akonadi_knut_resource - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Select Data File
ug: سانلىق-مەلۇمات ھۆججىتى تاللاش

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
ug: Akonadi Knut سانلىق-مەلۇمات ھۆججىتى

en: No data file selected.
ug: سانلىق-مەلۇمات ھۆججىتى تاللانمىدى.

en: File '%1' loaded successfully.
ug: ھۆججەت ‹%1› مۇۋەپپەقىيەتلىك ئوقۇلدى.

en: No item found for remoteid %1
ug: يىراقتىكى كىملىك %1 نىڭ تۈرى تېپىلمىدى.

en: Parent collection not found in DOM tree.
ug: DOM دەرىخىدە(tree) باش توپلام(collection ) يوق.

en: Unable to write collection.
ug: توپلام(collection ) غا يازغىلى بولمىدى.

en: Modified collection not found in DOM tree.
ug: DOM دەرىخىدە(tree) ئۆزگەرتىلگەن توپلام(collection) يوق.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
ug: DOM دەرىخىدە(tree) ئۆچۈرۈلگەن توپلام(collection ) يوق.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
ug: DOM دەرىخىدە(tree) باش توپلام(collection ) ‹%1› يوق.

en: Unable to write item.
ug: تۈرنى يازغىلى بولمىدى.

en: Modified item not found in DOM tree.
ug: DOM دەرىخىدە(tree) ئۆزگەرتىلگەن تۈر يوق.

en: Deleted item not found in DOM tree.
ug: DOM دەرىخىدە(tree) ئۆچۈرۈلگەن تۈر يوق.
