akonadi - en to tg translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
tg: Ягон файли иттилоотӣ интихоб нашуд.

en: File '%1' loaded successfully.
tg: Файли '%1' бо муваффақият бор карда шуд.

en: Select Data File
tg: Интихоб кардани файли иттилоотӣ

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
tg: Файли иттилоотии Akonadi Knut

en: No item found for remoteid %1
tg: Ягон ҷузъ барои муайянкунандаи дурдасти %1 ёфт нашуд

en: Parent collection not found in DOM tree.
tg: Маҷмӯаи асосӣ дар дарахти DOM ёфт нашуд.

en: Unable to write collection.
tg: Ба маҷмӯа сабт карда нашуд.

en: Modified collection not found in DOM tree.
tg: Маҷмӯаи тағйирёфта дар дарахти DOM ёфт нашуд.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
tg: Маҷмӯаи нестшуда дар дарахти DOM ёфт нашуд.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
tg: Маҷмӯаи асосии '%1' дар дарахти DOM ёфт нашуд.

en: Unable to write item.
tg: Ба ҷузъ сабт карда нашуд.

en: Modified item not found in DOM tree.
tg: Ҷузъи тағйирёфта дар дарахти DOM ёфт нашуд.

en: Deleted item not found in DOM tree.
tg: Ҷузъи нестшуда дар дарахти DOM ёфт нашуд.
