libakonadi - en to lt translation catalogue (171 entries)

en: Unable to register object at dbus: %1
lt: Nepavyko registruoti objekto dbus sistemoje: %1

[ctx: Name and type of Akonadi resource]
en: %1 of type %2
lt: %1 su tipu %2

en: Agent identifier
lt: Agento identifikatorius

en: Akonadi Agent
lt: Akonadi agentas

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
lt: Pasiruošęs

[ctx: @info:status]
en: Offline
lt: Atjungtas

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
lt: Sinchronizuojama...

[ctx: @info:status]
en: Error.
lt: Klaida.

[ctx: @info:status]
en: Not configured
lt: Nesukonfigūruota

[ctx: @label command line option]
en: Resource identifier
lt: Ištekliaus identifikatorius

en: Akonadi Resource
lt: Akonodi išteklius

[ctx: @info]
en: Invalid item retrieved
lt: Gautas neteisingas elementas

[ctx: @info]
en: Error while creating item: %1
lt: Klaida kuriant elementą: %1

[ctx: @info]
en: Error while updating collection: %1
lt: Klaida atnaujinant kolekciją: %1

[ctx: @info]
en: Updating local collection failed: %1.
lt: Atnaujinimas vietinės kolekcijos nepavyko: %1.

[ctx: @info]
en: Updating local items failed: %1.
lt: Atnaujinimas vietinių elementų nepavyko: %1.

[ctx: @info]
en: Cannot fetch item in offline mode.
lt: Nepavyko gauti elemento veiksenoje „Nepsisijungus“.

[ctx: @info:status]
en: Syncing folder '%1'
lt: Sinchronizuojamas aplankas „%1“

en: No such collection.
lt: Nėra tokios kolekcijos.

en: Unable to access D-Bus interface of created agent.
lt: Nepavyksta pasiekti sukurto agento D-Bus sąsajos.

en: Invalid collection
lt: Netinkanti kolekcija

en: Invalid collection given.
lt: Pateikta netinkanti kolekcija.

en: Invalid collection.
lt: Nėra tokios kolekcijos.

en: Cannot connect to the Akonadi service.
lt: Nepavyksta prisijungti prie Akonadi paslaugos.

en: User canceled operation.
lt: Naudotojas nutraukė veiksmą.

en: Unknown error.
lt: Nežinoma klaida.

en: Failed to create tag.
lt: Nepavyko sukurti žymės.

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Favorite Folders
lt: Mėgstami aplankai

en: Total Messages
lt: Viso laiškų

en: Unread Messages
lt: Neskaitytų laiškų

en: Quota
lt: Kvota

en: Storage Size
lt: Atmintinės dydis

en: Subfolder Storage Size
lt: Sub aplanko saugyklos dydis

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
lt: Neskaityta

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
lt: Iš viso

[ctx: collection size]
en: Size
lt: Dydis

en: Tag
lt: Žymė

en: Unnamed plugin
lt: Bevardis papildinys

en: No description available
lt: Aprašo nėra

en: Akonadi Self Test
lt: Akonadi savi testas

en: Checks and reports state of Akonadi server
lt: Patikrina ir praneša apie Akonadi serverio būseną

en: &New Agent Instance...
lt: &Naujas agento objektas

en: &Delete Agent Instance
lt: Ša&linti agento objektą

en: &Configure Agent Instance
lt: &konfigūruoti agento objektą

[ctx: @title:window]
en: New Agent Instance
lt: Naujas agento objektas

en: Could not create agent instance: %1
lt: Nepavyksta sukurti agento objekto: %1

[ctx: @title:window]
en: Delete Agent Instance?
lt: Šalinti agento objektą?

en: Do you really want to delete the selected agent instance?
lt: Ar iš tikro pašalintį pažymėtą agento objektą?

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minutė

en: Retrieval
lt: Atsiuntimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inherit)
en: Use options from parent folder or account
lt: Naudoti pasirinktis iš aukštesnio lygmens aplanko ar sąskaitos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, syncOnDemand)
en: Synchronize when selecting this folder
lt: Sinchronizuoti kai pasirenkamas šis aplankas

[ctx: never check the cache]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, checkInterval)
en: Never
lt: Niekada

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
lt: min

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keep message bodies locally for:
lt: Laikyti laiško turinį vietoje:

[ctx: no cache timeout]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: Forever
lt: Nuolatos

[ctx: @info Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
lt: Ieškoti

en: &New Subfolder...
lt: &Naujas poaplankis...

en: Create a new subfolder under the currently selected folder
lt: Sukurti naują paaplankį šiuo metu pažymėtama aplanke

