libakonadi - en to ug translation catalogue (68 entries)

[ctx: @info:status Application ready for work]
en: Ready
ug: تەييار

[ctx: @info:status]
en: Offline
ug: توردا يوق

[ctx: @info:status]
en: Syncing...
ug: قەدەمداشلاۋاتىدۇ…

[ctx: @info:status]
en: Error.
ug: خاتا.

en: No such collection.
ug: بۇنداق توپلام يوق.

en: User canceled operation.
ug: ئىشلەتكۈچى مەشغۇلاتنى بىكار قىلدى.

en: Unknown error.
ug: نامەلۇم خاتالىق.

[ctx: @title:column, name of a thing]
en: Name
ug: ئاتى

[ctx: @title:column Name of a thing]
en: Name
ug: ئاتى

en: Unread Messages
ug: ئوقۇلمىغان ئۇچۇرلار

en: Quota
ug: نورما

en: Storage Size
ug: ساقلىغۇچ چوڭلۇقى

[ctx: number of unread entities in the collection]
en: Unread
ug: ئوقۇلمىغان

[ctx: number of entities in the collection]
en: Total
ug: جەمئىي

[ctx: collection size]
en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: Unnamed plugin
ug: ئاتسىز قىستۇرما

en: No description available
ug: چۈشەندۈرۈشى يوق

en: minute | minutes
ug[0]: مىنۇت

[ctx: never check the cache]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, checkInterval)
en: Never
ug: ھەرگىز

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, checkInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: minutes
ug: مىنۇت

[ctx: no cache timeout]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, localCacheTimeout)
en: Forever
ug: مەڭگۈ

en: &New Subfolder...
ug: يېڭى تارماق مۇندەرىجە(&N)…

en: Create a new subfolder under the currently selected folder
ug: نۆۋەتتە تاللانغان قىسقۇچ ئاستىغا يېڭى تارماق قىسقۇچ قۇرىدۇ

[ctx: @title:window]
en: New Folder
ug: يېڭى قىسقۇچ

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
ug: ئاتى

en: Could not create folder: %1
ug: قىسقۇچ قۇرالمىدى: %1

[ctx: @title:tab general properties page]
en: General
ug: ئادەتتىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
ug: ئاتى(&N):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customIconCheckbox)
en: &Use custom icon:
ug: ئىختىيارى سىنبەلگە ئىشلەت(&U):

note: i18n: ectx: property (icon), widget (KIconButton, customIcon)
en: folder
ug: قىسقۇچ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statsBox)
en: Statistics
ug: ستاتىستىكا

[ctx: object names]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Content:
ug: مەزمۇنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Size:
ug: چوڭلۇقى:

en: Flags
ug: بەلگىلەر

[ctx: @title:window]
en: Conflict Resolution
ug: توقۇنۇش ھەل قىلىش

en: Data
ug: سانلىق-مەلۇمات

en: &Move Here
ug: بۇ جايغا يۆتكە(&M)

en: &Copy Here
ug: بۇ جايغا كۆچۈر(&C)

en: &Link Here
ug: بۇ يەرگە ئۇلا(&L)

en: C&ancel
ug: ۋاز كەچ(&A)

[ctx: @action:button Start the Akonadi server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start
ug: باشلاش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selfTestButton)
en: Details...
ug: تەپسىلاتلار…

en: Could not open file '%1'
ug: ھۆججەت «%1» نى ئاچالمايدۇ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Details
ug: تەپسىلاتلار

en: &New Folder...
ug: يېڭى قىسقۇچ(&N)…

en: New
ug: يېڭى

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Synchronize
ug: قەدەمداش

en: Properties
ug: خاسلىق

en: &Paste
ug: چاپلا(&P)

en: Paste
ug: چاپلا

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Copy To
ug: كۆچۈر

en: Move To
ug: يۆتكە

en: Cut
ug: كەس

en: Work Offline
ug: تورسىز خىزمەت

en: &Delete Resource | &Delete %1 Resources
ug[0]: %1 مەنبە ئۆچۈر(&D)

en: Copy Folder | Copy %1 Folders
ug[0]: %1 قىسقۇچ كۆچۈر

en: Copy Item | Copy %1 Items
ug[0]: %1 تۈر كۆچۈر

en: Cut Item | Cut %1 Items
ug[0]: %1 تۈرنى كەس

en: Cut Folder | Cut %1 Folders
ug[0]: %1 قىسقۇچنى كەس

en: Delete Item | Delete %1 Items
ug[0]: %1 تۈر ئۆچۈر

en: Delete Folder | Delete %1 Folders
ug[0]: %1 قىسقۇچ ئۆچۈر

en: Do you really want to delete this folder and all its sub-folders? | Do you really want to delete %1 folders and all their sub-folders?
ug[0]: قىسقۇچ %1 ۋە ئۇنىڭ ئىچىدىكى بارلىق تارماق قىسقۇچلارنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Could not delete folder: %1
ug: قىسقۇچنى ئۆچۈرگىلى بولمىدى: %1

[ctx: @title:window]
en: Properties of Folder %1
ug: قىسقۇچ ‹%1› نىڭ خاسلىقى

[ctx: @label:textbox name of the folder]
en: Name:
ug: ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search:
ug: ئىزدە:
