akonadi - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
ka: მონაცემების ფაილი არჩეული არაა.

en: File '%1' loaded successfully.
ka: ფაილი %1 წარმატებით ჩაიტვირთა.

en: Select Data File
ka: აირჩიეთ მონაცემების ფაილი

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
ka: Akonadi Knut -ის

en: No item found for remoteid %1
ka: ჩანაწერი remoteid %1 -სთვს არ არსებობს

en: Parent collection not found in DOM tree.
ka: მშობელი კოლექცია DOM ხეში ნაპოვნი არაა.

en: Unable to write collection.
ka: კოლექციის ჩაწერის შეცდომა.

en: Modified collection not found in DOM tree.
ka: შეცვლილი კოლექცია DOM ხეში ნაპოვნი არაა.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
ka: წაშლილი კოლექცია DOM ხეში ნაპოვნი არაა.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
ka: მშობელი კოლექცია ("%1") DOM ხეში ნაპოვნი არაა.

en: Unable to write item.
ka: ჩანაწერის ჩაწერის შეცდომა.

en: Modified item not found in DOM tree.
ka: შეცვლილი ჩანაწერი DOM ხეში ნაპოვნი არაა.

en: Deleted item not found in DOM tree.
ka: წაშლილი ჩანაწერი DOM ხეში ნაპოვნი არაა.
