akonadi_knut_resource - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
gl: Non se seleccionou ningún ficheiro de datos.

en: File '%1' loaded successfully.
gl: Cargouse o ficheiro «%1» satisfactoriamente.

en: Select Data File
gl: Seleccionar o ficheiro de datos

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
gl: Ficheiro de datos Knut de Akonadi

en: No item found for remoteid %1
gl: Non se atopou ningún elemento para o identificador remoto %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
gl: Non se atopou a colección pai na árbore DOM.

en: Unable to write collection.
gl: Non se pode escribir a colección.

en: Modified collection not found in DOM tree.
gl: Non se atopou a colección modificada na árbore DOM.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
gl: Non se atopou a colección eliminada na árbore DOM.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
gl: Non se atopou a colección pai «%1» na árbore DOM.

en: Unable to write item.
gl: Non se pode escribir o elemento.

en: Modified item not found in DOM tree.
gl: Non se atopou o elemento modificado na árbore DOM.

en: Deleted item not found in DOM tree.
gl: Non se atopou o elemento eliminado na árbore DOM.
