akonadi_knut_resource - en to km translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
km: គ្មាន​ឯកសារ​ទិន្នន័យ​ដែល​បាន​ជ្រើស​ទេ ។

en: File '%1' loaded successfully.
km: បាន​ផ្ទុក​ឯកសារ '%1' ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Select Data File
km: ជ្រើស​ឯកសារ​ទិន្នន័យ

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
km: ឯកសារ​ទិន្នន័យ Akonadi Knut

en: No item found for remoteid %1
km: រក​មិនឃើញ​ធាតុ​សម្រាប់ remoteid %1 ទេ

en: Parent collection not found in DOM tree.
km: សម្រាំង​មេ​រកមិនឃើញ​នៅ​ក្នុង​មែកធាង DOM ទេ ។

en: Unable to write collection.
km: មិនអាច​សរសេរ​​សម្រាំង​បាន​ទេ ។

en: Modified collection not found in DOM tree.
km: សម្រាំង​ដែលបានកែប្រែ​រក​មិនឃើញ​នៅ​ក្នុង​មែកធាង DOM ទេ ។

en: Deleted collection not found in DOM tree.
km: សម្រាំង​ដែល​បាន​លុប​រក​មិនឃើញ​នៅ​ក្នុង​មែកធាង DOM ទេ ។

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
km: សម្រាំង​មេ '%1' រក​មិនឃើញ​នៅ​ក្នុង​មែកធាង DOM ទេ ។

en: Unable to write item.
km: មិនអាច​សរសេរ​ធាតុ​បាន​ទេ ។

en: Modified item not found in DOM tree.
km: ធាតុ​ដែលបានកែប្រែ​រក​មិនឃើញ​នៅ​ក្នុង​មែកធាង DOM ទេ ។

en: Deleted item not found in DOM tree.
km: ធាតុ​ដែល​បានលុប​រក​មិនឃើញ​នៅ​ក្នុង​មែកធាង DOM នោះ​ទេ ។
