libakonadi - en to nl translation catalogue (415 entries)

en: There is currently no account configured.
nl: Er is nu geen account geconfigureerd.

en: Accounts integration is not supported
nl: Integratie van accounts wordt niet ondersteund

en: Unable to register object at dbus: %1
nl: Kan object niet registreren in dbus: %1

[ctx: Name and type of Akonadi resource]
en: %1 of type %2
nl: %1 van type %2

en: Agent identifier
nl: Agent-ID

en: Akonadi Agent
nl: Akonadi-agent

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
nl: Gereed

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
nl: Bezig met synchroniseren...

[ctx: @info:status]
en: Error.
nl: Fout.

[ctx: @info:status]
en: Not configured
nl: Niet ingesteld

[ctx: @label command line option]
en: Resource identifier
nl: Hulpbronidentificatie

en: Akonadi Resource
nl: Akonadi-hulpbron

[ctx: @info]
en: Invalid item retrieved
nl: Ongeldig item opgehaald

[ctx: @info]
en: Error while creating item: %1
nl: Fout bij aanmaken van item: %1

[ctx: @info]
en: Error while updating collection: %1
nl: Fout bij bijwerken van verzameling: %1.

[ctx: @info]
en: Updating local collection failed: %1.
nl: Bijwerken van lokale verzameling is mislukt: %1.

[ctx: @info]
en: Updating local items failed: %1.
nl: Bijwerken van lokale items is mislukt: %1.

[ctx: @info]
en: Cannot fetch item in offline mode.
nl: Kan het item niet ophalen in offline-modus.

[ctx: @info:status]
en: Syncing folder '%1'
nl: Map '%1' wordt gesynchroniseerd

en: Failed to retrieve collection for sync.
nl: Het ophalen van de verzameling voor synchronisatie is mislukt.

en: Failed to retrieve collection for attribute sync.
nl: Het ophalen van de verzameling voor synchronisatie van attributen is mislukt.

en: The requested item no longer exists
nl: Het gevraagde item bestaat niet langer

[ctx: @info]
en: Job canceled.
nl: Taak geannuleerd.

en: No such collection.
nl: Deze verzameling bestaat niet.

en: Found unresolved orphan collections
nl: Een niet opgeloste wees-verzameling gevonden

en: Did not find other item for conflict handling
nl: Kon het andere item voor de behandeling van een conflict niet vinden

en: Unable to access D-Bus interface of created agent.
nl: Niet in staat om toegang te krijgen tot het D-Bus-interface van de aangemaakte agent.

en: Agent instance creation timed out.
nl: Tijdslimiet bij aanmaken exemplaar van agent overschreden.

en: Unable to obtain agent type '%1'.
nl: Kon agenttype '%1' niet verkrijgen.

en: Unable to create agent instance.
nl: Aanmaken exemplaar van agent is mislukt.

en: Invalid collection instance.
nl: Ongeldige verzameling.

en: Invalid resource instance.
nl: Ongeldige hulpbron.

en: Unable to obtain D-Bus interface for resource '%1'
nl: Het verkrijgen van de DBus-interface voor hulpbron '%1' lukt niet

en: Collection attributes synchronization timed out.
nl: Synchronisatie van attributen van verzameling heeft een tijdsoverschrijding.

en: Invalid collection to copy
nl: Ongeldige te kopiëren verzameling

en: Invalid destination collection
nl: Ongeldige doelverzameling

en: Invalid parent
nl: Ongeldige ouder

en: Failed to parse Collection from response
nl: Verzameling ontlenen aan antwoord is mislukt

en: Invalid collection
nl: Ongeldige verzameling

en: Invalid collection given.
nl: Ongeldige verzameling gegeven.

en: No objects specified for moving
nl: Geen objecten gespecificeerd voor de verplaatsing

en: No valid destination specified
nl: Geen geldige bestemming gespecificeerd

en: Invalid collection.
nl: Ongeldige verzameling.

en: Invalid parent collection
nl: Ongeldige ouderverzameling

en: Cannot connect to the Akonadi service.
nl: Kan niet met de Akonadi-dienst verbinden.

en: The protocol version of the Akonadi server is incompatible. Make sure you have a compatible version installed.
nl: De protocolversie van de Akonadi-server is incompatibel. Zorg ervoor dat er een compatibele versie geïnstalleerd is.

en: User canceled operation.
nl: Door gebruiker geannuleerde actie.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unexpected response
nl: Onverwacht antwoord

en: Failed to create relation.
nl: Een relatie aanmaken is mislukt.

en: Resource synchronization timed out.
nl: Tijdslimiet bij hulpbronsynchronisatie overschreden.

en: Could not fetch root collection of resource %1.
nl: Kan de hoofdverzameling van hulpbron %1 niet ophalen.

en: No resource ID given.
nl: Geen hulpbron-ID gegeven.

en: Invalid resource identifier '%1'
nl: Hulpbronidentificatie '%1' ongeldig

en: Failed to configure default resource via D-Bus.
nl: De standaard hulpbron via DBus configureren is mislukt.

en: Failed to fetch the resource collection.
nl: Het ophalen van de hulpbronverzameling is mislukt.

en: Timeout trying to get lock.
nl: Tijd verlopen bij een poging om een vergrendeling te verkrijgen.

en: Failed to create tag.
nl: Een tag aanmaken is mislukt.

en: Move to trash collection failed, aborting trash operation
nl: Naar prullenbak verplaatsen is mislukt, prullenbakhandeling wordt afgebroken

en: Invalid items passed
nl: Ongeldige items doorgegeven

en: Invalid collection passed
nl: Ongeldige verzameling doorgegeven

en: No valid collection or empty itemlist
nl: Ongeldige verzameling of lege lijst met items

en: Could not find restore collection and restore resource is not available
nl: Kon de te herstellen verzameling niet vinden en herstelhulpbron is niet beschikbaar

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @info:status]
en: Loading...
nl: Bezig met laden...