[ctx: @title:window]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Could not create folder: %1
lt: Nepavyko sukurti aplanko: %1

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @label]
en: One object | %1 objects
lt[0]: Vienas objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customIconCheckbox)
en: &Use custom icon:
lt: &Naudoti savitą ženkliuką:

note: i18n: ectx: property (icon), widget (KIconButton, customIcon)
en: folder
lt: aplankas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
lt: Statistika

[ctx: object names]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Content:
lt: Turinys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countLabel)
en: 0 objects
lt: Nėra objektų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
lt: Dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: 0 Byte
lt: 0 baitų

en: No Folder
lt: Jokio aplanko

en: Open collection dialog
lt: Atverti kolekcijos dialogą

en: Modification Time
lt: Pakeitimo laikas

en: Flags
lt: Žymės

en: Attribute: %1
lt: Atributas: %1

en: Data
lt: Duomenys

en: Starting Akonadi server...
lt: Paleidžiamas Akonadi serveris...

en: Stopping Akonadi server...
lt: Stabdomas Akonadi serveris...

en: &Move Here
lt: &Perkelti čia

en: &Copy Here
lt: &Kopijuoti čia

en: &Link Here
lt: Padaryti &nuorodą čia

en: C&ancel
lt: &Atšaukti

en: Personal information management service is starting...
lt: Paleidžiama asmeninės informacijos tvarkymo paslauga...

en: Personal information management service is shutting down...
lt: Stabdoma asmeninės informacijos tvarkymo paslauga...

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
lt: Asmeninės informacijos tvarkymo paslauga vykdo duomenų bazės atnaujinimą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, notRunningPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notRunningDescription)
en: The Akonadi personal information management service is not running. This application cannot be used without it.
lt: Akonadi asmeninės informacijos tvarkymo paslauga nepaleista. Programa be jos negali veikti.

[ctx: @action:button Start the Akonadi server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start
lt: Paleisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selfTestButton)
en: Details...
lt: Išsamiau...

en: Recent Folder
lt: Dabartinis aplankas

en: Save Report...
lt: Įrašyti ataskaitą...

en: Database driver found.
lt: Duombazės tvarkyklė rasta.

en: Database driver not found.
lt: Duombazės tvarkyklė nerasta.

en: MySQL server executable not tested.
lt: MySQL serverio vykdomasis failas ne testuotas.

en: MySQL server not found.
lt: MySQL serveris nerastas.

en: MySQL server not readable.
lt: MySQL serveris neskaitomas.

en: MySQL server not executable.
lt: MySQL serveris nevykdomas.

en: MySQL found with unexpected name.
lt: MySQL rastas su netikėtu pavadinimu.

en: MySQL server found.
lt: MySQL serveris rastas.

en: MySQL server found: %1
lt: MySQL serveris rastas: %1

en: MySQL server is executable.
lt: MySQL serveris yra vykdomas.

en: Akonadi is not running as root
lt: Akonadi nepaleistas naudotojo „root“ teisėmis

en: Could not open file '%1'
lt: Nepavyko atverti failo „%1“

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Details
lt: Išsamiau

en: &New Folder...
lt: &Naujas aplankas...

en: New
lt: Naujas

en: Delete
lt: Šalint?

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: Folder &Properties
lt: Aplanko sa&vybės

en: Properties
lt: Savybės

en: &Paste
lt: &Padėti

en: Paste
lt: Padėti

en: Add to Favorite Folders
lt: Pridėti prie mėgstamų aplankų

en: Add to Favorite
lt: Pridėti prie mėgstamų aplankų

en: Remove from Favorite Folders
lt: Pašalinti iš mėgstamųjų aplankų

en: Remove from Favorite
lt: Pašalinti iš mėgstamųjų aplankų

en: Rename Favorite...
lt: Pervadinti mėgstamąjį

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Copy Folder To...
lt: Kopijuoti aplanką į...

en: Copy To
lt: Kopijuoti į

en: Copy Item To...
lt: Kopijuoti elementą į...

en: Move Item To...
lt: Perkelti elementą į...

en: Move To
lt: Perkelti į

en: Move Folder To...
lt: Perkelti aplanką į...

