akonadi_knut_resource - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Select Data File
sk: Vybrat dátový súbor

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
sk: Dátový súbor Akonadi Knut

en: No data file selected.
sk: Nevybraný dátový súbor.

en: File '%1' loaded successfully.
sk: Súbor '%1' úspešne načítaný.

en: No item found for remoteid %1
sk: Nenašli sa položky pre vzdialené id %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
sk: Nadradená kolekcia nenájdená v DOM strome.

en: Unable to write collection.
sk: Nemôžem zapísať kolekciu.

en: Modified collection not found in DOM tree.
sk: Zmenená kolekcia nenájdená v DOM strome.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
sk: Vymazaná kolekcia nenájdená v DOM strome.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
sk: Nadradená kolekcia '%1' nenájdená v DOM strome.

en: Unable to write item.
sk: Nemôžem zapísať položku.

en: Modified item not found in DOM tree.
sk: Zmenená položka nenájdená v DOM strome.

en: Deleted item not found in DOM tree.
sk: Vymazaná položka nenájdená v DOM strome.