[ctx: @window:title]
en: Error
nl: Fout

en: The target collection '%1' contains already
    a collection with name '%2'.
nl: De doelverzameling '%1' bevat al
    een verzameling met de naam '%2'.

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @info]
en: Could not copy item: <message>%1</message>
nl: Kon item niet kopiëren: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not copy collection: <message>%1</message>
nl: Kon verzameling niet kopiëren: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move item: <message>%1</message>
nl: Kon item niet verplaatsen: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not move collection: <message>%1</message>
nl: Kon verzameling niet verplaatsen: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not link entity: <message>%1</message>
nl: Kon eenheid niet koppelen: <message>%1</message>

[ctx: @title:window]
en: Error
nl: Fout

en: Favorite Folders
nl: Bladwijzers

en: Total Messages
nl: Totaal aantal berichten

en: Unread Messages
nl: Ongelezen berichten

en: Storage Size
nl: Grootte van de opslag

en: Subfolder Storage Size
nl: Grootte van de opslag in de submap

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
nl: Ongelezen

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
nl: Totaal

[ctx: collection size]
en: Size
nl: Grootte

en: Unable to fetch item for index
nl: Ophalen van items voor de index lukt niet

en: Index is no longer available
nl: Index is niet langer beschikbaar

en: Payload part '%1' is not available for this index
nl: Ladingdeel '%1' is niet beschikbaar voor deze index

en: No session available for this index
nl: Geen sessie beschikbaar voor deze index

en: No item available for this index
nl: Geen item beschikbaar voor deze index

en: Unnamed plugin
nl: Naamloze plug-in

en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar

en: The Akonadi server protocol version differs from the protocol version used by this application.
    If you recently updated your system please log out and back in to make sure all applications use the correct protocol version.
nl: De versie van het Akonadi-serverprotocol verschilt van de protocolversion gebruikt door deze toepassing.
    Als u recent uw systeem hebt bijgewerkt meldt u dan af en weer aan om er zeker van te zijn dat alle toepassingen de juiste versie van het protocol gebruiken.

en: There are no Akonadi Agents available. Please verify your KDE PIM installation.
nl: Er zijn geen Akonadi-agents beschikbaar. Controleer uw KDE PIM installatie.

en: Protocol version mismatch. Server version is older (%1) than ours (%2). If you updated your system recently please restart the Akonadi server.
nl: Geen overeenkomende protocolversie. Serverversie is ouder (%1) dan onze (%2). Als u uw systeem recent hebt bijgewerkt start de Akonadi-server dan opnieuw.

en: Protocol version mismatch. Server version is newer (%1) than ours (%2). If you updated your system recently please restart all KDE PIM applications.
nl: Geen overeenkomende protocolversie. Serverversie is nieuwer (%1) dan onze (%2). Als u uw systeem recent hebt bijgewerkt start dan alle KDE-PIM-toepassingen opnieuw.

en: Akonadi Self Test
nl: Akonadi zelftest

en: Checks and reports state of Akonadi server
nl: Controleert de Akonadi-server en rapporteert status.

en: &New Agent Instance...
nl: &Nieuw exemplaar van agent...

en: &Delete Agent Instance
nl: Agentinstantie verwij&deren

en: &Configure Agent Instance
nl: Agentinstantie aanmaken

[ctx: @title:window]
en: New Agent Instance
nl: Nieuw exemplaar van agent

en: Could not create agent instance: %1
nl: Aanmaken exemplaar van agent is mislukt: %1

[ctx: @title:window]
en: Agent Instance Creation Failed
nl: Aanmaken exemplaar van agent is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Delete Agent Instance?
nl: Agentinstantie verwijderen?

en: Do you really want to delete the selected agent instance?
nl: Wilt u de geselecteerde exemplaar van agent verwijderen?

[ctx: @title:window, %1 = agent name]
en: %1 Configuration
nl: %1 configuratie

en: %1 Handbook
nl: %1 Handboek

en: About %1
nl: Info over %1

en: The configuration dialog has been opened in another window
nl: De configuratiedialoog is geopend in een ander venster

en: Configuration for %1 is already opened elsewhere.
nl: Configuratie voor %1 is al elders geopend.

en: Failed to register %1 configuration dialog.
nl: Registreren van %1 configuratiedialoog is mislukt.