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Create Resource
lt: Sukurti išteklių

en: &Resource Properties
lt: Ištekliaus sa&vybės

en: Work Offline
lt: Dirbti neprisijungus

en: &Move Folder To Trash
lt: &Perkelti aplanką į šiukšlinę

en: Move Folder To Trash
lt: Perkelti aplanką į šiukšlinę

en: &Move Item To Trash
lt: &Perkelti elementą į šiukšlinę

en: Move Item To Trash
lt: Perkelti elementą į šiukšlinę

en: &Restore Folder From Trash
lt: &Atkurti aplanką iš šiukšlinės

en: Restore Folder From Trash
lt: Atkurti aplanką iš šiukšlinės

en: &Restore Item From Trash
lt: &Atkurti elementą iš šiukšlinės

en: Restore Item From Trash
lt: Atkurti elementą iš šiukšlinės

en: &Restore Collection From Trash
lt: &Atkurti rinkinį iš šiukšlinės

en: Restore Collection From Trash
lt: Atkurti rinkinį iš šiukšlinės

en: &Copy Folder | &Copy %1 Folders
lt[0]: &Kopijuoti aplanką
lt[1]: &Kopijuoti %1 aplankus
lt[2]: &Kopijuoti %1 aplankų
lt[3]: &Kopijuoti %1 aplanką

en: &Copy Item | &Copy %1 Items
lt[0]: &Kopijuoti elementą
lt[1]: &Kopijuoti %1 elementus
lt[2]: &Kopijuoti %1 elementų
lt[3]: &Kopijuoti %1 elementą

en: &Delete Item | &Delete %1 Items
lt[0]: Ša&linti elementą
lt[1]: Ša&linti %1 elementus
lt[2]: Ša&linti %1 elementų
lt[3]: Ša&linti %1 elementą

en: &Delete Resource | &Delete %1 Resources
lt[0]: &Šalinti išteklį
lt[1]: &Šalinti %1 išteklius
lt[2]: &Šalinti %1 išteklių
lt[3]: &Šalinti %1 išteklį

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
lt[0]: Kopijuoti aplanką
lt[1]: Kopijuoti %1 aplankus
lt[2]: Kopijuoti %1 aplankų
lt[3]: Kopijuoti %1 aplanką

en: Copy Item | Copy %1 Items
lt[0]: Kopijuoti elementą
lt[1]: &Kopijuoti %1 elementus
lt[2]: &Kopijuoti %1 elementų
lt[3]: &Kopijuoti %1 elementą

en: Cut Item | Cut %1 Items
lt[0]: Iškirpti elementą
lt[1]: Iškirpti %1 elementus
lt[2]: Iškirpti %1 elementų
lt[3]: Iškirpti %1 elementą

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
lt[0]: Iškirpti aplanką
lt[1]: Iškirpti %1 aplankus
lt[2]: Iškirpti %1 aplankų
lt[3]: Iškirpti %1 aplanką

en: Delete Item | Delete %1 Items
lt[0]: Trinti elementą
lt[1]: Trinti %1 elementus
lt[2]: Trinti %1 elementų
lt[3]: Trinti %1 elementą

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
lt[0]: Trinti aplanką
lt[1]: Trinti %1 aplankus
lt[2]: Trinti %1 aplankų
lt[3]: Trinti %1 aplanką

en: Do you really want to delete this folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 folders and all their sub-folders?
lt[0]: Ar tikrai norite šalinti šį aplanką ir visus jo poaplankius?
lt[1]: Ar tikrai norite šalinti %1 aplankus ir visus jų poaplankius?
lt[2]: Ar tikrai norite šalinti %1 aplankų ir visus jų poaplankius?
lt[3]: Ar tikrai norite šalinti %1 aplanką ir visus jų poaplankius?

en: Could not delete folder: %1
lt: Nepavyksta pašalinti aplanko %1

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
lt: Aplanko „%1“ savybės

en: Could not delete item: %1
lt: Nepavyksta pašalinti: %1

[ctx: @title:window]
en: Rename Favorite
lt: Pervadinti mėgstamąjį

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @title:window]
en: New Resource
lt: Naujas išteklius

en: Could not create resource: %1
lt: Nepavyko sukurti ištekliaus: %1

en: Account "%1" is offline
lt: Paskyra „%1“ yra atsijungusi

[ctx: @action:button]
en: Go Online
lt: Prisijungti

en: Move to This Folder
lt: Perkelti į šį aplanką

en: Copy to This Folder
lt: Kopijuoti į šį aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
lt: Ieškoti:

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the tag <resource>%1</resource>?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žymė <resource>%1</resource>?

[ctx: @info]
en: Delete tag
lt: Trinti žymę

en: No filename specified
lt: Nenurodytas failo pavadinimas

en: Unable to open data file '%1'.
lt: Nepavyko atverti duomenų failo „%1“.

en: File %1 does not exist.
lt: Failas %1 neegzistuoja.

en: Invalid file format.
lt: Netinkamas failo formatas.

en: Unable to find collection %1
lt: Nepavyko rasti kolekcijos %1
