akonadi_knut_resource - en to sr@ijekavian translation catalogue (13 entries)

en: Select Data File
sr@ijekavian: Избор фајла са подацима

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
sr@ijekavian: Аконадијев КНУТ фајл са подацима

en: No data file selected.
sr@ijekavian: Није изабран ниједан фајл са подацима.

en: File '%1' loaded successfully.
sr@ijekavian: Фајл „%1“ је успешно учитан.

en: No item found for remoteid %1
sr@ijekavian: Није нађена ниједна ставка за удаљени ИД %1.

en: Parent collection not found in DOM tree.
sr@ijekavian: Родитељска збирка није нађена у ДОМ стаблу.

en: Unable to write collection.
sr@ijekavian: Не могу да упишем збирку.

en: Modified collection not found in DOM tree.
sr@ijekavian: Измењена збирка није нађена у ДОМ стаблу.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
sr@ijekavian: Обрисана збирка није нађена у ДОМ стаблу.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
sr@ijekavian: Родитељска збирка „%1“ није нађена у ДОМ стаблу.

en: Unable to write item.
sr@ijekavian: Не могу да упишем ставку.

en: Modified item not found in DOM tree.
sr@ijekavian: Измењена ставка није нађена у ДОМ стаблу.

en: Deleted item not found in DOM tree.
sr@ijekavian: Обрисана ставка није нађена у ДОМ стаблу.