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: Retrieval
nl: Ophalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inherit)
en: Use options from parent folder or account
nl: Opties van de bovenliggende map of account gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, syncOnDemand)
en: Synchronize when selecting this folder
nl: Synchroniseren bij selectie van deze map

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Synchronize after:
nl: Synchroniseren na:

[ctx: never check the cache]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, checkInterval)
en: Never
nl: Nooit

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
nl: minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPartsLabel)
en: Locally cached parts:
nl: Lokaal gebufferde delen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, localParts)
en: Locally Cached Parts
nl: Lokaal gebufferde delen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, retrievalOptionsLabel)
en: Retrieval Options:
nl: Opties voor ophalen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, retrieveFullMessages)
en: Always retrieve full &messages
nl: Altijd volledige &berichten ophalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, retrieveOnlyHeaders)
en: &Retrieve message bodies on demand
nl: Inhoud van berichten op verzoek &ophalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keep message bodies locally for:
nl: Inhoud van berichten lokaal houden voor:

[ctx: no cache timeout]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: Forever
nl: Altijd

en: The collection '%1' contains %2 items without Remote ID. Those items were likely never uploaded to the destination server, so clearing this collection means that those <b>data will be lost</b>. Are you sure you want to proceed?
nl: De verzameling '%1' bevat %2 items zonder Remote-ID. Deze items zijn waarschijnlijk nooit geüpload naar de bestemmingsserver, deze verzameling wissen betekent dat deze <b>gegevens verloren zullen gaan</b>. Wilt u doorgaan?

en: Collection cache cleared. You should restart Akonadi now.
nl: Cache van verzameling gewist. U zou Akonadi nu opnieuw kunnen starten.

[ctx: @info Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
nl: Zoeken

en: Use folder by default
nl: Standaard een map gebruiken

en: &New Subfolder...
nl: &Nieuwe submap...

en: Create a new subfolder under the currently selected folder
nl: Een nieuwe submap aanmaken in de huidig geselecteerde map

[ctx: @title:window]
en: New Folder
nl: Nieuwe map

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
nl: Naam

en: Could not create folder: %1
nl: Kon de map niet aanmaken: %1

[ctx: @title:window]
en: Folder Creation Failed
nl: Aanmaken van map is mislukt

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @label]
en: One object | %1 objects
nl[0]: Een object
nl[1]: %1 objecten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
nl: &Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customIconCheckbox)
en: &Use custom icon:
nl: &Aangepaste pictogram gebruiken:

note: i18n: ectx: property (icon), widget (KIconButton, customIcon)
en: folder
nl: map

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: object names]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Content:
nl: Inhoud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countLabel)
en: 0 objects
nl: 0 objecten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
nl: Grootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: 0 Byte
nl: 0 byte

en: Remember that indexing can take some minutes.
nl: Bedenk dat indexering enige minuten kan duren.

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Error while retrieving indexed items count
nl: Fout bij ophalen van aantal geïndexeerde items

en: Indexed %1 item in this folder | Indexed %1 items in this folder
nl[0]: %1 item geïndexeerd in deze map
nl[1]: %1 items geïndexeerd in deze map

en: Calculating indexed items...
nl: Geïndexeerde items berekenen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder type:
nl: Maptype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderTypeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderSizeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, itemsCountLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unreadItemsCountLbl)
en: unknown
nl: onbekend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: File size:
nl: Bestandsgrootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Total items:
nl: Totaal aantal items:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Unread items:
nl: Ongelezen items:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, indexingLabel)
en: Indexing:
nl: Bezig te indexeren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableIndexingChkBox)
en: Enable fulltext indexing
nl: Indexeren van volledige tekst inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, indexedCountLbl)
en: Retrieving indexed items count...
nl: Ophalen van aantal geïndexeerde items ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reindexButton)
en: Reindex folder
nl: Map opnieuw indexeren

en: No Folder
nl: Geen map

en: Open collection dialog
nl: Dialoogvenster voor verzameling openen

[ctx: @title:window]
en: Select a Collection
nl: Een verzameling selecteren

en: Modification Time
nl: Tijdstip van wijziging

en: Flags
nl: Vlaggen

en: Attribute: %1
nl: Attribuut: %1

[ctx: @title:window]
en: Conflict Resolution
nl: Conflictoplossing

[ctx: @action:button]
en: Take my version
nl: Mijn versie nemen

[ctx: @action:button]
en: Take their version
nl: Hun versie nemen

[ctx: @action:button]
en: Keep both versions
nl: Beide versies behouden

en: <qt>Your changes conflict with those made by someone else meanwhile.<br>Unless one version can just be thrown away, you will have to integrate those changes manually.<br>Click on <a href="opentexteditor">"Open text editor"</a> to keep a copy of the texts, then select which version is most correct, then re-open it and modify it again to add what's missing.
nl: <qt>Uw wijzigingen zijn intussen in conflict met die gemaakt door iemand anders.<br>Tenzij een versie gewoon weggegooid kan worden, moet u deze wijzigingen handmatig integreren.<br>Klik op <a href="opentexteditor"</a> om een kopie van de teksten te behouden, selecteer daarna welke versie het meest juist is, open het daarna opnieuw en wijzig het opnieuw om toe te voegen wat er ontbreekt.

en: Data
nl: Gegevens

en: Starting Akonadi server...
nl: Akonadi-server starten...

en: Stopping Akonadi server...
nl: Akonadi-server stoppen...

en: &Move Here
nl: Hierheen verplaat&sen

en: &Copy Here
nl: Hierheen &kopiëren

en: &Link Here
nl: Hierheen een koppe&ling maken

en: C&ancel
nl: &Annuleren

[ctx: %1 is a reason why]
en: Cannot connect to the Personal information management service.
    
    %1
nl: Kan niet verbinden met de service Persoonlijke informatie beheerder.
    
    %1

en: Personal information management service is starting...
nl: Service voor beheer van persoonlijke informatie start...

en: Personal information management service is shutting down...
nl: Service voor beheer van persoonlijke informatie stopt...

