akonadi_knut_resource - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
lv: Nav izvēlēts datu fails.

en: File '%1' loaded successfully.
lv: Fails '%1' veiksmīgi ielādēts.

en: Select Data File
lv: Izvēlieties datu failu

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
lv: Akonadi Knut datu fails

en: No item found for remoteid %1
lv: Vienība priekš attālinātā id %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
lv: Vecākkolekcija DOM kokā netika atrasta.

en: Unable to write collection.
lv: Neizdevās ierakstīt kolekciju.

en: Modified collection not found in DOM tree.
lv: Izmainītā kolekcija DOM kokā netika atrasta.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
lv: Dzēstā kolekcija DOM kokā netika atrasta.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
lv: Vecākkolekcija '%1' DOM kokā netika atrasta.

en: Unable to write item.
lv: Neizdevās ierakstīt vienību.

en: Modified item not found in DOM tree.
lv: Izmainītā vienība DOM kokā netika atrasta.

en: Deleted item not found in DOM tree.
lv: Dzēstā vienība DOM kokā netika atrasta.
