akonadi_knut_resource - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
fi: Datatiedostoa ei ole valittu.

en: File '%1' loaded successfully.
fi: Tiedosto ”%1” ladattu onnistuneesti.

en: Select Data File
fi: Datatiedoston valinta

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
fi: Akonadi Knut -datatiedosto

en: No item found for remoteid %1
fi: Etätunnisteelle %1 ei löytynyt kohdetta

en: Parent collection not found in DOM tree.
fi: Emokokoelmaa ei löytynyt DOM-puusta.

en: Unable to write collection.
fi: Kokoelmaa ei voida kirjoittaa.

en: Modified collection not found in DOM tree.
fi: Muutettua kokoelmaa ei löytynyt DOM-puusta.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
fi: Poistettua kokoelmaa ei löytynyt DOM-puusta.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
fi: Emokokoelmaa ”%1” ei löytynyt DOM-puusta.

en: Unable to write item.
fi: Kohdetta ei voi kirjoittaa.

en: Modified item not found in DOM tree.
fi: Muutettua kohdetta ei löytynyt DOM-puusta.

en: Deleted item not found in DOM tree.
fi: Poistettua kohdetta ei löytynyt DOM-puusta.
