akonadi - en to my translation catalogue (244 entries)

en: There is currently no account configured.
my: လောလောဆယ် မည်သည်အကောင့်မှပြင်ဆင်ထားခြင်းမရှိပါ။

en: Accounts integration is not supported
my: အကောင့်များပေါင်းစပ်လုပ်ဆောင်မှု လုပ်မရပါ

[ctx: Name and type of Akonadi resource]
en: %1 of type %2
my: %2 အမျိုးအစားဖြစ်သော %1

en: Agent identifier
my: အေးဂျင့်ခွဲခြားသတ်မှတ်အတည်ပြုချက်

en: Akonadi Agent
my: အကွန်နဒီအေးဂျင့်

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
my: အဆင့်သင့်ဖြစ်ပြီ

[ctx: @info:status]
en: Offline
my: အော့ဖ်လိုင်း

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
my: ဒေတာတူအောင်တိုက်နေသည်...

[ctx: @info:status]
en: Error.
my: အမှား။

[ctx: @info:status]
en: Not configured
my: မပြင်ဆင်ထားရသေးပါ

[ctx: @label command line option]
en: Resource identifier
my: ရင်းမြစ် ခွဲခြားသတ်မှတ်အတည်ပြုချက်

en: Akonadi Resource
my: အကွန်နဒီ ရင်းမြစ်

[ctx: @info]
en: Invalid item retrieved
my: မမှန်ကန်သော အိုင်တမ် ပြန်ရရှိခဲ့သည်

[ctx: @info]
en: Error while creating item: %1
my: အိုင်တမ်ဖန်တီးနေစဥ်အမှားဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်- %1

[ctx: @info]
en: Error while updating collection: %1
my: စုစည်းမှုအပ်ဒိတ်တင်ရာတွင် အမှားဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်- %1

[ctx: @info]
en: Cannot fetch item in offline mode.
my: အော့ဖ်လိုင်းထုံးနည်းတွင် အိုင်တမ်မရယူနိုင်ပါ။

[ctx: @info:status]
en: Syncing folder '%1'
my: ဖိုလ်ဒါ '%1' ကိုဒေတာတူအောင်တိုက်နေသည်။

en: The requested item no longer exists
my: တောင်းခံထားသော အိုင်တမ် မရှိတော့ပါ

[ctx: @info]
en: Job canceled.
my: အလုပ်ပယ်ဖျက်ခဲ့သည်

en: Agent instance creation timed out.
my: အေးဂျင့်အင်းစတမ့် ဖန်တီးမှု အချိန်ကုန်သွားပြီ။

en: Unable to obtain agent type '%1'.
my: '%1' အေးဂျင့်အမျိုးအစား မရရှိနိုင်ခဲ့ပါ။

en: Unable to create agent instance.
my: အေးဂျင့်အင်းစတမ့်ကိုမဖန်တီးနိုင်ခဲ့ပါ။

en: Invalid collection instance.
my: မမှန်ကန်သော စုစည်းမှု အင်းစတမ့်။

en: Invalid resource instance.
my: မမှန်ကန်သော ရင်းမြစ်အင်းစတမ့်။

en: Invalid collection to copy
my: ကူးယူရန်အတွက် မမှန်ကန်သောစုစည်းမှု

en: Invalid destination collection
my: မမှန်ကန်သော ဦးတည်မှုစုစည်းမှု။

en: Invalid collection
my: မမှန်ကန်သော စုစည်းမှု

en: Invalid collection given.
my: မမှန်ကန်သော စုစည်းမှု ပေးထားသည်။

en: Invalid collection.
my: မမှန်ကန်သော စုစည်းမှု။

en: User canceled operation.
my: အသုံးပြုသူသည် လုပ်ဆောင်မှု ပယ်ဖျက်လိုက်သည်။

en: Unknown error.
my: မသိသောအမှား။

en: Unexpected response
my: မမျှော်လင့်ထားသော တုံ့ပြန်ချက်

en: Failed to create tag.
my: တပ်ဂ်ကိုမဖန်တီးနိုင်ခဲ့ပါ။

en: Invalid collection passed
my: မမှန်ကန်သော စုစည်းမှု ပေးထားသည်။

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
my: အမည်

[ctx: @info:status]
en: Loading...
my: တွန်းတင်နေသည်...

