libakonadi - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Akonadi Resource
se: KPilot-heivehus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderTypeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderSizeLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, itemsCountLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unreadItemsCountLbl)
en: unknown
se: amas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selfTestButton)
en: Details...
se: &Bienat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Incoming accounts (add at least one):
se: Sisaboahtti konttut (lasit unnimus ovtta):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRemoveAccountButton)
en: R&emove
se: &Váldde eret

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRestartAccountButton)
en: Restart
se: Álggat ođđasit

en: Move to This Folder
se: Sirdde dán máhppii

[ctx: @info]
en: Delete tag
se: Sihko gilkora

en: Clear
se: Sálke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, editButton)
en: ...
se:  …
