akonadi_knut_resource - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
nn: Inga datafil er vald.

en: File '%1' loaded successfully.
nn: Fila «%1» vart lasta inn.

en: Select Data File
nn: Vel datafil

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
nn: Akonadi Knut-datafil

en: No item found for remoteid %1
nn: Fann inkje element for fjern-ID %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
nn: Fann ikkje foreldersamlinga i DOM-treet.

en: Unable to write collection.
nn: Klarte ikkje skriva samlinga.

en: Modified collection not found in DOM tree.
nn: Fann ikkje endra samling i DOM-treet.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
nn: Fann ikkje fjerna samling i DOM-treet.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
nn: Fann ikkje foreldersamlinga «%1» i DOM-treet.

en: Unable to write item.
nn: Klarte ikkje skriva elementet.

en: Modified item not found in DOM tree.
nn: Fann ikkje endra element i DOM-treet.

en: Deleted item not found in DOM tree.
nn: Fann ikkje fjerna element i DOM-treet.
