akonadi - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Select Data File
eu: Hautatu datu-fitxategia

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
eu: Akonadi Knut datu-fitxategia

[ctx: @label]
en: Data Files:
eu: Datu-fitxategiak:

[ctx: @option:check]
en: File watching enabled
eu: Fitxategiak gainbegiratzea gaituta

en: No data file selected.
eu: Ez da datu-fitxategirik hautatu.

en: File '%1' loaded successfully.
eu: «%1» fitxategia ondo zamatu da.

en: No item found for remoteid %1
eu: Ez da elementurik aurkitu «%1» urruneko ID-rako

en: Parent collection not found in DOM tree.
eu: Guraso-bilduma ez da aurkitu DOM zuhaitzean.

en: Unable to write collection.
eu: Ezin du bilduma idatzi.

en: Modified collection not found in DOM tree.
eu: Aldatutako bilduma ez da aurkitu DOM zuhaitzean.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
eu: Ezabatutako bilduma ez da aurkitu DOM zuhaitzean.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
eu: «%1» guraso-bilduma ez da aurkitu DOM zuhaitzean.

en: Unable to write item.
eu: Ezin du elementua idatzi.

en: Modified item not found in DOM tree.
eu: Aldatutako elementua ez da aurkitu DOM zuhaitzean.

en: Deleted item not found in DOM tree.
eu: Ezabatutako elementua ez da aurkitu DOM zuhaitzean.