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
nl: De service voor beheer van persoonlijke informatie is bezig met een opwaardering van de database.

en: Personal information management service is performing a database upgrade.
    This happens after a software update and is necessary to optimize performance.
    Depending on the amount of personal information, this might take a few minutes.
nl: De service voor beheer van persoonlijke informatie is bezig met een opwaardering van de database.
    Dit vindt plaats na het bijwerken van de software en is noodzakelijk om de prestaties te optimaliseren.
    Afhankelijk van de hoeveelheid persoonlijke informatie kan dit enkele minuten duren.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, notRunningPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notRunningDescription)
en: The Akonadi personal information management service is not running. This application cannot be used without it.
nl: De Akonadi persoonlijke informatiebeheer-service draait niet. Deze applicatie kan niet worden gebruikt zonder dat.

[ctx: @action:button Start the Akonadi server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start
nl: Starten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, brokenPage)
en: The Akonadi personal information management framework is not operational.
    Click on "Details..." to obtain detailed information on this problem.
nl: Het Akonadi raamwerk voor beheer van persoonlijke informatie is niet operationeel.
    Klik op "Details..." om meer gedetailleerde informatie over dit probleem te verkrijgen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, brokenDescription)
en: The Akonadi personal information management service is not operational.
nl: Akonadi persoonlijke informatiebeheer-service draait niet.

en: Do you want to remove account '%1'?
nl: Wilt u het account '%1' verwijderen?

en: Remove account?
nl: Account verwijderen?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Incoming accounts (add at least one):
nl: Inkomende accounts (voeg tenminste één account toe):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mAddAccountButton)
en: A&dd...
nl: &Toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mModifyAccountButton)
en: &Modify...
nl: &Wijzigen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveAccountButton)
en: R&emove
nl: V&erwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRestartAccountButton)
en: Restart
nl: Herstarten

en: Recent Folder
nl: Recente map

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RenameFavoriteDialog)
en: Rename Favorite
nl: Favoriet hernoemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Server Self-Test
nl: Akonadi-server zelftest

en: Save Report...
nl: Rapport opslaan...

en: Copy Report to Clipboard
nl: Rapport kopiëren naar klembord

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration and was found on your system.
nl: Het QtSQL-stuurprogramma '%1' is voor de huidige Akonadi-serverconfiguratie vereist en is op uw systeem gevonden.

en: The QtSQL driver '%1' is required by your current Akonadi server configuration.
    The following drivers are installed: %2.
    Make sure the required driver is installed.
nl: Het QtSQL-stuurprogramma %1 is voor de huidige Akonadi-serverconfiguratie vereist.
    De volgende stuurprogramma's zijn geïnstalleerd: %2.
    Zorg ervoor dat het vereiste stuurprogramma geïnstalleerd is.

en: Database driver found.
nl: Databasestuurprogramma gevonden.

en: Database driver not found.
nl: Databasestuurprogramma niet gevonden.

en: MySQL server executable not tested.
nl: Uitvoerbare MySQL-server bestand niet getest.

en: The current configuration does not require an internal MySQL server.
nl: De huidige configuratie heeft geen interne MySQL-server nodig.

en: You have currently configured Akonadi to use the MySQL server '%1'.
    Make sure you have the MySQL server installed, set the correct path and ensure you have the necessary read and execution rights on the server executable. The server executable is typically called 'mysqld'; its location varies depending on the distribution.
nl: De huidige geconfigureerde Akonadi gebruikt de MySQL-server '%1'.
    Controleer of de MySQL-server geïnstalleerd is, zet het juiste pad en controleer de noodzakelijke lees- en uitvoeringsrechten van het serverprogramma. Het serverprogramma is normaliter 'mysqld' en de locatie is afhankelijk van de distributie.

en: MySQL server not found.
nl: MySQL-server niet gevonden.

en: MySQL server not readable.
nl: MySQL-server niet leesbaar.

en: MySQL server not executable.
nl: MySQL-server niet uitvoerbaar.

en: MySQL found with unexpected name.
nl: MySQL met onverwachte naam gevonden.

en: MySQL server found.
nl: MySQL-server gevonden.

en: MySQL server found: %1
nl: MySQL-server gevonden: %1

en: MySQL server is executable.
nl: MySQL-server is uitvoerbaar.

en: Executing the MySQL server '%1' failed with the following error message: '%2'
nl: Het uitvoeren van MySQL-server '%1' is mislukt met de volgende foutmelding: '%2'

en: Executing the MySQL server failed.
nl: Het uitvoeren van MySQL-server is mislukt.

en: MySQL server error log not tested.
nl: Foutlog van MySQL-server is niet getest.

en: No current MySQL error log found.
nl: Huidige MySQL-foutlog niet gevonden.

en: The MySQL server did not report any errors during this startup. The log can be found in '%1'.
nl: De MySQL-server heeft tijdens het starten geen fouten gerapporteerd. De log kan gevonden worden in '%1'.

en: MySQL error log not readable.
nl: MySQL-foutlog is niet leesbaar.

en: A MySQL server error log file was found but is not readable: %1
nl: Een foutlog-bestand van MySQL-server gevonden maar is niet leesbaar: %1

en: MySQL server log contains errors.
nl: MySQL-serverlog bevat fouten.

en: The MySQL server error log file '%1' contains errors.
nl: Het foutlog-bestand '%1' van MySQL-server bevat fouten.

en: MySQL server log contains warnings.
nl: MySQL-serverlog bevat waarschuwingen.

en: The MySQL server log file '%1' contains warnings.
nl: Het MySQL-serverlogbestand '%1' bevat waarschuwingen.