[ctx: @window:title]
en: Error
my: အမှား

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
my: အမည်

[ctx: @info]
en: Could not copy item: <message>%1</message>
my: အိုင်တမ်ကို မကူးယူနိုင်ခဲ့ပါ -  <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not copy collection: <message>%1</message>
my: စုစည်းမှုကို မကူးယူနိုင်ခဲ့ပါ -  <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move item: <message>%1</message>
my: အိုင်တမ်ကို မရွေ့ပြောင်းနိုင်ခဲ့ပါ -  <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move collection: <message>%1</message>
my: စုစည်းမှုကို မရွေ့ပြောင်းနိုင်ခဲ့ပါ -  <message>%1</message>

[ctx: @title:window]
en: Error
my: အမှား

en: Favorite Folders
my: နှစ်သက်မှုဖိုလ်ဒါများ

en: Total Messages
my: မှတ်စာစုစုပေါင်း

en: Unread Messages
my: မဖတ်ရသေးသော မှတ်စာများ

en: Quota
my: ဝေစု

en: Storage Size
my: မှတ်ဉာဏ်သိမ်းနေရာအရွယ်အစား

en: Subfolder Storage Size
my: လက်အောက်ခံဖိုလ်ဒါ၏မှတ်ဉာဏ်သိမ်းနေရာအရွယ်အစား

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
my: မဖတ်ရသေး

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
my: စုစုပေါင်း

[ctx: collection size]
en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Tag
my: တပ်ဂ်

en: Unable to fetch item for index
my: အညွှန်းအတွက် အိုင်တမ်မရယူနိုင်ခဲ့ပါ

en: Unnamed plugin
my: အမည်မဲ့ပလပ်ဂင်

en: No description available
my: ဖော်ပြချက်မရရှိနိုင်ပါ

en: Akonadi Self Test
my: အကွန်နဒီကိုယ်တိုင်စမ်းသပ်မှု

en: (c) 2008 Volker Krause <vkrause@kde.org>
my: (c) ၂၀၀၈ ဗော်ကာခရောက်စ် <vkrause@kde.org>

en: &Delete Agent Instance
my: &Dအေးဂျင့်အင်းစတမ့်ဖျက်မည်

en: &Configure Agent Instance
my: &Cအေးဂျင့်အင်းစတမ့် ပြင်ဆင်မည်

[ctx: @title:window]
en: New Agent Instance
my: အေးဂျင့်အင်းစတမ့်အသစ်

en: Could not create agent instance: %1
my: အေးဂျင့်အင်းစတမ့်ကိုမဖန်တီးနိုင်ခဲ့ပါ - %1

[ctx: @title:window]
en: Delete Agent Instance?
my: အေးဂျင့်အင်းစတမ့်ဖျက်မှာလား။

en: %1 Handbook
my: လက်ကိုင်စာအုပ် %1

en: About %1
my: %1 အကြောင်း

en: minute | minutes
my[0]: မိနစ်

en: Retrieval
my: ရယူမှု

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Synchronize after:
my: ပြီးနောက် ချိန်ကိုက်မည် -

[ctx: never check the cache]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, checkInterval)
en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
my: မိနစ်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPartsLabel)
en: Locally cached parts:
my: စက်တွင်းကတ်ချ်သွင်းထားသော အစိတ်အပိုင်းများ -

note: i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, localParts)
en: Locally Cached Parts
my: စက်တွင်းကတ်ချ်သွင်းထားသော အစိတ်အပိုင်းများ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, retrieveFullMessages)
en: Always retrieve full &messages
my: &mအမြဲတမ်း မှတ်စာအပြည့်အစုံကိုရယူပါ

[ctx: no cache timeout]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: Forever
my: အမြဲတမ်း

[ctx: @info Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
my: ရှာရန်

en: Use folder by default
my: ဒီဖော့အားဖြင့် ဖိုလ်ဒါအသုံးပြုမည်

[ctx: @title:window]
en: New Folder
my: ဖိုလ်ဒါအသစ်

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
my: အမည်

en: Could not create folder: %1
my: ဖိုလ်ဒါကို မတည်ဆောက်နိုင်ခဲ့ပါ - %1

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
my: ယေဘုယျ

[ctx: @label]
en: One object | %1 objects
my[0]: အော့ဘ်ဂျက် %1ခု

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
my: &Nအမည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customIconCheckbox)
en: &Use custom icon:
my: &Uကိုယ်ပိုင်ဓလေ့သတ်မှတ်ချက်အိုင်ကွန်သုံးမည် -

note: i18n: ectx: property (icon), widget (KIconButton, customIcon)
en: folder
my: ဖိုလ်ဒါ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
my: စာရင်းအင်း

