurjus.

en: Modified collection not found in DOM tree.
et: DOM-puus ei leitud muudetud kogu.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
et: DOM-puus ei leitud kustutatud kogu.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
et: DOM-puus ei leitud eellaskogu "%1".

en: Unable to write item.
et: Elemendi kirjutamine nurjus.

en: Modified item not found in DOM tree.
et: DOM-puus ei leitud muudetud elementi.

en: Deleted item not found in DOM tree.
et: DOM-puus ei leitud kustutatud elementi.