en: MySQL server log contains no errors.
nl: MySQL-serverlog bevat geen fouten.

en: The MySQL server log file '%1' does not contain any errors or warnings.
nl: Het MySQL-serverlogbestand '%1' bevat geen enkele fout of waarschuwing.

en: MySQL server configuration not tested.
nl: MySQL-serverconfiguratie niet getest.

en: MySQL server default configuration found.
nl: Standaard MySQL-serverconfiguratie gevonden.

en: The default configuration for the MySQL server was found and is readable at %1.
nl: De standaard configuratie voor de MySQL-server is gevonden en is leesbaar op %1.

en: MySQL server default configuration not found.
nl: Standaard MySQL-serverconfiguratie niet gevonden.

en: The default configuration for the MySQL server was not found or was not readable. Check your Akonadi installation is complete and you have all required access rights.
nl: De standaard configuratie voor de MySQL-server is niet gevonden of is niet leesbaar. Controleer of de Akonadi-installatie kompleet is en de toegangrechten voldoende zijn.

en: MySQL server custom configuration not available.
nl: Aangepaste MySQL-serverconfiguratie niet beschikbaar.

en: The custom configuration for the MySQL server was not found but is optional.
nl: De aangepaste configuratie voor de MsSQL-server is niet gevonden maar is optioneel.

en: MySQL server custom configuration found.
nl: Aangepaste MySQL-serverconfiguratie gevonden.

en: The custom configuration for the MySQL server was found and is readable at %1
nl: De aangepaste configuratie voor de MySQL-server is gevonden en is leesbaar op %1

en: MySQL server custom configuration not readable.
nl: Aangepaste MySQL-serverconfiguratie niet leesbaar.

en: The custom configuration for the MySQL server was found at %1 but is not readable. Check your access rights.
nl: De aangepaste configuratie voor de MySQL-server is op %1 gevonden maar is niet leesbaar. Controleer de toegangsrechten.

en: MySQL server configuration not found or not readable.
nl: MySQL-serverconfiguratie niet gevonden of niet leesbaar.

en: The MySQL server configuration was not found or is not readable.
nl: De MySQL-serverconfiguratie is niet gevonden of is niet leesbaar.

en: MySQL server configuration is usable.
nl: MySQL-serverconfiguratie is bruikbaar.

en: The MySQL server configuration was found at %1 and is readable.
nl: De MySQL-serverconfiguratie is op %1 gevonden en is leesbaar.

en: Cannot connect to PostgreSQL server.
nl: Kan niet met de PostgresSQL-server verbinden.

en: PostgreSQL server found.
nl: PostgresSQL-server gevonden.

en: The PostgreSQL server was found and connection is working.
nl: De PostgresSQL-server is gevonden en werkt.

en: akonadictl not found
nl: akonadictl niet gevonden

en: The program 'akonadictl' needs to be accessible in $PATH. Make sure you have the Akonadi server installed.
nl: Het programma 'akonadictl' dient toegankelijk te zijn in $PATH. Zorg ervoor dat de Akonadi-server geïnstalleerd is.

en: akonadictl found and usable
nl: akonadictl gevonden en bruikbaar

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found and could be executed successfully.
    Result:
    %2
nl: Het programma '%1' om de Akonadi-server te beheren is gevonden en kon succesvol uitgevoerd worden.
    Resultaat:
    %2

en: akonadictl found but not usable
nl: akonadictl gevonden maar niet bruikbaar

en: The program '%1' to control the Akonadi server was found but could not be executed successfully.
    Result:
    %2
    Make sure the Akonadi server is installed correctly.
nl: Het programma '%1' om de Akonadi-server te beheren is gevonden maar kon niet succesvol uitgevoerd worden.
    Resultaat:
    %2
    Zorg ervoor dat de Akonadi-server correct geïnstalleerd is.

en: Akonadi control process registered at D-Bus.
nl: Akonadi-beheerproces geregistreerd op D-Bus.

en: The Akonadi control process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
nl: Het Akonadi-beheerproces is geregistreerd op D-Bus wat meestal aangeeft dat het operationeel is.

en: Akonadi control process not registered at D-Bus.
nl: Akonadi-beheerproces niet geregistreerd op D-Bus.

en: The Akonadi control process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
nl: Het Akonadi-beheerproces is niet geregistreerd op D-Bus wat meestal betekent dat het niet gestart is of dat er een fatale fout opgetreden is tijdens het opstarten.

en: Akonadi server process registered at D-Bus.
nl: Akonadi-serverproces geregistreerd op D-Bus.

en: The Akonadi server process is registered at D-Bus which typically indicates it is operational.
nl: Akonadi-serverproces is geregistreerd op D-Bus wat meestal betekent dat het operationeel is.

en: Akonadi server process not registered at D-Bus.
nl: Akonadi-serverproces niet geregistreerd op D-Bus.

en: The Akonadi server process is not registered at D-Bus which typically means it was not started or encountered a fatal error during startup.
nl: Akonadi-serverproces is niet geregistreerd op D-Bus wat meestal betekent dat het niet gestart is of dat er een fatale fout opgetreden is tijdens het opstarten.

en: Protocol version check not possible.
nl: Protocol versietest niet mogelijk.

en: Without a connection to the server it is not possible to check if the protocol version meets the requirements.
nl: Zonder een verbinding met de server is het niet mogelijk om te testen of de protocolversie aan de eisen voldoet.

en: Server protocol version is too old.
nl: Server protocolversie is te oud.