[ctx: object names]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Content:
my: အကြောင်းအရာ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countLabel)
en: 0 objects
my: ၀ အော့ဘ်ဂျက်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
my: အရွယ်အစား -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: 0 Byte
my: ၀ ဘိုက်

en: Maintenance
my: ထိမ်းသိမ်းမှု

en: Calculating indexed items...
my: စီထားသော အိုင်တမ်များ တွက်နေသည်...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder type:
my: ဖိုလ်ဒါအမျိုးအစား -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderTypeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderSizeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, itemsCountLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unreadItemsCountLbl)
en: unknown
my: မသိ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: File size:
my: ဖိုင်လ်အရွယ်အစား -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Total items:
my: အိုင်တမ်စုစုပေါင်း -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Unread items:
my: မဖတ်ရသေးသော အိုင်တမ်များ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, indexingLabel)
en: Indexing:
my: စီနေသည် -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableIndexingChkBox)
en: Enable fulltext indexing
my: စာသားအပြည့်အစုံ ညွှန်ကိန်းစီခြင်း ဖွင့်မည်

en: No Folder
my: ဖိုလ်ဒါမရှိ

en: Modification Time
my: မွမ်းမံထားသည့်အချိန်

en: Flags
my: အလံများ

en: Attribute: %1
my: အထရီဗျူ - %1

[ctx: @title:window]
en: Conflict Resolution
my: အငြင်းပွားဖွယ်ရီဆိုလူးရှင်း

[ctx: @action:button]
en: Take my version
my: ကျွန်ုပ်ဗားရှင်းယူပါ

[ctx: @action:button]
en: Take their version
my: သူတို့ဗားရှင်းယူပါ

[ctx: @action:button]
en: Keep both versions
my: ဗားရှင်းနှစ်ခုလုံးထားမည်

en: Data
my: ဒေတာ

en: Starting Akonadi server...
my: အကွန်နဒီဆာဗာစတင်နေသည်...

en: Stopping Akonadi server...
my: အကွန်နဒီဆာဗာကို ရပ်တန့်နေသည်...

en: &Move Here
my: &Mဤနေရာသို့ရွေ့ယူရန်

en: &Copy Here
my: &Cဤနေရာသို့ကူးယူရန်

en: &Link Here
my: &Lဤနေရာသို့လင့်ခ်ချိတ်ရန်

en: C&ancel
my: &aပယ်ဖျက်

[ctx: @action:button Start the Akonadi server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start
my: စတင်မည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selfTestButton)
en: Details...
my: အသေးစိတ်...

en: Do you want to remove account '%1'?
my: '%1' အကောင့်ကို သင်ဖယ်ရှားချင်ပါသလား။

en: Remove account?
my: အကောင့်ဖယ်ရှားမှာလား။

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, mFilterAccount)
en: Filter…
my: စစ်ထုတ်...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mAddAccountButton)
en: A&dd...
my: &dထည့်မည်...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyAccountButton)
en: &Modify...
my: &Mမွမ်းမံမည်...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveAccountButton)
en: R&emove
my: &eဖယ်ရှားမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRestartAccountButton)
en: Restart
my: ပြန်စတင်မည်

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameFavoriteDialog)
en: Rename Favorite
my: နှစ်သက်မှု အမည်ပြောင်းမည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
my: အမည် -

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Server Self-Test
my: အကွန်နဒီဆာဗာကိုယ်တိုင်စမ်းသပ်မှု

en: Save Report...
my: အစီရင်ခံစာ သိမ်းဆည်းမည်...

en: Copy Report to Clipboard
my: ကလစ်ဘုတ်သို့ အစီအရင်ခံစာ ကူးယူမည်

en: Database driver found.
my: ဒေတာဘေ့စ်ဒရိုက်ဗာတွေ့ရှိပါသည်။

en: Database driver not found.
my: ဒေတာဘေ့စ်ဒရိုက်ဗာမတွေ့ရှိပါ။

en: Executing the MySQL server failed.
my: မိုင်အက်စ်ကျူအယ် ဆာဗာ ဆောင်ရွက်မှုမအောင်မြင်ပါ။

en: MySQL error log not readable.
my: မိုင်အက်စ်ကျူအယ်လ် အမှားမှတ်တမ်း ဖတ်မရပါ။

en: akonadictl not found
my: akonadictl မတွေ့ပါ

en: akonadictl found and usable
my: akonadictl တွေ့ရှိခဲ့သည်။ သုံး၍လည်းရသည်

en: akonadictl found but not usable
my: akonadictl တွေ့ရှိခဲ့သည်။ သုံး၍မရပါ

en: Akonadi control process registered at D-Bus.
my: ဒီ-ဘက်စ်တွင် အကွန်နဒီကွန်ထရိုးပရောဆက် မှတ်တမ်းတင်ပြီး။

