akonadi_knut_resource - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Select Data File
sv: Välj datafil

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
sv: Akonadi Knut-datafil

[ctx: @label]
en: Data Files:
sv: Datafiler:

[ctx: @option:check]
en: File watching enabled
sv: Filövervakning aktiverad

en: No data file selected.
sv: Ingen datafil vald.

en: File '%1' loaded successfully.
sv: Filen '%1' laddades med lyckat resultat.

en: No item found for remoteid %1
sv: Inget objekt hittades för fjärridentifieraren %1

en: Parent collection not found in DOM tree.
sv: Överliggande samling hittades inte i DOM-träd.

en: Unable to write collection.
sv: Kunde inte skriva samling.

en: Modified collection not found in DOM tree.
sv: Ändrad samling hittades inte i DOM-träd.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
sv: Borttagen samling hittades inte i DOM-träd.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
sv: Överliggande samling '%1' hittades inte i DOM-träd.

en: Unable to write item.
sv: Kunde inte skriva objekt.

en: Modified item not found in DOM tree.
sv: Ändrat objekt hittades inte i DOM-träd.

en: Deleted item not found in DOM tree.
sv: Borttaget objekt hittades inte i DOM-träd.