en: The server protocol version is %1, but version %2 is required by the client. If you recently updated KDE PIM, please make sure to restart both Akonadi and KDE PIM applications.
nl: De server protocolversie is %1, maar versie %2 is vereist door de client. Als u recent KDE-PIM hebt bijgewerkt, ga dan na dat zowel de Akonadi-server als de KDE-PIM-applicaties opnieuw zijn opgestart.

en: Server protocol version is too new.
nl: Server protocolversie is te new.

en: Server protocol version matches.
nl: Server protocolversie komt overeen.

en: The current Protocol version is %1.
nl: De huidige protocolversie is %1.

en: Resource agents found.
nl: Hulpbronagenten gevonden.

en: At least one resource agent has been found.
nl: Tenminste een hulpbronagent is gevonden.

en: No resource agents found.
nl: Geen hulpbronagent gevonden.

en: No resource agents have been found, Akonadi is not usable without at least one. This usually means that no resource agents are installed or that there is a setup problem. The following paths have been searched: '%1'. The XDG_DATA_DIRS environment variable is set to '%2'; make sure this includes all paths where Akonadi agents are installed.
nl: Geen hulpbronagenten zijn gevonden, Akonadi is niet bruikbaar zonder minstens één hulpbronagent. Dit houdt meestal in dat geen hulpbronagenten geïnstalleerd zijn of dat er een probleem met de instellingen is. Er is in de volgende paden gezocht: '%1'. De XDG_DATA_DIRS-omgevingsvariabele is ingesteld op '%2', zorg ervoor dat deze alle paden bevat waar Akonadi-agenten geïnstalleerd zijn.

en: No current Akonadi server error log found.
nl: Geen huidige foutlog van Akonadi-server gevonden.

en: The Akonadi server did not report any errors during its current startup.
nl: De Akonadi-server heeft geen fouten tijdens het huidige opstarten gerapporteerd.

en: Current Akonadi server error log found.
nl: Huidige foutlog van Akonadi-server gevonden.

en: The Akonadi server reported errors during its current startup. The log can be found in %1.
nl: De Akonadi-server heeft fouten tijdens het huidige opstarten gerapporteerd. De log kan worden gevonden in %1.

en: No previous Akonadi server error log found.
nl: Geen vorige foutlog van Akonadi-server gevonden.

en: The Akonadi server did not report any errors during its previous startup.
nl: De Akonadi-server heeft geen fouten tijdens het vorige opstarten gerapporteerd.

en: Previous Akonadi server error log found.
nl: Vorige foutlog van Akonadi-server gevonden.

en: The Akonadi server reported errors during its previous startup. The log can be found in %1.
nl: De Akonadi-server heeft tijdens het vorige opstarten fouten gerapporteerd. De log kan worden gevonden in %1.

en: No current Akonadi control error log found.
nl: Geen huidige foutlog van Akonadi-beheer gevonden.

en: The Akonadi control process did not report any errors during its current startup.
nl: Het Akonadi-beheerproces heeft geen fouten tijdens het huidige opstarten gerapporteerd.

en: Current Akonadi control error log found.
nl: Huidige foutlog van Akonadi-beheer gevonden.

en: The Akonadi control process reported errors during its current startup. The log can be found in %1.
nl: Het Akonadi-besturingsproces heeft fouten tijdens het huidige opstarten gerapporteerd. De log kan worden gevonden in %1.

en: No previous Akonadi control error log found.
nl: Geen vorige foutlog van Akonadi-beheer gevonden.

en: The Akonadi control process did not report any errors during its previous startup.
nl: Het Akonadi-beheerproces heeft geen fouten tijdens het vorige opstarten gerapporteerd.

en: Previous Akonadi control error log found.
nl: Vorige foutlog van Akonadi-beheer gevonden.

en: The Akonadi control process reported errors during its previous startup. The log can be found in %1.
nl: Het Akonadi-besuringsproces heeft tijdens het vorige opstarten fouten gerapporteerd. De log kan worden gevonden in %1.

en: Akonadi was started as root
nl: Akonadi is gestart als root

en: Running Internet-facing applications as root/administrator exposes you to many security risks. MySQL, used by this Akonadi installation, will not allow itself to run as root, to protect you from these risks.
nl: Applicaties met een directe verbinding met het internet draaien als root/systeembeheerder stelt u bloot aan vele beveiligingsrisico's. MySQL, dat wordt gebruikt door deze Akonadi-installatie staat zichzelf niet toe om als  root te draaien om u beschermen tegen deze risico's.

en: Akonadi is not running as root
nl: Akonadi draait niet als root

en: Akonadi is not running as a root/administrator user, which is the recommended setup for a secure system.
nl: Akonadi draait niet als root/systeembeheerder, wat de aanbevolen manier is voor de opzet van een veilig systeem.

en: Save Test Report
nl: Testrapport opslaan

en: Could not open file '%1'
nl: Kon het bestand '%1' niet openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, introductionLabel)
en: An error occurred during the startup of the Akonadi server. The following self-tests are supposed to help with tracking down and solving this problem. When requesting support or reporting bugs, please always include this report.
nl: Tijdens het starten van de Akonadi-server is er een fout opgetreden. De volgende zelftesten zijn behulpzaam bij het opsporen en verhelpen van dit probleem. Voeg dit rapport altijd toe bij het vragen van ondersteuning of het indienen van een bug.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <p>For more troubleshooting tips please refer to <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi">userbase.kde.org/Akonadi</a>.</p>
nl: <p>Voor meer probleemoplossingtips kijk naar <a href="https://userbase.kde.org/Akonadi">userbase.kde.org/Akonadi</a>.</p>

en: &New Folder...
nl: &Nieuwe map...