en: Akonadi control process not registered at D-Bus.
my: ဒီ-ဘက်စ်တွင် အကွန်နဒီကွန်ထရိုးပရောဆက် မှတ်တမ်းမတင်ရသေးပါ။

en: Akonadi server process registered at D-Bus.
my: အကွန်နဒီဆာဗာပရောဆက်ကို ဒီ-ဘက်စ်တွင် စာရင်းသွင်းပြီးပါပြီ။

en: Akonadi server process not registered at D-Bus.
my: အကွန်နဒီဆာဗာပရောဆက်ကို ဒီ-ဘက်စ်တွင် စာရင်းမသွင်းရသေပါ။

en: Server protocol version is too old.
my: ဆာဗာလုပ်ရိုးလုပ်ထုံးဗားရှင်းသည် အရမ်းအိုဟောင်းနေပြီ။

en: Server protocol version is too new.
my: ဆာဗာလုပ်ရိုးလုပ်ထုံးဗားရှင်းသည် အရမ်းသစ်လွန်းနေသည်။

en: Server protocol version matches.
my: ဆာဗာလုပ်ရိုးလုပ်ထုံးဗားရှင်းကိုက်ညီပါသည်။

en: The current Protocol version is %1.
my: လက်ရှိလုပ်ရိုးလုပ်ထုံးဗားရှင်းသည် %1 ဖြစ်သည်။

en: Akonadi was started as root
my: အကွန်နဒီကို rootအဖြစ်စတင်ခဲ့သည်

en: Akonadi is not running as root
my: အကွန်နဒီသည် rootအဖြစ် မောင်းနှင်မနေပါ

en: Save Test Report
my: စမ်းသပ်မှုအစီရင်ခံစာ သိမ်းဆည်းမည်

en: Could not open file '%1'
my: ဖိုင်လ် '%1' ကိုမဖွင့်နိုင်ခဲ့ပါ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Details
my: အသေးစိတ်

en: &New Folder...
my: &Nဖိုလ်ဒါအသစ်...

en: New
my: အသစ်

en: &Delete Folder
my: &Dဖိုလ်ဒါဖျက်မည်

en: Delete
my: ဖျက်မည်

en: &Synchronize Folder
my: &Sဖိုလ်ဒါ ချိန်ကိုက်မည်

en: Synchronize
my: ဒေတာတူအောင်တိုက်မည်

en: Properties
my: ကိုယ်ပိုင်လက္ခဏာများ

en: &Paste
my: &Pပွားမည်

en: Paste
my: ပွားမည်

en: Manage Local &Subscriptions...
my: စက်တွင်း &Sစာရင်းသွင်းချက်များ စီမံမည်

en: Manage Local Subscriptions
my: စက်တွင်း စာရင်းသွင်းချက်များ စီမံမည်

en: Add to Favorite Folders
my: နှစ်သက်မှုဖိုလ်ဒါများသို့ ထည့်မည်

en: Add to Favorite
my: နှစ်သက်မှုသို့ ထည့်မည်

en: Remove from Favorite Folders
my: နှစ်သက်မှုဖိုလ်ဒါများမှ ဖယ်ရှားမည်

en: Remove from Favorite
my: နှစ်သက်မှုမှ ဖယ်ရှားမည်

en: Rename Favorite...
my: နှစ်သက်မှု အမည်ပြောင်းမည်...

en: Rename
my: အမည်ပြောင်းမည်

en: Copy Folder To...
my: သို့ ဖိုလ်ဒါကူးယူမည်...

en: Copy To
my: သို့ကူးယူမည်

en: Copy Item To...
my: သို့ အိုင်တမ်ကူးယူမည်...

en: Move Item To...
my: သို့ရွေ့ယူမည်...

en: Move To
my: သို့ရွေ့ယူရန်

en: Move Folder To...
my: သို့ဖိုလ်ဒါရွေ့မည်...

