akonadi_knut_resource - en to nds translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
nds: Keen Datendatei utsöcht

en: File '%1' loaded successfully.
nds: Datei "%1" mit Spood laadt.

en: Select Data File
nds: Datendatei utsöken

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
nds: Akonadi-Knut-Datendatei

en: No item found for remoteid %1
nds: För feern ID "%1" lett sik keen Indrag finnen.

en: Parent collection not found in DOM tree.
nds: Överornt Sammeln nich binnen DOM-Boom funnen.

en: Unable to write collection.
nds: Sammeln lett sik nich schrieven.

en: Modified collection not found in DOM tree.
nds: Ännert Sammeln nich binnen DOM-Boom funnen.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
nds: Wegdaan Sammeln nich binnen DOM-Boom funnen.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
nds: Överornt Sammeln "%1" nich binnen DOM-Boom funnen.

en: Unable to write item.
nds: Indrag lett sik nich schrieven.

en: Modified item not found in DOM tree.
nds: Ännert Indrag nich binnen DOM-Boom funnen.

en: Deleted item not found in DOM tree.
nds: Wegdaan Indrag nich binnen DOM-Boom funnen.