en: New
nl: Nieuw

en: &Delete Folder
nl: Map verwij&deren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: &Synchronize Folder
nl: Map &synchroniseren

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Folder &Properties
nl: Ma&peigenschappen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: &Paste
nl: P&lakken

en: Paste
nl: Plakken

en: Manage Local &Subscriptions...
nl: Lokale in&schrijvingen beheren...

en: Manage Local Subscriptions
nl: Lokale inschrijvingen beheren

en: Add to Favorite Folders
nl: Aan bladwijzers toevoegen

en: Add to Favorite
nl: Aan favorieten toevoegen

en: Remove from Favorite Folders
nl: Uit bladwijzers verwijderen

en: Remove from Favorite
nl: Uit favorieten verwijderen

en: Rename Favorite...
nl: Bladwijzer hernoemen...

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Copy Folder To...
nl: Map kopiëren naar...

en: Copy To
nl: Kopiëren naar

en: Copy Item To...
nl: Item kopiëren naar...

en: Move Item To...
nl: Item verplaatsen naar...

en: Move To
nl: Verplaatsen naar

en: Move Folder To...
nl: Map verplaatsen naar...

en: &Cut Item
nl: Item &knippen

en: Cut
nl: Knippen

en: &Cut Folder
nl: Map &knippen

en: Create Resource
nl: Hulpbron aanmaken

en: Delete Resource
nl: Hulpbron verwijderen

en: &Resource Properties
nl: &Hulpbroneigenschappen

en: Synchronize Resource
nl: Hulpbron synchroniseren

en: Work Offline
nl: Offline werken

en: &Synchronize Folder Recursively
nl: Map recursief &synchroniseren

en: Synchronize Recursively
nl: Recursief synchroniseren

en: &Move Folder To Trash
nl: &Map naar prullenbak verplaatsen

en: Move Folder To Trash
nl: Map naar prullenbak verplaatsen

en: &Move Item To Trash
nl: Ite&m naar prullenbak verplaatsen

en: Move Item To Trash
nl: Item naar prullenbak verplaatsen

en: &Restore Folder From Trash
nl: Map uit prullenbak he&rstellen

en: Restore Folder From Trash
nl: Map uit prullenbak herstellen

en: &Restore Item From Trash
nl: Item uit prullenbak he&rstellen

en: Restore Item From Trash
nl: Item uit prullenbak herstellen

en: &Restore Collection From Trash
nl: Verzameling uit prullenbak he&rstellen

en: Restore Collection From Trash
nl: Verzameling uit prullenbak herstellen

en: &Synchronize Favorite Folders
nl: Favoriete mappen &synchroniseren

en: Synchronize Favorite Folders
nl: Favoriete mappen synchroniseren

en: Synchronize Folder Tree
nl: Alles in deze map synchroniseren

en: &Copy Folder | &Copy %1 Folders
nl[0]: Map &kopiëren
nl[1]: %1 mappen &kopiëren

en: &Copy Item | &Copy %1 Items
nl[0]: Item &kopiëren
nl[1]: %1 items &kopiëren

[ctx: @action]
en: &Cut Item | &Cut %1 Items
nl[0]: Item &knippen
nl[1]: %1 items &knippen

[ctx: @action]
en: &Cut Folder | &Cut %1 Folders
nl[0]: Map &knippen
nl[1]: %1 mappen &knippen

en: &Delete Item | &Delete %1 Items
nl[0]: Item verwij&deren
nl[1]: %1 items verwij&deren

[ctx: @action]
en: &Delete Folder | &Delete %1 Folders
nl[0]: Map verwij&deren
nl[1]: %1 mappen verwijderen

[ctx: @action]
en: &Synchronize Folder | &Synchronize %1 Folders
nl[0]: Map &synchroniseren
nl[1]: %1 mappen &synchroniseren

en: &Delete Resource | &Delete %1 Resources
nl[0]: Hulpbron verwij&deren
nl[1]: %1 hulpbronnen verwij&deren

en: &Synchronize Resource | &Synchronize %1 Resources
nl[0]: Hulpbron &synchroniseren
nl[1]: %1 hulpbronnen &synchroniseren

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
nl[0]: Map kopiëren
nl[1]: %1 mappen &kopiëren

en: Copy Item | Copy %1 Items
nl[0]: Item kopiëren
nl[1]: %1 items kopiëren

en: Cut Item | Cut %1 Items
nl[0]: Item knippen
nl[1]: %1 items &knippen

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
nl[0]: Map knippen
nl[1]: %1 mappen knippen

en: Delete Item | Delete %1 Items
nl[0]: Item verwijderen
nl[1]: %1 items verwij&deren

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
nl[0]: Map verwijderen
nl[1]: %1 mappen verwijderen

en: Synchronize Folder | Synchronize %1 Folders
nl[0]: Map synchroniseren
nl[1]: %1 mappen synchroniseren

[ctx: @action]
en: Delete Resource | Delete %1 Resources
nl[0]: Hulpbron verwijderen
nl[1]: %1 hulpbronnen verwijderen

[ctx: @action]
en: Synchronize Resource | Synchronize %1 Resources
nl[0]: Hulpbron synchroniseren
nl[1]: %1 hulpbronnen synchroniseren