en: &Cut Item
my: &Cအိုင်တမ်ကတ်ယူမည်

en: Cut
my: ကတ်

en: &Cut Folder
my: &Cကတ်ကိတ်မည်

en: Create Resource
my: ရင်းမြစ်ဖန်တီးမည်

en: Delete Resource
my: ရင်းမြစ်ဖျက်မည်

en: Synchronize Resource
my: ရင်းမြစ် ချိန်ကိုက်မည်

en: Work Offline
my: အော့ဖ်လိုင်း အလုပ်လုပ်မည်

en: &Synchronize Folder Recursively
my: ဖိုလ်ဒါကို ထပ်တလဲလဲ ချိန်ကိုက်မည်

en: &Move Folder To Trash
my: &Mအမှိုက်ပုံးသို့ဖိုလ်ဒါရွေ့မည်

en: Move Folder To Trash
my: အမှိုက်ပုံးသို့ဖိုလ်ဒါရွေ့မည်

en: &Move Item To Trash
my: &Mအိုင်တမ်ကို အမှိုက်ပုံးသို့ရွေ့ယူမည်

en: Move Item To Trash
my: အိုင်တမ်ကို အမှိုက်ပုံးသို့ရွေ့ယူမည်

en: &Synchronize Favorite Folders
my: &Sနှစ်သက်မှုဖိုလ်ဒါများ ချိန်ကိုက်မည်

en: Synchronize Favorite Folders
my: နှစ်သက်မှုဖိုလ်ဒါများ ချိန်ကိုက်မည်

en: Synchronize Folder Tree
my: ဖိုလ်ဒါပြသစ်ပင်ပုံစံမြင်ကွင်း ချိန်ကိုက်မည်

en: &Copy Folder | &Copy %1 Folders
my[0]: &Cဖိုလ်ဒါ %1ခု ကူးယူမည်

en: &Copy Item | &Copy %1 Items
my[0]: &Cအိုင်တမ် %1ခု ကူးယူမည်

[ctx: @action]
en: &Cut Item | &Cut %1 Items
my[0]: &Cအိုင်တမ် %1ခု ကတ်ယူမည်

[ctx: @action]
en: &Cut Folder | &Cut %1 Folders
my[0]: &Cဖိုလ်ဒါ %1ခု ကတ်ယူမည်

en: &Delete Item | &Delete %1 Items
my[0]: &Dအိုင်တမ် %1ခု ဖျက်မည်

[ctx: @action]
en: &Delete Folder | &Delete %1 Folders
my[0]: &Dဖိုလ်ဒါ %1ခု ဖျက်မည်

[ctx: @action]
en: &Synchronize Folder | &Synchronize %1 Folders
my[0]: &Sဖိုလ်ဒါ %1ခု ဒေတာတူအောင်တိုက်မည်

en: &Delete Resource | &Delete %1 Resources
my[0]: &Dရင်းမြစ် %1ခု ဖျက်မည်

en: &Synchronize Resource | &Synchronize %1 Resources
my[0]: &Sရင်းမြစ် %1ခု ချိန်ကိုက်မည်

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
my[0]: ဖိုလ်ဒါ %1ခု ကူးယူမည်

en: Copy Item | Copy %1 Items
my[0]: အိုင်တမ် %1ခု ကူးယူမည်

en: Cut Item | Cut %1 Items
my[0]: အိုင်တမ် %1ခု ကတ်ယူမည်

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
my[0]: ဖိုလ်ဒါ %1ခု ကတ်ယူမည်

en: Delete Item | Delete %1 Items
my[0]: အိုင်တမ် %1ခု ဖျက်မည်

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
my[0]: ဖိုလ်ဒါ %1ခု ဖျက်မည်

en: Synchronize Folder | Synchronize %1 Folders
my[0]: ဖိုလ်ဒါ %1ခု ချိန်ကိုက်မည်

[ctx: @action]
en: Delete Resource | Delete %1 Resources
my[0]: ရင်းမြစ် %1ခု ဖျက်မည်

[ctx: @action]
en: Synchronize Resource | Synchronize %1 Resources
my[0]: &Sရင်းမြစ် %1ခု ဒေတာတူအောင်တိုက်မည်

[ctx: @label:textbox name of Akonadi folder]
en: Name
my: အမည်

en: Could not delete folder: %1
my: ဖိုလ်ဒါကိုမဖျက်နိုင်ခဲ့ပါ - %1

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
my: ဖိုလ်ဒါ %1 ၏ကိုယ်ပိုင်လက္ခဏာများ

en: Do you really want to delete the selected item? | Do you really want to delete %1 items?
my[0]: ရွေးထားသော အိုင်တမ် %1ခု ကိုတကယ်ဖျက်တော့မှာလား။

en: Could not delete item: %1
my: အိုင်တမ်ကိုမဖျက်နိုင်ခဲ့ပါ - %1

[ctx: @title:window]
en: Rename Favorite
my: နှစ်သက်မှု အမည်ပြောင်းမည်

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
my: အမည် -

[ctx: @title:window]
en: New Resource
my: ရင်းမြစ်အသစ်

en: Could not create resource: %1
my: ရင်းမြစ်ကိုမဖန်တီးနိုင်ခဲ့ပါ - %1

en: Do you really want to delete this resource? | Do you really want to delete %1 resources?
my[0]: ရင်းမြစ် %1ခု ကိုသင်တကယ်ဖျက်မှာလား။

