akonadi - en to sa translation catalogue (13 entries)

en: Select Data File
sa: Data File इति चिनोतु

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
sa: अकोनाडी क्नुट् डाटा फाइल

en: No data file selected.
sa: कोऽपि दत्तांशसञ्चिका न चयनिता।

en: File '%1' loaded successfully.
sa: '%1' सञ्चिका सफलतया लोड् अभवत् ।

en: No item found for remoteid %1
sa: remoteid %1 कृते कोऽपि द्रव्यः न प्राप्तः

en: Parent collection not found in DOM tree.
sa: DOM वृक्षे मातापितृसङ्ग्रहः न प्राप्यते ।

en: Unable to write collection.
sa: संग्रहं लिखितुं असमर्थः।

en: Modified collection not found in DOM tree.
sa: परिवर्तितः संग्रहः DOM वृक्षे न प्राप्तः ।

en: Deleted collection not found in DOM tree.
sa: DOM वृक्षे विलोपितः संग्रहः न प्राप्तः ।

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
sa: मातापितृसङ्ग्रहः '%1' DOM वृक्षे न प्राप्तः ।

en: Unable to write item.
sa: मदं लिखितुं असमर्थः।

en: Modified item not found in DOM tree.
sa: DOM वृक्षे परिवर्तितं वस्तु न प्राप्तम्।

en: Deleted item not found in DOM tree.
sa: DOM वृक्षे विलोपितं द्रव्यं न लब्धम्।