[ctx: @label:textbox name of Akonadi folder]
en: Name
nl: Naam

en: Do you really want to delete this folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 folders and all their sub-folders?
nl[0]: Wilt u deze map en al haar submappen verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze %1 mappen en al hun submappen verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Folder? | Delete Folders?
nl[0]: Map verwijderen?
nl[1]: Mappen verwijderen?

en: Could not delete folder: %1
nl: Kon de map niet verwijderen: %1

[ctx: @title:window]
en: Folder Deletion Failed
nl: Verwijderen van map is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
nl: Eigenschappen voor map %1

en: Do you really want to delete the selected item? | Do you really want to delete %1 items?
nl[0]: Wilt u het geselecteerde item verwijderen?
nl[1]: Wilt u de %1 geselecteerde items verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item? | Delete Items?
nl[0]: Item verwijderen?
nl[1]: Items verwijderen?

en: Could not delete item: %1
nl: Kon item niet verwijderen: %1

[ctx: @title:window]
en: Item Deletion Failed
nl: Verwijderen van item is mislukt

[ctx: @title:window]
en: Rename Favorite
nl: Favoriet hernoemen

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @title:window]
en: New Resource
nl: Nieuwe hulpbron

en: Could not create resource: %1
nl: Kon de hulpbron niet aanmaken: %1

[ctx: @title:window]
en: Resource Creation Failed
nl: Aanmaken van hulpbron is mislukt

en: Do you really want to delete this resource? | Do you really want to delete %1 resources?
nl[0]: Wilt u deze hulpbron verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze %1 hulpbronnen verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Resource? | Delete Resources?
nl[0]: Hulpbron verwijderen?
nl[1]: Hulpbronnen verwijderen?

en: Could not paste data: %1
nl: Kon gegevens niet plakken: %1

[ctx: @title:window]
en: Paste Failed
nl: Plakken is mislukt

en: We can not add "/" in folder name.
nl: Er kan geen "/" aan de mapnaam worden toegevoegd.

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder Error
nl: Fout bij aanmaken nieuwe map

en: We can not add "." at begin or end of folder name.
nl: Er kan geen "." aan het begin of eind van de mapnaam worden toegevoegd.

en: Before syncing folder "%1" it is necessary to have the resource online. Do you want to make it online?
nl: Alvorens map "%1" te kunnen synchroniseren is het nodig om de hulpbron online te hebben. Wilt u het online brengen?

[ctx: @action:button]
en: Go Online
nl: Ga online

en: Move to This Folder
nl: Naar deze map verplaatsen

en: Copy to This Folder
nl: Naar deze map kopiëren

en: Failed to update subscription: %1
nl: Bijwerken van inschrijving is mislukt: %1

[ctx: @title:window]
en: Subscription Error
nl: Fout bij inschrijven

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SubscriptionDialog)
en: Local Subscriptions
nl: Lokale inschrijvingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
nl: Zoeken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, subscribedOnlyCheckBox)
en: &Subscribed only
nl: Alleen &ingeschreven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, subscribeButton)
en: Su&bscribe
nl: &Inschrijven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unsubscribeButton)
en: &Unsubscribe
nl: &Uitschrijven

en: Failed to create a new tag
nl: Een nieuwe tag aanmaken is mislukt

[ctx: @title:window]
en: An Error Occurred while Creating a New Tag
nl: Fout bij aanmaken van een nieuwe tag

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the tag <resource>%1</resource>?
nl: Wilt u de tag <resource>%1</resource> verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Tag
nl: Tag verwijderen

[ctx: @info]
en: Delete tag
nl: Tag verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectLabel)
en: Select tags that should be applied.
nl: Tags selecteren om toegepast te worden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTagButton)
en: Create new tag
nl: Nieuwe tag aanmaken

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagManagementDialog)
en: Manage Tags
nl: Tags beheren

[ctx: @label Placeholder text in tag selection combobox]
en: Select tags...
nl: Tags selecteren...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TagSelectionDialog)
en: Select Tags
nl: Tags selecteren

en: Clear
nl: Wissen

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (Akonadi::TagView, tagView)
en: Click to add tags
nl: Klik om tags toe te voegen

en: Akonadi To XML converter
nl: Akonadi naar XML converter

en: Converts an Akonadi collection subtree into a XML file.
nl: Converteert een subboomstructuur van een verzameling in Akonadi in een XML-bestand.

en: No data loaded.
nl: Geen gegevens geladen.

en: No filename specified
nl: Geen bestandsnaam opgegeven

en: Unable to open data file '%1'.
nl: Gegevensbestand '%1' kon niet worden geopend.

en: File %1 does not exist.
nl: Bestand %1 bestaat niet.

en: Unable to parse data file '%1'.
nl: Gegevensbestand '%1' kon niet worden ontleden.

en: Schema definition could not be loaded and parsed.
nl: Definitie van schema kon niet geladen en ontleed worden.

en: Unable to create schema parser context.
nl: Niet in staat context van schema-ontleder aan te maken.

en: Unable to create schema.
nl: Niet in staat schema aan te maken.

en: Unable to create schema validation context.
nl: Niet in staat context van schema-validatie aan te maken.

en: Invalid file format.
nl: Ongeldig bestandsformaat.

en: Unable to parse data file: %1
nl: Gegevensbestand kon niet worden ontleden: '%1'

en: Unable to find collection %1
nl: Verzameling %1 kan niet gevonden worden