[ctx: @title:window]
en: Delete Resource? | Delete Resources?
my[0]: ရင်းမြစ်ဖျက်မှာလား။

en: Could not paste data: %1
my: ဒေတာမပွားနိုင်ခဲ့ပါ - %1

en: Account "%1" is offline
my: အကောင့် "%1" သည် အော့ဖ်လိုင်းဖြစ်နေပါသည်

[ctx: @action:button]
en: Go Online
my: အွန်လိုင်းတက်ရန်

en: Move to This Folder
my: ဤဖိုလ်ဒါသို့ ရွေ့ပြောင်းမည်

en: Copy to This Folder
my: ဤဖိုလ်ဒါသို့ကူးယူမည်

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SubscriptionDialog)
en: Local Subscriptions
my: စက်တွင်း စာရင်းသွင်းချက်များ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
my: ရှာဖွေ -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscribedOnlyCheckBox)
en: &Subscribed only
my: &Sစာရင်းသွင်းထားသူများသာ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unsubscribeButton)
en: &Unsubscribe
my: &Uစာရင်းမသွင်းတော့ပါ

en: Failed to create a new tag
my: တပ်ဂ်အသစ်ကိုမဖန်တီးနိုင်ခဲ့ပါ

[ctx: @info]
en: Delete tag
my: တပ်ဂ် ဖျက်မည်

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectLabel)
en: Select tags that should be applied.
my: သုံးသင့်သော တပ်ဂ်များရွေးချယ်ပါ။

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTagButton)
en: Create new tag
my: တပ်ဂ်အသစ်ဖန်တီးမည်

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagManagementDialog)
en: Manage Tags
my: တပ်ဂ်များစီမံမည်

[ctx: @label Placeholder text in tag selection combobox]
en: Select tags...
my: တပ်ဂ်များရွေးချယ်မည်...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagSelectionDialog)
en: Select Tags
my: တပ်ဂ်များရွေးချယ်မည်

en: Clear
my: ရှင်းမည်

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (Akonadi::TagView, tagView)
en: Click to add tags
my: တပ်ဂ်များထည့်ရန် နှိပ်ပါ

en: Akonadi To XML converter
my: အကွန်နဒီမှ အိပ်စ်အမ်အယ်သို့ ပြောင်းလဲကိရိယာ

en: (c) 2009 Volker Krause <vkrause@kde.org>
my: (c) ၂၀၀၉ ဗော်ကာခရောက်စ် <vkrause@kde.org>

en: No data loaded.
my: တွန်းတင်ထားသော ဒေတာများမရှိပါ။

en: No filename specified
my: ဖိုင်လ်အမည်မပေးထားပါ

en: Unable to open data file '%1'.
my: '%1' ဒေတာဖိုင်လ်ကို မဖွင့်နိုင်ခဲ့ပါ။

en: File %1 does not exist.
my: ဖိုင်လ် %1 မရှိပါ။

en: Unable to parse data file '%1'.
my: '%1' ဒေတာဖိုင်လ်ကို အဓိပ္ပါယ်ရှိအောင် မဖတ်နိုင်ခဲ့ပါ။

en: Schema definition could not be loaded and parsed.
my: စခီးမား အဓိပ္ပါယ်ဖွင့်ဆိုမှုကို မတွန်းတင်နိုင်၍ မဖတ်နိုင်ခဲ့ပါ။

en: Unable to create schema.
my: စခီးမားကို မဖန်တီးနိုင်ခဲ့ပါ။

en: Invalid file format.
my: မမှန်ကန်သော ဖိုင်လ်သိမ်းဆည်းပုံစံ။

en: Unable to parse data file: %1
my: ဒေတာဖိုင်လ်ကို အဓိပ္ပါယ်ရှိအောင် မဖတ်နိုင်ခဲ့ပါ - %1

en: Unable to find collection %1
my: စုစည်းမှု %1 ကိုမရှာနိုင်ခဲ့ပါ
